TOPLOTNI UDAR
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: TOPLOTNI UDAR

Podrazumevano TOPLOTNI UDAR

Do pre par godina veci deo dana u toku letnjih meseci provodila sam na plazi,izlozena suncevim zracima po par sati i nikada nisam imala nikakvih problema.Nakon letovanja u Turskoj,gde je tempetarura bila izuzetno visoka i gde sam dozivela toplotni udar i par dana provela u hotelskoj sobi,vise ne mogu dugo vremena da budem na toplom.Pocinje da me boli glava ako su viskoke temperature i postaje mi muka.Svi govore o velikim klimatskim promenama,a ja se prosto pitam da li je to samo slucaj samnom ili je uopsteni problem.Bila sam na svim mogucim ispitivnjima i kazu da sam super zdrava,samo sto ja i dalje osecam problem.Da li ima neko slican problem?

Aktivan član
    Učlanjen
    08.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: TOPLOTNI UDAR

Citat Original postavio PLESACICAAAAAAAA
    Do pre par godina veci deo dana u toku letnjih meseci provodila sam na plazi,izlozena suncevim zracima po par sati i nikada nisam imala nikakvih problema.Nakon letovanja u Turskoj,gde je tempetarura bila izuzetno visoka i gde sam dozivela toplotni udar i par dana provela u hotelskoj sobi,vise ne mogu dugo vremena da budem na toplom.Pocinje da me boli glava ako su viskoke temperature i postaje mi muka.Svi govore o velikim klimatskim promenama,a ja se prosto pitam da li je to samo slucaj samnom ili je uopsteni problem.Bila sam na svim mogucim ispitivnjima i kazu da sam super zdrava,samo sto ja i dalje osecam problem.Da li ima neko slican problem?
    Moras uvek da nosis vodu sa sobom i piuckas.
    Neces verovati ali nije lose da kuci popijes i po koju solju toplog caja. Ja kad kuci popijem topli caj sto je apsurdno ne znojim se i ako je napolju 30 i nesto stepeni.

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: TOPLOTNI UDAR

Citat Original postavio Aca_Banovani
    Moras uvek da nosis vodu sa sobom i piuckas.
    Neces verovati ali nije lose da kuci popijes i po koju solju toplog caja. Ja kad kuci popijem topli caj sto je apsurdno ne znojim se i ako je napolju 30 i nesto stepeni.
    Slažem se za vodu.....a sto se tice caja po vrucini ili sladoleda po hladnoci, to ima svoju logiku!
    Sastoji se u pokusaju izjednacavanja unutrasnje sa spoljnjom temperaturom, pa se samim tim leti manje znojis, a zimi ti je manje hladno....samo, ne treba ovo shvatiti bukvalno!

Slične teme

1. Mozdani udar
    Autor Granit u forumu Zdravlje
    Odgovora: 113
    Poslednja poruka: 03.07.2014., 13:18
  2. Jesu li silikoni toplotni izolator?
    Autor Tuzni_patak u forumu Muškarci
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 24.02.2007., 11:45
  3. udar
    Autor srećica u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 0