predlozi kako poboljšati našu Politiku....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

filatelista. pa šta?

Veoma poznat
Poruka
13.059
Ako smem da otvorim ovakvu temu da svako kaže šta misli, želi i očekuje od "Politike"
Moj predlog jeste da nam jomini obezbedi par lepljivih tema o najvažnijim aktuelnostima
recimo: Srbija i EU; Srbija i njene komšije; svetska politika i td. Time bi se sprečilo otvaranje milion tema dnevno, koje su potpuno besmislene,
da se ograniči otvaranje tema na recimo 4 dnevno sa diskrecionim pravmo da moderator otvori ako se dogodi nešto extra zanimljivo,
onda, da se (ako je to izvodljivo) trajno banuju svi klonovi koji miniraju teme
 
Treba ovde nešto stvarno da se preuredi. Evo postavite mene za moderatora i bio bi ovo najzanimljiviji podforum na Krstarici. Šalim se naravno. Slažem se sa predlozima ~filateliste i ~Salvantisa. Ali mislim da bi trebala i jedna tema na kojoj bi smo se i podsmevali svim našim , okolnim, svetskim političarima. Oni su svi zajedno bez obzira kolikim ozbiljnim poslom se bave, ponekad za samo takvo podsmevanje. To sam primetio na nekim Grčkim forumima o političarima, pa kad oni mogu to da rade kao kolevka demokratije, zašto to ne bi moglo i ovde........

Videćete ako bi ta tema oživela, ona bi bila i najinteresantnija. Ponekad sam ja to pokušavao da radim, ali retko ko me je razumeo. Mnogo ste svi ozbiljni, pravi političari....
 
mali adađo:
Pi, tiraninu jedan!!! Šta ako u jednoj gajbi živi pet sirotih studenata i na njih petoro dođe jedan komp, sa koga su svi registrovani???
pa recimo sa ovog kompa idu dva nicka, devojkin i moj, a ona na Krstaricu ide jednom u 2 godine, a na Politici mislim da nikad nije ni postovala. Nećeš kontrolisati sve nikove, već one koji spamuju teme i onda blokiraš da se nikad više ne registruje.
 
Најбоље да ја будем модератор! Бановаћу све који пишу антисрбском латиницом, демократе, ма све оне који не размишљају као ја!!! :p За модератора сам озбиљан 8) А за друго сам се :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top