Cirilica u latinicu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kobass

Zainteresovan član
Poruka
256
Treba mi program koji moze da prebaci moj vec uradjen maturski na latinici u cirilicu! Ja sam nasao neki VUcko koji to radi, ali taj program je nekako nedovrsen, mora da radi uz jos neki drugi. I ja kad sve to namestim po uputstvu, nesto ne radi i nece da mi prebaci text. Sad sam u bedaku, jel me mrzi da kucam sve ponovo, a i nemam bas tolko vremena. Ima li pomoci??!! :lol:
 
Ako nisi nasao, ja ne vjerujem da mozes sta drugo da uradis.. Na pomenutoj temi je receno gotovo sve sto se preslovljavanja tice, s tim da su date i najjednostavnije upute o tome kako iz cirilile u latinicu i u drugom smjeru..
Ne mogu da shvatim da nisi nasao... Prije ce biti da nisi temu ni procitao ili da je cak sta vise nisi ni otvorio..

ccccc
 
bojan p:
U kom programu je pisan taj maturski? Ako je napisan u MS Wordu ili postoji način da se u isti prebaci, onda pogedaj ovu temu http://forum.krstarica.com/threads/143313.

Nikada nije loše pretražiti forum, pre nego što se postavi tema.


Boze dragi da li vi vidite ista drugo sem kojesta na svom racunaru..

Vidje li ti ovde da ti je Bojan lijepo ostavio link na temu o kojoj se govori..

Ljudi necete da citate, pitam se kako uopste uspijete da nadjete rjesenje za bilo kakav problem..

Covjek se potrudi maksimalno da pomogne, ali ne vrijedi.. Jos malo pa cemo ovde da budemo i carobnjaci, vracare i sta sve ne.. Nevjerovatno, a sve sto je napisano ne da mi lagati..

Nevjerovatno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top