pomoc molim vas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: pomoc molim vas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

Početnik
    Učlanjen
    24.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Exclamation pomoc molim vas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

Molim ako moze savet.
    imam 26 god.REdovnu partnerku i nocas posle sexa mi se pojavio osip na glavicu i to me jako svrbi i pece pogotovo ako ponovo probam ponovo da vodim ljyubav.
    Da li neko zna sta je u pitanju,i sta da radim naravno da u ponedeljak idem kod doce.

Obećava Nevidjena (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Re: pomoc molim vas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

Moze svasta da bude.

Moj savet ti je da ga odmah operes i stavis alkohol.

Mozda nije nista strasno. Nemoj da panicis.

Pitaj je dali ona ima neki problem.

Početnik
    Učlanjen
    24.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: pomoc molim vas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

Desavalo se da u poslednje vreme posle sexa joj oteknu usmine jako puno,i da je ulaz pece pa daposle prvog puta vise ne mozemo da imamo odnos,ali ovaj put to nije slucaj,sa njom je sve ok,ali mene sada muci,da li je mozda u pitanju "triper",malo mi je glupo sto pitam.

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Koliko znam simptomi sifilisa se javljaju od 2-12 nedelja posle odnosa a ne neposredno posle. Ne znam zasto si bas na tu bolest posumnjao, ali moze da ih bude jos milion. Ne znam kakav imas odnos sa devojkom, pises da imas redovnu partnerku, ako ti je i devojka mislim da nikako ne bi bilo lose da popricas sa njom. Iz mog iskustva ti kazem da moze biti najobicnija kandida. Ja sam imala slicne simptome kao tvoja devojka posle odnosa, mada decku nista nije falilo, a moglo je. Informisi se o kandidi pa ces shvatiti o cemu pricam. Nemoj da te hvata panika bitno je da u ponedeljak odes kod doce, svaka bolest(osim znamo svi koje) se moze izleciti ako se na vreme otkrije. Pozz i ne panici :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Sad sam tek procitala savet da stavis alkohol. To nije pametno. Operi ga i nemoj nista da radis dok se ne savetujes sa doktorom.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

U ponedeljak pravac lekar a i devojka kod ginekologa.
    Ne znam koliko oboje imate godina ali tu nesto nije u redu, te stvari se ne desavaju tek tako.

Gost 36589 nije na forumu
    je ono za cim ti umires a nikada neces biti :
    Domaćin
    Učlanjen
    20.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

SIfilis nije triper.Triper je gonoreja.
    Nemoj da stavljas ni slucajno alkohol !!!
    Desava se da kada vlaznost vagine nije dovoljna te kod malo intenzivnijeg odnosa od tog trenja naprave se mikropovrede koje dovode do otoka i crvenila.To je mozda slucaj i kod tebe,devojka nije bila dovoljno vlazna i ti si prakticno "izgrebao" svoj glavic.
    Ako je to u pitanju onda to nije nista strasno ali je dobro da odete kod lekara oboje kako biste dobili saver za ubuduce.

Slične teme

1. Molim, ali molim Vas za pomoć!
    Autor Stars111 u forumu Web dizajn
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.03.2008., 11:39
  2. Molim za pomoc
    Autor Achilles u forumu Hardver
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 19.11.2005., 01:51
  3. Pomoc molim vas...
    Autor Milos87 u forumu Azija, Afrika i Australija
    Odgovora: 1