Bolje Oliver Dulic nego Tomislav Nikolic :D hehe

Naciona|demokrata

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
132
http://www.politika.co.yu/detaljno.php?nid=28737

Tomislav Nikolic ima podrsku skoro svakog treceg srbina/srpkinje u ovoj drzavi i smenjen je sa mesta predsednika skupstine (po nekima drugog najvaznijeg mesta u drzavi), da bi se to mesto dalo nekom Oliveru Dulicu iako DS drzi mesto predsednika, vecinu ministarstava i sve to sa manjom podrskom u narodu od SRS. Da ne spominjemo ostala ministarstva koja su razgrabljena od stranaka koje jedva podrzava svaki deseti gradjanin ove zemlje.

Ovo je strasno :D Pa sutra pola drzave da podrzava jednog coveka, a na drugoj strani da ima 10 budala sa 5% podrske +1, oni ce zauzeti celokupnu vlast u drzavi i razyebati je totalno kao sto to i danas rade.

Demokratska Srbija :D hehehe pa za vas je Zlobodan bio Solon ;) :P :D (pise na wikipediji za sve novonastale demokrate hehehe)
 
Naciona|demokrata:
http://www.politika.co.yu/detaljno.php?nid=28737

Tomislav Nikolic ima podrsku skoro svakog treceg srbina/srpkinje u ovoj drzavi i smenjen je sa mesta predsednika skupstine (po nekima drugog najvaznijeg mesta u drzavi), da bi se to mesto dalo nekom Oliveru Dulicu iako DS drzi mesto predsednika, vecinu ministarstava i sve to sa manjom podrskom u narodu od SRS. Da ne spominjemo ostala ministarstva koja su razgrabljena od stranaka koje jedva podrzava svaki deseti gradjanin ove zemlje.

Ovo je strasno :D Pa sutra pola drzave da podrzava jednog coveka, a na drugoj strani da ima 10 budala sa 5% podrske +1, oni ce zauzeti celokupnu vlast u drzavi i razyebati je totalno kao sto to i danas rade.

Demokratska Srbija :D hehehe pa za vas je Zlobodan bio Solon ;) :P :D (pise na wikipediji za sve novonastale demokrate hehehe)
Podrška svakog trećeg?!? :lol:
Naravno. ;) Prika moj, svaki peti je, a ineče, skoro svako od tih 20% je, blago rečeno, diskutabilan po nekim pitanjima. I opet ;)

Drugo najvažnije mesto u državi po nekima? :lol: Verujem da je vama najvažnije na celom svetu. :D
 
Ej subaru-boy ;) skoro 30% je skoro svaka treca osoba :D, ali ajde da te usrecim pa da je i svaka cetvrta :) heheh

To samo u kretenskim zemljama moze da se desi da neko ko ima podrsku svakog petog gradjanina (u vasem slucaju) i pravi koaliciju sa nekim ko ima svakog desetog drzi celokupnu vlast u zemlji :) hehe

Ja sam za to da ima ako treba i 50 stranaka, ali u drugi krug idu samo dve kao sa demokratskom i bratskom nam Amerikom :D hehe, i onda kad narod lepo izglasa vecinu, ti treba da imaju vlast :) a ne da ja koji glasam za jednu ideju oni zbog fotelje ulaze u koaliciju sa onima protiv kojih sam i tako mene lazno predtavljaju .... a sve "kao" demokratija hehe
 
Ја сам за то да странка која освоји највише има апсолутну власт! Да не може да сваљује кривицу на коалициону странку! Па онда да народ види кад је заиста било најбоље а и најгоре!
 
Johntra Volta:
Subaru zar ti ne bi trebao da si neutralan ovde tj da ne iznosis svoje komentare.
U redu je da je ovo tema tipa zdravlje ili kompjuteri ili automobili..... pa ako neko trazi neki savet ili slicno pa da das komentar ali na temi politika trebalo bi da te totalno nema tj da si totalno apolitican.
Da me nema i da sam apolitičan??? Nije u redu da komentarišem i iznosim svoj stav? Da ne znaš da sam moderator, kako bi me razlikovao od ostalih učesnika? Nečim sam ukazao na tome u razgovoru sa Nacionaldemokratom?
 
Naciona|demokrata:
Kao prvo nisam glasao na izborima, a gore sam ti vec napisao, kad budemo imali drugi krug i dve vodece stranke izadju jedna drugoj na "megdan" i onda narod da vecinu, pa makar bili i SS (siptarska stranka) na celu sa Agimom, ja cu to da pozdravim, a koaliciju ove buranije sto danas imamo .... ovo je gore nego diktatura i jednostranacki rezim :D
Stao si na stranu Nikolića tj. radikala. Ja sam protiv. I na tvoj komentar da Nikolić ima podršku trećine ljudi u Srbiji, ja pokušavam da ti ukažem da grešiš u matematici, a ti mi na to odgovoriš ''nisam glasao''???? Spava ti se ili...? Znaš već.
 
Ljuba UF:
Ја сам за то да странка која освоји највише има апсолутну власт! Да не може да сваљује кривицу на коалициону странку! Па онда да народ види кад је заиста било најбоље а и најгоре!
Interesantno, ali gotovo nemoguce. Osim kad bi imali nekakav dvostranacki sistem, cime bi iskljucili potrebu za stvaranjem koalicija.
A opet takav sistem bas i ne odgovara samoj ideji demokratije (da, Amerika, to i kazem ;) )
 
A kad se samo setim histerije od pre desetak dana i price kako je 'to drugo najvaznije mesto u drzavi', bla, bla...
Aha, i sad se vidi koliko je "bitno", cim ga dadose ovom anonimusu :roll:

Ko je uopste taj sir Oliver Dulic i cime je zasluzio ovu funkciju?
af19b.jpg
 
Ljuba UF:
Ја сам за то да странка која освоји највише има апсолутну власт! Да не може да сваљује кривицу на коалициону странку! Па онда да народ види кад је заиста било најбоље а и најгоре!
si ti naucio sta je eutanazija od proslog puta? :?
Johntra Volta:
Subaru zar ti ne bi trebao da si neutralan ovde tj da ne iznosis svoje komentare.
U redu je da je ovo tema tipa zdravlje ili kompjuteri ili automobili..... pa ako neko trazi neki savet ili slicno pa da das komentar ali na temi politika trebalo bi da te totalno nema tj da si totalno apolitican.
ma da,slucajno je postavljen za moda na politici jer je apolitican :shock: hebem ti logiku.
pa to sto moderira,ne znaci da treba da bude bezoblicna masa bez svog misljenja...
 
Salvantis:
A kad se samo setim histerije od pre desetak dana i price kako je 'to drugo najvaznije mesto u drzavi', bla, bla...
Aha, i sad se vidi koliko je "bitno", cim ga dadose ovom anonimusu :roll:

Ko je uopste taj sir Oliver Dulic i cime je zasluzio ovu funkciju?
af19b.jpg
Zasluge su verovatno tajne.....nije lepo da se covek ofira sta je sve
uradio protiv ove zemlje :lol: :lol: :lol:
 
Oliver Dulić je rođen 21. januara 1975. u Beogradu. Osnovnu i srednju školu završio u Subotici, a medicinski fakultet u Beogradu, gde je diplomirao 1999. godine.

Tokom studija objavio osam radova kao autor i koautor iz više oblasti hirurgije, koji su publikovani na inostranim studentskim kongresima [Berlin, Kairo, Majami] i 3 koautorska rada na domaćim kongresima.

Završio je i stručnu školu Univerziteta u Oslu, Norveška, na temu 'Internacionalni zdravstveni sistemi'.

Dulić je upisao postdiplomske studije iz ortopedske hirugije na Medicinskom fakultetu u Beogradu. Sada je na specijalizaciji ortopedske hirurgije i traumatologiju na Medicinskom fakultetu u Beogradu.

Upisao je i Master studije iz Evropskih integracija i uprave na Fakultetu za ekonomiju, finansije i administraciju univerziteta Singidunum u Beogradu 2006. godine.

Dulić je, kako je navedeno u njegovoj biografiji na sajtu DS, u politički život ušao 1996. kao jedan od lidera Studentskog protesta 1996/97. i članova Inicijativnog odbora protesta.

U Demokratsku stranku učlanio se u septembru 1997. godine.

Kako je navedeno u njegovoj biografiji, govori tečno engleski jezik, služi se madjarskim, a učio norveški i nemački.

Završio je i Muzičku školu u Subotici. Svira gitaru, klavir i tamburu, a 15 godina aktivno se bavio vaterpolom i igrao je u saveznoj ligi.

Trenutno živi u Subotici. Zaposlen je u Zdravstvenom centru Subotica na odeljenju Ortopedske hirurgije i traumatologije. Vlasnik je i preduzeća za prodaju računara, opreme i softwer-a 'DG computers' u Subotici.

Oženjen je i nema dece.
 

Back
Top