Bolje Oliver Dulic nego Tomislav Nikolic :D hehe
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 88

Tema: Bolje Oliver Dulic nego Tomislav Nikolic :D hehe

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Bolje Oliver Dulic nego Tomislav Nikolic :D hehe

http://www.politika.co.yu/detaljno.php?nid=28737

Tomislav Nikolic ima podrsku skoro svakog treceg srbina/srpkinje u ovoj drzavi i smenjen je sa mesta predsednika skupstine (po nekima drugog najvaznijeg mesta u drzavi), da bi se to mesto dalo nekom Oliveru Dulicu iako DS drzi mesto predsednika, vecinu ministarstava i sve to sa manjom podrskom u narodu od SRS. Da ne spominjemo ostala ministarstva koja su razgrabljena od stranaka koje jedva podrzava svaki deseti gradjanin ove zemlje.

Ovo je strasno Pa sutra pola drzave da podrzava jednog coveka, a na drugoj strani da ima 10 budala sa 5% podrske +1, oni ce zauzeti celokupnu vlast u drzavi i razyebati je totalno kao sto to i danas rade.

Demokratska Srbija hehehe pa za vas je Zlobodan bio Solon (pise na wikipediji za sve novonastale demokrate hehehe)

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Bolje Oliver Dulic nego Tomislav Nikolic :D hehe

Citat Original postavio Naciona|demokrata
    http://www.politika.co.yu/detaljno.php?nid=28737

Tomislav Nikolic ima podrsku skoro svakog treceg srbina/srpkinje u ovoj drzavi i smenjen je sa mesta predsednika skupstine (po nekima drugog najvaznijeg mesta u drzavi), da bi se to mesto dalo nekom Oliveru Dulicu iako DS drzi mesto predsednika, vecinu ministarstava i sve to sa manjom podrskom u narodu od SRS. Da ne spominjemo ostala ministarstva koja su razgrabljena od stranaka koje jedva podrzava svaki deseti gradjanin ove zemlje.

Ovo je strasno Pa sutra pola drzave da podrzava jednog coveka, a na drugoj strani da ima 10 budala sa 5% podrske +1, oni ce zauzeti celokupnu vlast u drzavi i razyebati je totalno kao sto to i danas rade.

Demokratska Srbija hehehe pa za vas je Zlobodan bio Solon (pise na wikipediji za sve novonastale demokrate hehehe)
    Podrška svakog trećeg?!?
    Naravno. Prika moj, svaki peti je, a ineče, skoro svako od tih 20% je, blago rečeno, diskutabilan po nekim pitanjima. I opet

Drugo najvažnije mesto u državi po nekima? Verujem da je vama najvažnije na celom svetu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ej subaru-boy skoro 30% je skoro svaka treca osoba , ali ajde da te usrecim pa da je i svaka cetvrta heheh

To samo u kretenskim zemljama moze da se desi da neko ko ima podrsku svakog petog gradjanina (u vasem slucaju) i pravi koaliciju sa nekim ko ima svakog desetog drzi celokupnu vlast u zemlji hehe

Ja sam za to da ima ako treba i 50 stranaka, ali u drugi krug idu samo dve kao sa demokratskom i bratskom nam Amerikom hehe, i onda kad narod lepo izglasa vecinu, ti treba da imaju vlast a ne da ja koji glasam za jednu ideju oni zbog fotelje ulaze u koaliciju sa onima protiv kojih sam i tako mene lazno predtavljaju .... a sve "kao" demokratija hehe

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Koliko ste procenata dobili na izborima?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Kao prvo nisam glasao na izborima, a gore sam ti vec napisao, kad budemo imali drugi krug i dve vodece stranke izadju jedna drugoj na "megdan" i onda narod da vecinu, pa makar bili i SS (siptarska stranka) na celu sa Agimom, ja cu to da pozdravim, a koaliciju ove buranije sto danas imamo .... ovo je gore nego diktatura i jednostranacki rezim

Zainteresovan član Ljuba UF (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ја сам за то да странка која освоји највише има апсолутну власт! Да не може да сваљује кривицу на коалициону странку! Па онда да народ види кад је заиста било најбоље а и најгоре!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

jel taj oliver dulic brat od one Hrvatice Ivane dulic-markovic?

Zainteresovan član Johntra Volta (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Subaru zar ti ne bi trebao da si neutralan ovde tj da ne iznosis svoje komentare.
    U redu je da je ovo tema tipa zdravlje ili kompjuteri ili automobili..... pa ako neko trazi neki savet ili slicno pa da das komentar ali na temi politika trebalo bi da te totalno nema tj da si totalno apolitican.

Učlanjen
    04.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Који је Дулић био у Зенгама? И да ли је неки род овоме! Мени се ни име нимало не свиђа!

Zainteresovan član Johntra Volta (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Bolje Olivera Mlakara da su stavili.Bar je covek ok voditelj.Sigurno bi super vodio skupstinu

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Johntra Volta
    Subaru zar ti ne bi trebao da si neutralan ovde tj da ne iznosis svoje komentare.
    U redu je da je ovo tema tipa zdravlje ili kompjuteri ili automobili..... pa ako neko trazi neki savet ili slicno pa da das komentar ali na temi politika trebalo bi da te totalno nema tj da si totalno apolitican.
    Da me nema i da sam apolitičan??? Nije u redu da komentarišem i iznosim svoj stav? Da ne znaš da sam moderator, kako bi me razlikovao od ostalih učesnika? Nečim sam ukazao na tome u razgovoru sa Nacionaldemokratom?

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Naciona|demokrata
    Kao prvo nisam glasao na izborima, a gore sam ti vec napisao, kad budemo imali drugi krug i dve vodece stranke izadju jedna drugoj na "megdan" i onda narod da vecinu, pa makar bili i SS (siptarska stranka) na celu sa Agimom, ja cu to da pozdravim, a koaliciju ove buranije sto danas imamo .... ovo je gore nego diktatura i jednostranacki rezim
    Stao si na stranu Nikolića tj. radikala. Ja sam protiv. I na tvoj komentar da Nikolić ima podršku trećine ljudi u Srbiji, ja pokušavam da ti ukažem da grešiš u matematici, a ti mi na to odgovoriš ''nisam glasao''???? Spava ti se ili...? Znaš već.

Iskusan Salvantis (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

Citat Original postavio Ljuba UF
    Ја сам за то да странка која освоји највише има апсолутну власт! Да не може да сваљује кривицу на коалициону странку! Па онда да народ види кад је заиста било најбоље а и најгоре!
    Interesantno, ali gotovo nemoguce. Osim kad bi imali nekakav dvostranacki sistem, cime bi iskljucili potrebu za stvaranjem koalicija.
    A opet takav sistem bas i ne odgovara samoj ideji demokratije (da, Amerika, to i kazem )

Iskusan Salvantis (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

A kad se samo setim histerije od pre desetak dana i price kako je 'to drugo najvaznije mesto u drzavi', bla, bla...
    Aha, i sad se vidi koliko je "bitno", cim ga dadose ovom anonimusu

Ko je uopste taj sir Oliver Dulic i cime je zasluzio ovu funkciju?

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

kako svakog treceg srbina/srpkinje u drzavi,kada je izlaznost bila oko 60 % ako se ne varam,i to samo oni koji imaju pravo glasa.a onih 40% koji nisu glasali ko hebe,jel? nije nego
    nemoj da laziras informacije psiho.
    you make me sick because i adore you so

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Naravno Banshee... Ali matematičar je bio u minus fazi. Ili je oduvek...

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

si ti naucio sta je eutanazija od proslog puta? :?
    Citat Original postavio Johntra Volta
    ma da,slucajno je postavljen za moda na politici jer je apolitican :shock: hebem ti logiku.
    pa to sto moderira,ne znaci da treba da bude bezoblicna masa bez svog misljenja...
    you make me sick because i adore you so

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Кад не иду на партијске часове код Стреле...

Početnik
    Učlanjen
    09.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Salvantis
    A kad se samo setim histerije od pre desetak dana i price kako je 'to drugo najvaznije mesto u drzavi', bla, bla...
    Aha, i sad se vidi koliko je "bitno", cim ga dadose ovom anonimusu

Ko je uopste taj sir Oliver Dulic i cime je zasluzio ovu funkciju?
    Zasluge su verovatno tajne.....nije lepo da se covek ofira sta je sve
    uradio protiv ove zemlje

nesha t. nije na forumu
    vam kaže da budete dobri prema ljudima koji vas okružuju, na netu, a i u životu
    Veoma poznat nesha t. (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Šta god da je, bolji je taj Dulić od Nikolića. To uopšte nije njegova zasluga, pošto je od Nikolića svako bolji. Videli ste kolika je šteta napravljena u samo par dana koliko je bio predsednik skupštine. Berza, kurs,...treba li da ponavljam? Imali smo i nekoliko tema o tome.

Učlanjen
    04.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Нарано!!! А је зна неко ко је тај Дулић и ко је за њега гласао, испаде човек ниоткуда па председник скупштине! И да ли је усташа ил не!

nesha t. nije na forumu
    vam kaže da budete dobri prema ljudima koji vas okružuju, na netu, a i u životu
    Veoma poznat nesha t. (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Нарано!!! А је зна неко ко је тај Дулић и ко је за њега гласао, испаде човек ниоткуда па председник скупштине! И да ли је усташа ил не!
    Ma nije, šta si zapenio ...

Iskusan gost 47473 (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2006.
    Pol
    muški
    "The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist"
    Reputaciona moć
    0

Oliver Dulić je rođen 21. januara 1975. u Beogradu. Osnovnu i srednju školu završio u Subotici, a medicinski fakultet u Beogradu, gde je diplomirao 1999. godine.

Tokom studija objavio osam radova kao autor i koautor iz više oblasti hirurgije, koji su publikovani na inostranim studentskim kongresima [Berlin, Kairo, Majami] i 3 koautorska rada na domaćim kongresima.

Završio je i stručnu školu Univerziteta u Oslu, Norveška, na temu 'Internacionalni zdravstveni sistemi'.

Dulić je upisao postdiplomske studije iz ortopedske hirugije na Medicinskom fakultetu u Beogradu. Sada je na specijalizaciji ortopedske hirurgije i traumatologiju na Medicinskom fakultetu u Beogradu.

Upisao je i Master studije iz Evropskih integracija i uprave na Fakultetu za ekonomiju, finansije i administraciju univerziteta Singidunum u Beogradu 2006. godine.

Dulić je, kako je navedeno u njegovoj biografiji na sajtu DS, u politički život ušao 1996. kao jedan od lidera Studentskog protesta 1996/97. i članova Inicijativnog odbora protesta.

U Demokratsku stranku učlanio se u septembru 1997. godine.

Kako je navedeno u njegovoj biografiji, govori tečno engleski jezik, služi se madjarskim, a učio norveški i nemački.

Završio je i Muzičku školu u Subotici. Svira gitaru, klavir i tamburu, a 15 godina aktivno se bavio vaterpolom i igrao je u saveznoj ligi.

Trenutno živi u Subotici. Zaposlen je u Zdravstvenom centru Subotica na odeljenju Ortopedske hirurgije i traumatologije. Vlasnik je i preduzeća za prodaju računara, opreme i softwer-a 'DG computers' u Subotici.

Oženjen je i nema dece.

Učlanjen
    04.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Да ли је род са усташама???!!! А сингидунум и да не спомињем, остало је ок ако је тачно!

Iskusan gost 47473 (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2006.
    Pol
    muški
    "The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist"
    Reputaciona moć
    0

Jeste u rodu sa Ivanom Dulic

Slične teme

1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 21.04.2008., 15:12
  2. Kad da raspisemo izbore ja i oliver dulic?
    Autor ''Boris tadic'' u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.10.2007., 04:06
  3. Oliver Dulic naivcina
    Autor vlada63 u forumu Politika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.06.2007., 12:42
  4. Oliver Dulic NIJE NIKAKAV ROD sa Dulickom iz G17+!!!
    Autor gost 37180 u forumu Politika
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 20.05.2007., 01:33

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •