KREATOR

ancika

Iskusan
Poruka
5.442
070616.jpg


koncert u Beogradu, 16.06.2007.

Bashta SKC-a
Molim administratore da ne sjedinjuju ovu temu sa temama o koncertima, jer mislim da je vazna. KREATOR- konachno u Srbiji!!!

Karte u prodaji na sledecim prodajnim mestima :
Beograd - BILET SERVIS(Trg Republike) , Mamut knjizara , Felix shop(Trzni centar Sremska) , blagajna SKC-a,Blagajna Doma Omladine

Novi Sad - Mungos , Njegoševa 14, telefon 021527260

Nis- Cd sound music shop 063426958

Kragujevac- Pussycat Multimedia (preko puta Rodica)

Sombor - Marko 062557936

Kikinda(od ponedeljka 19.februar) - Borislav - Fritz , 0631947175

Subotica(od ponedeljka 19februar)- Boris "Visoki Napon"

Smederevo ( od ponedeljka ) - Milos "Extreme Conditions" radio emisija 0641286622

Krusevac - Sloba , 0643353820, slobaks9@yahoo.com

Paracin,Jagodina,Cuprija - Elldamar elldamar@yahoo.com

Sarajevo - Emir , emir@theaebyss.com

Banja Luka - Vladan, kosvbm@blic.net

Hrvatska - Urban Travel , http://urban-travel.com/, organizovan prevoz na koncerte Kreator-a i B.Guardian-a

CENA: 1500 DIN
 
pa ono. priznajem da ih ne slusham neshto previshe, ali meni su ok. nishta preterano, al nisu ni za baciti ;) tako da ko ocje nek ide, ja ne dam pare :D nemam za leba da jedem, a ne za njih...
 
pa to je to... ja sviram narodu za dzhaba, narod se veseli, a josh veseliji ako dobijem pivkana... :D a oni cje da ostruzhu kozhu s naroda... :(
 
8-)
ancika:
070616.jpg


koncert u Beogradu, 16.06.2007.

Molim administratore da ne sjedinjuju ovu temu sa temama o koncertima, jer mislim da je vazna. KREATOR- konachno u Srbiji!!!

Slazhem se, zasluzhili su svoju temu!!! 8-)

Pa odavno je objavljeno da dolaze, al' O.K...
Vidimo se na koncertu... 8-)
 
Ja sam kupio kartu pre dva meseca :) Ne slusam ih mnogo u poslednje vreme, ali ne bih voleo da propustim ovaj koncert. Jedan od retkih thrash bendova koji jos uvek dobro radi svoj posao. (Mozda zbog toga sto su menjali stil, i odstupali malo od normi thrash-a :) ) Zaista mi prijaju svi njihovi albumi, bez obzira koliko se razlikuju
 
Ja ih od skoro slusham i imam samo par pesama od njih :cry:- Under the guillotine, Pleasure to kill, Violent revolution i josh jednu, ali se ne secam imena i, naravno, Endoramu sa Lacrimosom :lol:
Samo sam te stvari uspela da skinem sa Lime wire-a kod drugarice... Letos cu da je muchim josh :wink:
 
Nisu svirali ni Endoramu ni Under the guillotine. Ali koncert je bio odlican. Zao mi je ljudi koji nisu dosli, ali verovatno ce imati drugu priliku. Rekao je Mile da ce doci opet :D
 

Back
Top