Зашто хрвати и шиптари долазе на овај форум

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

pritajeno_dobro

Primećen član
Banovan
Poruka
530
Питање сам поставио јер се појавило пар њих који веома вулгарним речима вређају и понижавају србе у србији попут овог
"
021123456789
Verovacu u genocid na Srbima tek kada vidim tvoju krv na Kosovu. Do tada mozes samo da sisâs kurâc. "
Чист пример простачког говора и језика мржнје само што није јавно рекао када вас видим све побијене србе на косову е тек дата ћемо размотрити дали је реч о геноциду, а о оној задњој реченици и да некоментаришем већ и сами схватате простачки говор примитивне амебе која је још у развоју. Има пар још таквих који се анонимно појављују, може ли се то искоренити и пустити да људи воде расправу на међуљудском нивоу. Дајте глас да растерамо овакве примитивце!
 
Изгледа да су поменути ликови заборавили шта се дешавало са србима у хрватској, у босни око сребренице док србима није пао мрак на очи па истребили терористе!! А за косово само могу да се захвале американцима на ваздушној подршци иначе неби их било ни за милион година на косову!
 
Ovaj forum je valjda javni i svakome je dozvoljeno da napise svoje misljenje.Ako je taj lik to napisao,treba da se banuje i kraj price.Isto vazi i za tebe,mene i sve ostale koji "komuniciraju" sa neistomisljenicima na taj nacin.
Inace i hrvatski forumi su puni nasih ljudi.A priznaj da bi ti bilo dosadno da su na forumu samo tvoji istomisljenici.Pogledaj na sta lici forum B92 i Serbiancaffe,i jedni i drugi su se pretvorili u forum LDP-a ili SRS-a gde drugacije misljenje retko kad moze da se cuje.
Zato je ovaj forum najbolji jer ipak ima neki balans.
 
Kompleksi su cudo :) Oni ne samo da dolaze na srpske forume, vec im srbi ne izlaze iz usta ni na nacionalnim televizijama, novinama, kucama, kaficima itd. Oni su svi opsednuti srbima :) kazem vam ja, kompleksi su cudo, divljaci bi se poklali medjusobno da im nije "srpske mrznje" da ih ujedini hehehe zato ovce toliko i bleje a vise od decenije proslo od sukoba :D hehe

Nije njima lako, ali ni malo :D hehe
 
...шта ће овде џихадлије
крсташи
амери
који Ти черече синове и кћери
Мора да су чуле белосветске банде
да имају златна Срца
па их ваде
да их пресаде у сопствене груди
не би ли и они тако били људи...
*************************************************
...јер Људско Срце
чудо над чудима
неће да се прими у вашим грудима!
 
dobro vecer svima!


koliko je vazno da Hrvati,Srbi,Crnogorci,Makedonci,Bosnjaci,Albanci,Madjari i ostali jedni s drugima komuniciraju,
je i cinjenica da i na ovom forumu nasih srbijanskih domacina,kod jednog djela istih,vlada
nacisticki i fasisticki duh..
koji dolazi zasigurno od neznanja tih pojedinaca,kao sto to imamo i u "nasim" dvoristima..

znaci,pricati..pricati i pricati...
 
Ali vecina nas nece da se druzi sa vama :)

Sto se vi svi ne nalazite u nekom "predvorju" EU .... isto kao sto cekate za ulazak u istu, sigurno imaju i website za razmenu ideja izmedju clanova iste i buducih clanova koji to zeljno iscekuju :)

Sve te koje si nabrojao nisu hteli da zive u zajednickoj drzavi, prema tome razmena ideja i bilo cega treba da je na nivou kao i sa Cileom, Bangladeshom i ostalim dalekim zemljama :)


Znaci, zdraaaaaavo :P ne zanimate nas :D a i ovi nasi i vi koji zelite da se druzite i budete u dobrosusedskim odnosima, kao sto sam rekao .... u virtualno predvorje EU :P


Tolika ljubav sada, a do juce se ocima nisu mogli gledati u zajednickoj im drzavi ;) hehehe
 
Ja licno nemam problema da i drugi dolaze na srpski forum, dokle god se normalno razgovara, ali kad se pocnu da psuju i vredjaju nicim izazvani onda je svaka dalja prica o tome suvisna, ovo nije psihijatrija za beznadezne slucajeve. Sto rece Nacionaldemokrata, da takvima nije nas poklali bi se medjusobno, jer nekoga jednostavno moraju da mrze, valjda potreba organizma ili sta li vec.
 
hektorius:
Ja licno nemam problema da i drugi dolaze na srpski forum, dokle god se normalno razgovara,

Ovde se slazem.
Mada ima dosta onih koji dolaze ovde iskljucivo da bi pljuvali po Srbiji i svemu sto je srpsko i provocirali.To im i prolazi posto je moderator mulac ili misli isto sto i oni.Recimo dobar primer za to je ova ili ovaj Polly ,pa Marin,Lala Vojvodjanski,dr.koki ili kako bese nick itd...
 
fortes:
Ovaj forum je valjda javni i svakome je dozvoljeno da napise svoje misljenje.Ako je taj lik to napisao,treba da se banuje i kraj price.Isto vazi i za tebe,mene i sve ostale koji "komuniciraju" sa neistomisljenicima na taj nacin.
Inace i hrvatski forumi su puni nasih ljudi.A priznaj da bi ti bilo dosadno da su na forumu samo tvoji istomisljenici.Pogledaj na sta lici forum B92 i Serbiancaffe,i jedni i drugi su se pretvorili u forum LDP-a ili SRS-a gde drugacije misljenje retko kad moze da se cuje.
Zato je ovaj forum najbolji jer ipak ima neki balans.


hvala Zeusu da se ovo može čut iz usta Srbina, nadam se da će sad i ostali da povjeruju da je tako

ja im o tome pričam al neki Srbi na ovom forumu i dalje tvrde kako je prava retkost da netko od vaših dođe na hrvatski forum

a uopće nije tako

znalo se desiti baš kao i ovdje na krstarici, da na hrvatskom forumu net.hr bude na određenoj temi više Srba nego Hrvata
 
Johntra Volta:
Ovde se slazem.
Mada ima dosta onih koji dolaze ovde iskljucivo da bi pljuvali po Srbiji i svemu sto je srpsko i provocirali.To im i prolazi posto je moderator mulac ili misli isto sto i oni.Recimo dobar primer za to je ova ili ovaj Polly ,pa Marin,Lala Vojvodjanski,dr.koki ili kako bese nick itd...

Potpisujem :D .... sta ces...neki bi i guzice dali samo da je njima dobro :P a ko zna, cija krv kroz njihove vene tece ;)
 
Ja sam za to da se uvedu virtualne vize za sprske i hrvatske "websurfere" na stranim im sajtovima heheh :)

Ziveli smo u jednoj drzavi, niste hteli vise, dovidjenja onda :D dosta mi je tog "piskit cu, kakit cu" .... treba se lepo razgraniciti i zid podici :D a na netu isto tako :P "vatreni zid" (firewall) izmedju balkanskih drzava :P

U "nekim" cak i jezik menjaju i prepisuju da im ne bi imao previse slicnosti sa srpskim ;) hahaha .... a ovamo bi da razmenjujemo ideje i da se druzimo hahahahha :P koji ludaci .... strasno :P
 
Naciona|demokrata:
Ziveli smo u jednoj drzavi, niste hteli vise, dovidjenja onda :D dosta mi je tog "piskit cu, kakit cu" .... treba se lepo razgraniciti

Ovde se slazem 100%. Sve su ucinili samo da odu iz one SFRJ a sada kao tu nesto dolaze na srpske sajtove.Recimo meni nikada ne bi palo na pamet da odem na neki hrvatski forum ili slicno.U opste me ne zanimaju.A oni;ti koji su otisli iz zajednicke drzave sad se nesto trpaju ovde.
 
pritajeno_dobro:
"
021123456789
Verovacu u genocid na Srbima tek kada vidim tvoju krv na Kosovu. Do tada mozes samo da sisâs kurâc. "
Чист пример простачког говора и језика мржнје само што није јавно рекао када вас видим све побијене србе на косову е тек дата ћемо размотрити дали је реч о геноциду, а о оној задњој реченици и да некоментаришем већ и сами схватате простачки говор примитивне амебе која је још у развоју. Има пар још таквих који се анонимно појављују, може ли се то искоренити и пустити да људи воде расправу на међуљудском нивоу. Дајте глас да растерамо овакве примитивце!
Многи од нас су бановани због много блажих речи, мени заиста није јасно шта ради модератор и који су његови критеријуми? Или то можда зависи од тога да ли му је жена дала или не!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top