Zasto muskarci ne vode racuna o svom izgledu u istoj meri kao i zene?

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123

Mislim samo se prosetajte Knez Mihajlovom , pa zagledajte malo. 80% devojaka tezi potpunom vizuelnom savrsenstvu. Ravan stomak, ispravno drzanje, cista i lepo isfenirana kosa. Zaista ulazu dosta u sebe.
A muskarci,uglavnom su mi 70% njih nekako mlitavi , kao nesto trude se ali ne bash previshe....

Bdw nadaleko je poznata zenska opsesija da izgledaju savrsheno!
, zasto se i muskarci malo ne potrude u toj meri , pa da kao sto smo prestonica najlepsih zena...tako budemo i prestonica najlepshih muskaraca.

Ispravnog drzanja , odece koja najbolje pristaje njihovom stilu i gradji , lepo i sportski izgradjeni.....tako nesto....
 
Pa ne znam mislim da si malo prestroga (ili se moj pogled zadržava samo na onima koji dobro izgledaju hihi).
a078.gif
 
U Novom Sadu ista stvar, ribe svaka im cast, a tipovi...zalost u oko 70%. Ustvari sedela sam prekjuce u Z.Jovinoj u basti i BAS namerno ajde, reko', da gledam ima li ih dobrih...znaci tuga. Da nemam decka ne znam sta bih...odakle bih krenula. A ionako nikad nisam mirisala ove nase sugradjane, malo su bzvz, vise sam volela sve sto je juznije, jer u ovom slucaju nije tuznije.
 
Zefirra:

Mislim samo se prosetajte Knez Mihajlovom , pa zagledajte malo. 80% devojaka tezi potpunom vizuelnom savrsenstvu. Ravan stomak, ispravno drzanje, cista i lepo isfenirana kosa. Zaista ulazu dosta u sebe.
A muskarci,uglavnom su mi 70% njih nekako mlitavi , kao nesto trude se ali ne bash previshe....

Bdw nadaleko je poznata zenska opsesija da izgledaju savrsheno!
, zasto se i muskarci malo ne potrude u toj meri , pa da kao sto smo prestonica najlepsih zena...tako budemo i prestonica najlepshih muskaraca.

Ispravnog drzanja , odece koja najbolje pristaje njihovom stilu i gradji , lepo i sportski izgradjeni.....tako nesto....

Zato sto je kod devojaka bitno samo da dobro izgledaju, i za drugo ne sluze, a muskarac mora da ima nesto drugo u sebi.. (kesh!)
 
tweet-tweet:
U Novom Sadu ista stvar, ribe svaka im cast, a tipovi...zalost u oko 70%. Ustvari sedela sam prekjuce u Z.Jovinoj u basti i BAS namerno ajde, reko', da gledam ima li ih dobrih...znaci tuga. Da nemam decka ne znam sta bih...odakle bih krenula. A ionako nikad nisam mirisala ove nase sugradjane, malo su bzvz, vise sam volela sve sto je juznije, jer u ovom slucaju nije tuznije.

Isto tako i kod nas u SU.
ISta stvra...Od tipova sve neki kreteni...Pa cak i oni sto su lovarni su jadni i debeli i uzasni..Znam jednog koji je pun ko brod ali sto smrddddddddddiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii FUJ!!!!
To je strasno koliko ne vode racuna o svom izgledu....

ZEFIRRA SVAKA CAST NA TEMI!!!
 
Kad smo vec tu...ovi tipovi iz NS sto su kao str8 su mi toliko fem da je to uzas. Kao kad krenu da te muvaju pocnu sa nekom umrtvljenom pricom i sa nekim akcentom misl'm mol'm te ono koje si god'ste, sta ces popitiiiii ...koga bre mislis sine da napalis sa tim, NIKO nije toliko zagoreo. Mene je moj Dragi u'vatio prvo vece i pokazao mi sta zna i kako se neke stvari rade...male tajne velikih majstora i ja se evo 4 godine "vracam po jos". Aaaaajde Boga ti!
Sorry ako sam malo off-topic, sad cu da se vrnem-
elem tako je Samanta smrde pa se rasturaju, nose pederske majice "ja sam Slaninar kresni me!", a ovi sto imaju para su NAJGORI. Kao imam love pa se ne cuje da grokcem kad se smejem...mislim JUUUUU!
 
Stvarno nemam pojma otkuda toliki hejt prema nama mu$karcima i kako to da smrdljivi, debeli i dlakavi smetaju na$im foruma$icama kada su one zna se samo sa vrhom mu$ke populacije.
To je kao kada bih ja rekao.. eno vidi one neizdepilirane, brkate, salo kipi preko farmerki, guzate, neoprane kako djuska u klubu.. ma nemam nikakve veze sa takvim devojkama i mozhe 90 od 100 da budu takve pa me nece doticati.. Nego, pravi problem je isplivao na povr$inu. Zhensko suparni$tvo!! Da bi uop$te bila primecjena prosechna $upljoglavica mora da sa maximalno namonitira i smeta joj zato $to je i ostalih 80% devojaka isto namontirano pa ima jaku konkurenciju. Boji se da joj drugarice ne skinu onih siroma 10-20% mu$kinja $to liche na ne$to.
Znam te ribo dok si zmija bila ;)
 

Back
Top