Zasto muskarci ne vode racuna o svom izgledu u istoj meri kao i zene?
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 142

Tema: Zasto muskarci ne vode racuna o svom izgledu u istoj meri kao i zene?

Iskusan Zefirra (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Zasto muskarci ne vode racuna o svom izgledu u istoj meri kao i zene?

Mislim samo se prosetajte Knez Mihajlovom , pa zagledajte malo. 80% devojaka tezi potpunom vizuelnom savrsenstvu. Ravan stomak, ispravno drzanje, cista i lepo isfenirana kosa. Zaista ulazu dosta u sebe.
    A muskarci,uglavnom su mi 70% njih nekako mlitavi , kao nesto trude se ali ne bash previshe....

Bdw nadaleko je poznata zenska opsesija da izgledaju savrsheno!
    , zasto se i muskarci malo ne potrude u toj meri , pa da kao sto smo prestonica najlepsih zena...tako budemo i prestonica najlepshih muskaraca.

Ispravnog drzanja , odece koja najbolje pristaje njihovom stilu i gradji , lepo i sportski izgradjeni.....tako nesto....

Domaćin zelenooka (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano Re: Zasto muskarci ne vode racuna o svom izgledu u istoj meri kao i zene?

Pa ne znam mislim da si malo prestroga (ili se moj pogled zadržava samo na onima koji dobro izgledaju hihi).

Domaćin idol... (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Zasto muskarci ne vode racuna o svom izgledu u istoj meri kao i zene?

gde ti zhivish??!

zar ne znash za expanziju metrosexualizma u srbiji

Iskusan Zefirra (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    0

Pa...ko sto negde pomenuh retki su muskarci sa dobro definisanim trbusnjacima Salu na stranu , ne vidim da su toliko opsesivni za svojim izgledom kao mi. Naravno klinci tinedzeri izgledaju naj , kao i tinejdzerke uostalom. Ali tu kategoriju bih sad izostavila,posto prava borba za dobrim izgledom pocinje negde od 25 i tu se tacno vidi ko koliko vodi racuna o sebi.

Primećen član tweet-tweet (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2006.
    Reputaciona moć
    50

U Novom Sadu ista stvar, ribe svaka im cast, a tipovi...zalost u oko 70%. Ustvari sedela sam prekjuce u Z.Jovinoj u basti i BAS namerno ajde, reko', da gledam ima li ih dobrih...znaci tuga. Da nemam decka ne znam sta bih...odakle bih krenula. A ionako nikad nisam mirisala ove nase sugradjane, malo su bzvz, vise sam volela sve sto je juznije, jer u ovom slucaju nije tuznije.

Aktivan član Kilavi Radonja (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Muskarci su stoka... Strokavi, smrde, dlakavi, cackaju usi pa im gorki prsti...

Učlanjen
    11.08.2006.
    Reputaciona moć
    50

Ma nije meni do izdefinisanih trbusnjaka...nego ono bez stomaka i sala, pristojno obucen, a ono najvaznije je lepo lice...a toga je sve manje i manje...svi nesto zuti, pegavi ili sa sitnim ocima ili sa bradom tipa tri dlake u pet redova (da, ne volim cosave) ili ruzan nos.......
    ...........ja sam stvarno dosadni smor...

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio Zefirra

Mislim samo se prosetajte Knez Mihajlovom , pa zagledajte malo. 80% devojaka tezi potpunom vizuelnom savrsenstvu. Ravan stomak, ispravno drzanje, cista i lepo isfenirana kosa. Zaista ulazu dosta u sebe.
    A muskarci,uglavnom su mi 70% njih nekako mlitavi , kao nesto trude se ali ne bash previshe....

Bdw nadaleko je poznata zenska opsesija da izgledaju savrsheno!
    , zasto se i muskarci malo ne potrude u toj meri , pa da kao sto smo prestonica najlepsih zena...tako budemo i prestonica najlepshih muskaraca.

Ispravnog drzanja , odece koja najbolje pristaje njihovom stilu i gradji , lepo i sportski izgradjeni.....tako nesto....
    Zato sto je kod devojaka bitno samo da dobro izgledaju, i za drugo ne sluze, a muskarac mora da ima nesto drugo u sebi.. (kesh!)

Primećen član
    Učlanjen
    11.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Ma to kakvi idu knez mihajlovom nema veze, al sto dodju kuci pa im bazde noge a oni nece da ih peru...

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mi mu$karci smo duhovna bicja, mentalno mnogo jachi od vas i sigurniji u sebe. Ne treba nam 3 sata solarijuma, pola kile pudera, naochare zunzare, ispeglana kosa, $arena torbica i $picaste cipele da bi maskirali prazninu u glavi.
    Taki smo kaki smo.. visoki, plavi, atletski gradjeni i volimo majku Nemachku

Aktivan član Kilavi Radonja (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio Aleksej_BASO
    Zato sto je kod devojaka bitno samo da dobro izgledaju, i za drugo ne sluze, a muskarac mora da ima nesto drugo u sebi.. (kesh!)
    U sebi?! Kako to, smotas ih u rolnicu, pa... ili kako vec? Daj bre, Aleksej, dokle bre???

Primećen član
    Učlanjen
    11.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Ne mora da ima kesh. Mora da se redovno opere.

Učlanjen
    11.08.2006.
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio 2pike
    U sebi?! Kako to, smotas ih u rolnicu, pa... ili kako vec? Daj bre, Aleksej, dokle bre???
    Do Carobnjaka iz Oza pa levo sve do jutra..........

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio 2pike

Pa da bitno je da riba zna da ih imas...

Mislim ajde dobri smo drugari svi ovde pa mozemo da se pravimo ludi ono kao nije tako, i ja su da ucestvujem u toj igri, ali to je cinjenica...

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio tweet-tweet
    U Novom Sadu ista stvar, ribe svaka im cast, a tipovi...zalost u oko 70%. Ustvari sedela sam prekjuce u Z.Jovinoj u basti i BAS namerno ajde, reko', da gledam ima li ih dobrih...znaci tuga. Da nemam decka ne znam sta bih...odakle bih krenula. A ionako nikad nisam mirisala ove nase sugradjane, malo su bzvz, vise sam volela sve sto je juznije, jer u ovom slucaju nije tuznije.
    Isto tako i kod nas u SU.
    ISta stvra...Od tipova sve neki kreteni...Pa cak i oni sto su lovarni su jadni i debeli i uzasni..Znam jednog koji je pun ko brod ali sto smrddddddddddiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii FUJ!!!!
    To je strasno koliko ne vode racuna o svom izgledu....

ZEFIRRA SVAKA CAST NA TEMI!!!

Ističe se MarijA` (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    71

Hmmmm.... pa ne bih se baš složila sa procentom... baš sam skoro komentarisala sa drugaricom da sve bolje i bolje izgledaju tj... sve više i više se trude (garderoba, frizura, čak i MIRIŠU ...itd...)
    Dobro devojke se više trude ali muškarci kako su počeli brzo će nas stići..

Butterflies And Hurricane
    Guest

Talking Re: Zasto muskarci ne vode racuna o svom izgledu u istoj meri kao i zene?

Pa da bitno je da riba zna da ih imas...

Mislim ajde dobri smo drugari svi ovde pa mozemo da se pravimo ludi ono kao nije tako, i ja su da ucestvujem u toj igri, ali to je cinjenica...
    De si Aleksej...Nemoj da se pravish lud...nashi smo...

Aleksej_BASO
    Guest

A zamislite muskarca i zenu na pustom ostrvu samo 3 meseca bez kozmetike depilacije itd...

Ko onda tu bolje izgleda?

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio Butterflies And Hurricane
    De si Aleksej...Nemoj da se pravish lud...nashi smo...

Evo malo navratio. :smile:

Učlanjen
    11.08.2006.
    Reputaciona moć
    50

Kad smo vec tu...ovi tipovi iz NS sto su kao str8 su mi toliko fem da je to uzas. Kao kad krenu da te muvaju pocnu sa nekom umrtvljenom pricom i sa nekim akcentom misl'm mol'm te ono koje si god'ste, sta ces popitiiiii ...koga bre mislis sine da napalis sa tim, NIKO nije toliko zagoreo. Mene je moj Dragi u'vatio prvo vece i pokazao mi sta zna i kako se neke stvari rade...male tajne velikih majstora i ja se evo 4 godine "vracam po jos". Aaaaajde Boga ti!
    Sorry ako sam malo off-topic, sad cu da se vrnem-
    elem tako je Samanta smrde pa se rasturaju, nose pederske majice "ja sam Slaninar kresni me!", a ovi sto imaju para su NAJGORI. Kao imam love pa se ne cuje da grokcem kad se smejem...mislim JUUUUU!

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Stvarno nemam pojma otkuda toliki hejt prema nama mu$karcima i kako to da smrdljivi, debeli i dlakavi smetaju na$im foruma$icama kada su one zna se samo sa vrhom mu$ke populacije.
    To je kao kada bih ja rekao.. eno vidi one neizdepilirane, brkate, salo kipi preko farmerki, guzate, neoprane kako djuska u klubu.. ma nemam nikakve veze sa takvim devojkama i mozhe 90 od 100 da budu takve pa me nece doticati.. Nego, pravi problem je isplivao na povr$inu. Zhensko suparni$tvo!! Da bi uop$te bila primecjena prosechna $upljoglavica mora da sa maximalno namonitira i smeta joj zato $to je i ostalih 80% devojaka isto namontirano pa ima jaku konkurenciju. Boji se da joj drugarice ne skinu onih siroma 10-20% mu$kinja $to liche na ne$to.
    Znam te ribo dok si zmija bila

Guest

Talking Re: Zasto muskarci ne vode racuna o svom izgledu u istoj meri kao i zene?

Evo malo navratio. :smile:

Khm..Nego Aleksej jel si platio ulaz? Ako ne kesh na sunce ...OMA!
    Nema kesha - nema priche...

Guest

Smile Re: Zasto muskarci ne vode racuna o svom izgledu u istoj meri kao i zene?

Citat Original postavio tweet-tweet
    nema prichke hehehehehehe

O da..igra sa recima je uvek bila vrlo zanimljiva...

Učlanjen
    11.08.2006.
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio Butterflies And Hurricane
    O da..igra sa recima je uvek bila vrlo zanimljiva...
    uf, stvarno nisam mislila na tebe, ali stvarno, ispalo je glupo, nisam imala tu nameru i te stvari ne volim . u to ime brisem post!
    sorry
    Poslednji put ažurirao/la tweet-tweet : 18.05.2007. u 17:36

Učlanjen
    11.08.2006.
    Reputaciona moć
    50

trebala bih JA da se zovemkad lupim lupim

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Zasto muskarci vataju zene ?
    Autor Brajan Koen u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.12.2008., 19:57
  2. Zasto muskarci varaju zene
    Autor suzyjov u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 168
    Poslednja poruka: 17.12.2008., 19:01
  3. Zašto savremeni muškarci vole žene...
    Autor DisMisaL u forumu Muškarci
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 22.03.2005., 00:09
  4. ZASTO MUSKARCI VARAJU ZENE?
    Autor Milic@@ u forumu Muškarci
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 22.03.2004., 18:13

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku