Francisko Goja
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Francisko Goja

Obećava
    Učlanjen
    13.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Francisko Goja

dali neko zna kako bih mogao da dođem do fotografija slikara FRanciska Goje . ceo web sam pretražio i ništa nisam uspeo da nađem. sve što sam uspeo da nađem to su tekstovi poput andrićevog teksta ''razgovor sa Gojom''

arheolog
    Guest

Podrazumevano

Idi na http://community.webshots.com/album/3225697IRJaYQLEGi a ako nece da ti otvori potrazi na Francisco Goya photos-ima nekoliko

mikicro
    Guest

Podrazumevano Re: Francisko Goja

Citat Original postavio kovacic pedja
    dali neko zna kako bih mogao da dođem do fotografija slikara FRanciska Goje . ceo web sam pretražio i ništa nisam uspeo da nađem. sve što sam uspeo da nađem to su tekstovi poput andrićevog teksta ''razgovor sa Gojom''
    Probaj Olga's Gallery. Super sajt sa milion slika. Ja sam download-irala Goyine slike sa ovog sajta.

mikicro
    Guest

Citat Original postavio mikicro
    Citat Original postavio kovacic pedja
    Probaj Olga's Gallery. Super sajt sa milion slika. Ja sam download-irala Goyine slike sa ovog sajta.
    By the way adresa je www.abcgallery.com, klikni G, i onda potrazi Goya, ima oko 140 slika plus biografija.

Ana Bogdanovic
    Guest

Posto i ja stalno na netu trazim neke slike, probaj preko www.google.com i samo ukucaj Gojino ime i odaberi da ti nadje samo slike. Sigurno ces naci dosta toga.
    By the way, Goya je super slikar!
    Pozdrav,
    nadam se da ces naci ono sto trazis!
    Ana

Obećava
    Učlanjen
    13.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

e hvala super je adresa .

Slične teme