Više od Srbina - Odgovori -

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Kako to obično biva, od stoke koja juri ka pojilu - nije se mogao videti put. Evo da odgovorim nekima na pitanja. Dok je tema bila otvorena forum je bio šlogiran, sad kada svi junački spavaju meni tema zatvorena. Vidim neki se i dalje drže teta Karli za suknju iako to nije bila tema. Jer kako to obično biva, od stoke koja juri ka pojilu - ne vidiš put.

Norma Kampl:
Ваљда воли човек Балтичко море, па је на то и рачунао :) :wink:
Od ljubavi se ne živi. Na svetu ima malo Srba. Svet je veliki. Ako nadješ Srbina i u Zimbabveu onda je sigurno neki interes. Čega ima najviše u ruskoj mornarici?

Plava Bilja:
"Eto šta ovaj forum uradi od zdravih ljudi..."
----------
Ti najbolje znash!
A vidi Biljo, neki nisu bili ovde kako se sada ponašaju i to zbog onih koji su rodjeni igrom slučaja kako su rodjeni. Znaš, treba čovek malo i da pripazi ovde. Naivna si mi ti do samopovredjivanja.

Jelena87:
A o kome je reč?
Reč je o osobi koja je izabarala kako da baci dve godine života umesto 6 meseci. Naravno, ovo je moglo i kraće da se kaže.

Salamantis:
Ej bre siptarcino, ovde si nasao da stavljas propagandni materijal sa UCK sajtova????!
Шоп:
ma mozh' da mu svi popushite ebe vas ko volove... a i treba, stoka nije za nish bolje

sad ce ministar finansija pod led zbog afera sa karicima... pa onda... dobro, to drugi put
A zašto vas DVOJICA branite onog JADNOGA?
Vidi ovako, položaj puške u rukama premijera je za spuštanje vrabaca.
Nikog taj ne ume da povredi sem zdrave pameti (kod drugih).


tokyo:
mislim da je netko opet zaboravio da popije tabletu za živce...

ma šta ti je...jesi ti pri sebi...

jel ti znaš o čem pričaš???

jel ti znaš kad se pojavio krapinski pračovjek? a kad su južnoslavenska plemena sišla na ovu balkansku baru?

ahhh..i ja se trudim da objasnim izgubljenom slučaju...
Brzopleto čitanje prečesto ima negativan stav prema napisanom.
Nisi obratio pažnju na stil jer se Tripko igrao SrBske omlaTine pa ti odgovorio umesto njih da se ne muče u razmišljanju.
ANALIZA SLEDI:

svetolik trpkovic:
Zato sto je Kosovo i tada bilo sastavni i neotudjivi deo Srbije smece jedno ustasko !! :evil: na njemu su ziveli srpski terodaktili i srbski mamuti
Rečenica prva: POMAŽE BOG!
Rečenica druga: SRBIJA DO TOKIJA (srpski pterodaktil je najvolio da ćopa srpsku salatu dok je srpski mamut jeo srpsko korenje pa zato veliki porastao)

misoni:
Какве везе има овај форум?Је ли то неки бивши мод?Да не идеш ти на Балтик??? :shock:
Ne postoje glupi ljudi - samo oni koji sporije razmišljaju.
Jednog dana kada shvatiš zašto je bilo ovoliko odgovora na samo jedan komentar, ni to neće biti važno. :twisted:
 
Е,па Лорде,драго ми је да не идеш никуда.А за битку са невидљивим непријатељима,само настави!Кад их побијеш,могли би да видимо резултате...Свако добро!
 
misoni:
Е,па Лорде,драго ми је да не идеш никуда.А за битку са невидљивим непријатељима,само настави!Кад их побијеш,могли би да видимо резултате...Свако добро!

Svako ko se bori protiv nevidljivih neprijatelja je moj prijatelj. Ja, kao stari urodjenik stare Grcke, pruzam svoj stit boljima, jer moje teme nemaju dug vek. Svim ljubiteljima Arkana i Cece, moglo bi i da promakne da su nevidljivi, ali meni ne. Ja sam na strani Iron Lorda, i taj heroj treba da nas povede u svetlije predele. Iroon Lord, Iroon Loord - friendly neighborhood, Iron Lord. Here comes the Iron Lord!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top