Eh ti RPG-ovi...

markoca

Poznat
Poruka
7.190
Sad sam se bas razmazio...

Trazim jedan dobar RPG...na foru Elder Scrollsa ili NWN-a... i nikako da nadjem neki koji odgovara mojoj masini (citaj: min 25-30 FPS)... ocu malo da odmorim od MMO-isanja...

AMD Sempron 2300+ na 1.58 GHz
512 RAM
ATI Radeon 9600 PRO

Gothic 2... meh...
Googi mi bas i nije pomogao...


Ekiman brate ako si tu pomozi :D
 
probaj "rune" (slican gothic-u i blade of darkness-u)!
onda imas baldur's gate 2 (najbolji rpg svih vremena po prosecnoj oceni svih relevantnijih sajtova).
dungeon siege 1 i 2...
otkud znam sta si sve igrao...
meni je i gothic 1 bio SUPER!
 
markoca:
Sad sam se bas razmazio...

Trazim jedan dobar RPG...na foru Elder Scrollsa ili NWN-a... i nikako da nadjem neki koji odgovara mojoj masini (citaj: min 25-30 FPS)... ocu malo da odmorim od MMO-isanja...

AMD Sempron 2300+ na 1.58 GHz
512 RAM
ATI Radeon 9600 PRO

Gothic 2... meh...
Googi mi bas i nije pomogao...


Ekiman brate ako si tu pomozi :D

ne opterecuj ti svoj mozak....drzi se GW :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Pa na toj mashini koja je chak jacha i od moje teshko shta od novijih stvari moze da radi....ako si prafi fan to i nije vazno poshto najbolje stvari su i napravljene pre 10-ak godina.

Baldurs Gate +expanzija
Baldurs Gate 2 + Throne of Bhaal
Fallout
Fallout 2
Dunngeon Siege
Dungeon Siege 2+expanzija Broken world
Icewind Dale 1+expanzija hart of winter
Icewind Dale 2
Devine divinity
Beyond divinity
Temple of elemental evil
Sacred+Sacred Undergoround
Arcanuum
Diablo hellfire
Diablo 2+expanzija ebem li ga kako se zove
dosta za pochetak:D
 
pa najbolje bi ti legao star wars:k.o.t.o.r1 pa 2!

za tvoju masinu odlicna grafika,super igrivost...ukratko najbolji rpg posle diabla i vampire masq.
dosta se razlikuje od diabla dok neki kazu da je bolji kotor a neki vampire...

inace ni titan quest nije los...video si ga kod mene...
sumnjam da bi ti se ista od starijih naslova svidelo ali arcanum,dunngen sige1 su zaista odlicni..

uff komp mi je pun virusa treba mi restart...tj. neko da mi uradi restart,da li je neko zainteresovan
:-)
 
Uh necu pixelastu grafiku...jesam rekao da sam se razmazio? :D
Odigrao sam oba KotOR-a, Dungeon Siege 1 (mada ga nisam presao, smaralo me da koljem horde cudovista za nista), Diablo 2 (niska rezolucija mi unistava sliku na monitoru)...a Fable...onaj klinac....pa onda kad odraste pokazuje srednji prst narodu... kako lepo...
Ocu da probam Sacred i ekspanziju Underworld... Ekiman imas? :P
 
imam secred1 ali nemam exp. inace secred1 je jako bugovita igra i smorice te jako brzo...u pocetku izgleda zanimjivo i lepo ali kada shvatis da je to bedni klon diabla2 sa lepsom grafikom ubrzo odustanes igra jako smara to su rekli svi koji su je igrali duze od 3dana...

ne znam sto neces fable to je zaista odlicna igrica!svi je uglavnom hvale!moj drug je prestao igrati wow zbog nje!

inace svi cekaju fable2

imam i bards tale2 ne znam da li bi ti se to svidelo...
 
markoca:
Aj deder taj Fable pa da probam...mozda mi se i svidi...
Kad da navratim do tebe da pokupim one CD-ove? :)
Fable je stvarno odlicna igra, mozda malo kraca ali je jako zanimljiva. :)

Probaj Summoner-a. Nije pixelasta grafika, ali ipak je starija igra. Jedino sto moze u njoj da ti smeta je kamera, koja je malo losije odradjena, ali ubrzo ces se navici i neces to uopste primecivati... Ako si od onih koji vole dobru pricu i radnju, neces pogresiti sa Summoner-om. Igra je fenomenalna, moja omiljena :P, sto naravno ne mora nista da znaci!!! ;)
 
Dana2503:
Fable je stvarno odlicna igra, mozda malo kraca ali je jako zanimljiva.
Fable uopste nije kratka igra. Ima sigurno 20+ sati igranja.

Dana2503:
Moja je AMD Sampron 2200+, graficka: ATI Radeon 9600 SE, a mislim da sam tada imala samo 256 RAM-a, i igra je radila bez problema, sve u full-u... ;)
Sa ovim komponentama moze da radi u full jedino ako kojim slucajem sanjas nocu kako si igrao sve na full :lol:
 
monte32:
Fable uopste nije kratka igra. Ima sigurno 20+ sati igranja.


Sa ovim komponentama moze da radi u full jedino ako kojim slucajem sanjas nocu kako si igrao sve na full :lol:


Pa, dobro, sto ti moras odmah da budes takav? :? Za mene je to kraca igra, od kud ti znas koje sam ja igre igrala? Morrowind, Baldur's Gate ili NWN ne moze da se poredi po duzini sa Fable-om...

A, kod mene je radilo bas sve u full-u... A ti kako hoces... ;)
 

Back
Top