"Najboji" ortaci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bilo....vec vidjeno...
joooj necu da budem gadna,ali bila je tema ili varijacije na tu temu bezbroj puta...
i ne ne moze se prevazici,ako je prava ljubav u pitanju...
ode ti prijateljstvo u ****!!!!!!!
 
Trinity89:
Da li je neko u situaciji da ima najboljeg ortaka/ortakinju i da vam je to ujedno i osoba koja ludo volite. . .Ako je da, kako to prevazici?! Da li se uopshte moze prevazici. . . :-(

Hee, ja sam ti u toj situaciji vec....huuu, godinama. Ne znam moze li se prevazici, znam da ja nisam prevazisla. Jos davno sam mu rekla to i to, bla, bla, tak'a i tak'a stvar, onda se malo nismo druzili, pa onda opet jesmo, posle smo presli na neke kres kombinacije, pa se voleli, pa se nismo voleli, mada smo uvek imali nesto sa strane, ali nikad nismo bili u pravoj vezi. Mislim da je to zato sto suvishe znamo jedno o drugom...tako da nismo ni tamo ni ovamo. Ma komplikovana stvar, ako mozes seci to u korenu, ne treba ti ta j.bada u zivotu.
 
Zajebano je to.Imala sam jednog druga koji se lozio na mene,pa nam je prijateljstvo puklo,i zavrsilo se svadjom,nazalost.Evo ne pricamo,ima vec dve godine sigurno.Ma tu moras da rizikujes,ili pokusas nesto i to ti uspe,ili ne,ili ne pokusas nista i sascuvas odnos.Ne znam sta da ti kazem.
 
Ma cekaj, sta vas sprecava da budete i jedno i drugo. Nista lepse nego ako mozes sa istom osobom da budes i ljkubavnik i drugar, kompletna prica...

E sada ako ima jos neko treci, to je vec problem, malo neiskreno... opredeli se.
 
Chim nanjushim i trunku necheg shto nije ima veze sa polnoshcu, a u pitanju mi je prijatelj...ili razgovaramo, pa reshimo, ili ..nismo vishe prijatelji. Te agonije mogu da traju godinama. Savet-nikako se ne praviti luda, jer ce te zaskochiti kad-tad,.a onda tesko da cete to prevazici. Osim u sluchaju da oboje pozelite isto :) Mada, to su uglavnom jalove priche, slaba je trampa-dugogodishnje prijateljstvo za jedno ili par prc****.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top