Morbid Gothic
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Morbid Gothic

Domaćin Liza Dennis (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2006.
    La Casa de Gran Hermano! Ahora estoy en Pristina. Estoy luchando por interesos de serbios en Kosova
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Morbid Gothic

Drugari! Pssst! Sta radite? Evo, opet se tajno javljam iz ispovedaonice. VB se malo smorio, pa cujem da hrce, izgleda da drema. Inace, ovih dana je u kuci bila pometnja. Rekla sam im da je Marija Serifovic pobedila, pa su svi bili tuzni zato sto ne mogu da joj cestitaju. Utesila sam ih jer sam im rekla da ce i ona doci u kucu pa su se smirili. Skola je konacno gotova. Trebalo je da kazemo ko nam se svida. Posto smo provalili zadatak, svi su se slozili da kazu sifre, da ih VB ne bi provalio. Ogi je rekao da se pali na Gogu, sto znaci Liza, dok je Goga rekla da se pali na Ogija, sto znaci Liza, odn. na mene. Na mene se pali i paparazzo i Cure, Peda, Marta i Olja, ali se pali i Danijela iako je ispala. Prosto receno svi se pale na mene. To moze da bude i neprijatno. Bas je morbid gothic. Ponovo sam ukljucila moje telepatske receptore i dosla sam u kontakt sa Mamom, koja mi je rekla: “Liiiizo, pozuri pocinju ispitni rokovi!” Ja sam joj poslala telepatsku poruku: “Ne brini Mama!” Juce je na Trgu Republike bila manifestacija Selo i Poselo. Nisam bila prisutna direktno, vec telepatski, ali sam se super provela. Da sam bila tamo opet bih nosila svoju narodnu nosnji i kupila bih opancice, jer su mi se ovi rozi malo izlizali. Cula sam i trubace, a i Moju drugaricu Mladenu i njene devojke koje pevaju narodne izvorne srpske pesme. Bili su i mladi momci, prave delije – nasi trubaci. Kako ste se proveli drugari? Da li pokusavate da telepatski stupite u kontakt sa mnom i date mi podrsku? Evo, izgleda da se VB budi. Internetujemo se! 8)

Učlanjen
    10.03.2006.
    La Casa de Gran Hermano! Ahora estoy en Pristina. Estoy luchando por interesos de serbios en Kosova
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Morbid Gothic

Drugari! Pssst! Danas je padala kisa, pa smo svi bili unutra. Nemojte nikom da kazete Goga i Ogi su se smuvali. Meni je to Goga, a posle i Ogi rekao, kao njihovoj najboljoj drugarici, pa ja kazem vama, jer ste vi moji najbolji drugari. 8-)

Primećen član hlns (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

kako to da se nisi smuvala sa Macom? i da se niste kresnuli u rozoj postelji? sa sve rozim gacjicama i njegovom rozom majchicom?

Ističe se joGooOOD (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

sta je ovo dnevnik?
    On je lud,
    To je istina;istina, to je steta;
    A steta sto je ovo istina.
    Frazaje luda,al-srecan joj put!
    jer necu da se vestinom posluzim.
    Predpostavimo dakl da je lud.
    Ostaje onda da nadjemo uzrok,
    Tog efekta, il bolje reci uzrok
    Tog defekta,je ovaj defektni efekt
    Ima svoj uzrok.

Učlanjen
    10.03.2006.
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio hlns
    kako to da se nisi smuvala sa Macom? i da se niste kresnuli u rozoj postelji? sa sve rozim gacjicama i njegovom rozom majchicom?
    Pa, on se smuvao sa Slikarkom i Saletom Curcicem, samo nikom ni reci. Ja se ne uplicem u tudje veze. Ali kad izadjemo preporucicu te Maci. On voli tako radoznale devojke! 8-)

Zainteresovan član Andrijana Alempijevic (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Ako sam greskom napravila gresku, molim te da to smatras greskom i oprostis mi. Ali zaboravi samo gresku, nemoj greskom zaboraviti mene.

Slične teme

1. Gothic
    Autor MatriX u forumu Video igre
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 02.06.2009., 21:45
  2. Morbid Angel
    Autor Bojan_BRT u forumu Muzika
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 11.06.2008., 15:29
  3. Gothic 2
    Autor nenad.vasic u forumu Video igre
    Odgovora: 40