KAKO RAZUMETI MUSKARCE???

cupkica

Ističe se
Poruka
2.255
Cesto postavljano pitanje zenske populacije.... Oni ne razumeju nas, mi ne razmemo njih.... Kakva je razlika? Jedno vreme trce za tobom, posle im vise nije stalo, pa onda sa ono malo mozga u glavi shvate da ne mogu nista bez nas i onda opet trce za nama.....
I sve tako....
 
cupkica:
Cesto postavljano pitanje zenske populacije.... Oni ne razumeju nas, mi ne razmemo njih.... Kakva je razlika? Jedno vreme trce za tobom, posle im vise nije stalo, pa onda sa ono malo mozga u glavi shvate da ne mogu nista bez nas i onda opet trce za nama.....
I sve tako....

Rado bih ti odgovorio, ali nema se vremena. Zauzet sam trchanjem.
Ovde sam u prolazu, samo da se istusiram i promenim majicu.

Mozda drugi dan kad me zabole noge i kad mi ne bude stalo, a pre faze kad shvatim da ne mogu nista bez zena.
 
cupkica:
Cesto postavljano pitanje zenske populacije.... Oni ne razumeju nas, mi ne razmemo njih.... Kakva je razlika? Jedno vreme trce za tobom, posle im vise nije stalo, pa onda sa ono malo mozga u glavi shvate da ne mogu nista bez nas i onda opet trce za nama.....
I sve tako....
To ti je samo još jedan dokaz da se život odvija u ciklusima.
A da imamo malo više mozga, ne biste se vi žene ovajdile... zahvaljujte bogu što više razmišljamo onom drugom glavom kad su žene u pitanju.
Da prepričam Duška Radovića:
Danas je jedna žena rekla mužu kako se nikad ne bi udala za njega da nije bila takva guska.
Muž joj je na to odgovorio da joj to što je guska ništa ne bi vredelo da on nije bio toliko glup.
 
cupkica:
Cesto postavljano pitanje zenske populacije.... Oni ne razumeju nas, mi ne razmemo njih.... Kakva je razlika? Jedno vreme trce za tobom, posle im vise nije stalo, pa onda sa ono malo mozga u glavi shvate da ne mogu nista bez nas i onda opet trce za nama.....
I sve tako....

Sve sami potencijalni...atleticari ..:wink:
 
cupkica:
Cesto postavljano pitanje zenske populacije.... Oni ne razumeju nas, mi ne razmemo njih.... Kakva je razlika? Jedno vreme trce za tobom, posle im vise nije stalo, pa onda sa ono malo mozga u glavi shvate da ne mogu nista bez nas i onda opet trce za nama.....
I sve tako....

malebrainwomen.gif
 
Nije vam lako, jer uvek morate da se činite kao plen koji je interesantan i zavodljiv, a onda će lovac stalno da trči za vama. Da bi zadržale muškarce ne smete mnogo da gundjate, da mu mnogo ograničavate slobodu, da ide na što grublji sport da se izduva, da mu se pomalo divite i radite toplp hladno.
NIJE KOMPLIKOVANO
 
dzordzV76:
Nije vam lako, jer uvek morate da se činite kao plen koji je interesantan i zavodljiv, a onda će lovac stalno da trči za vama. Da bi zadržale muškarce ne smete mnogo da gundjate, da mu mnogo ograničavate slobodu, da ide na što grublji sport da se izduva, da mu se pomalo divite i radite toplp hladno.
NIJE KOMPLIKOVANO


Hvala ti na savetu, beksrajna igra lovca i kosute. Dakle, sve je u kondiciji! Aj sad : SVI NA TCANJE!
 

Back
Top