Sex u vezi

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
Gazdarica je rekla zivu istinu.

Mada poznajem parove kojima je sexualni odnos dobijao i na kvantitetu i na kvalitetu...sa vremenom...Shto su se bolje upoznavali...to im je bilo lepshe u krevetu.

To je amplituda koja ima uzlaznu liniju (pochetak, upoznavanje, ispipavanje terena) vrh (gde grmi i seva) i silaznu liniju (opada strast, rutina, dosada)
 
Banshee:
:neutral:
sokirana sam koliko ljudi stvaljaju seks ispred svega ostalog.
seks ispred ljubavi.
seks ispred svega.
parenje po ceo dan.
ma vazi.

kako ja takve ljude znam jedino sa foruma :?

nista mi nije jasno.


zar se ti trudis da razumijes? ja prestao odavno
 
Ako ima ljubavi u vezi, tu sex ne moze biti los...bar meni... :razz:

Znaci, na prvom mestu ljubav, a sex kao kruna odnosa i kraj price... :lol:

Ne razumem zasto mi moramo sve mistifikovati, kad je to tako jednostavno i prosto... :lol:
 
SANDRINAbg:
Ako ima ljubavi u vezi, tu sex ne moze biti los...bar meni... :razz:

Znaci, na prvom mestu ljubav, a sex kao kruna odnosa i kraj price... :lol:

Ne razumem zasto mi moramo sve mistifikovati, kad je to tako jednostavno i prosto... :lol:

znaci daj sta das? :)
 
chika_doktor:
znaci daj sta das? :)

Pa nije to bas tako prosto... :smile:

Ukoliko postoje uzajamne emocije, tela nam vec sama po sebi ustrepte od zudnje, a zadovoljenje i klimaks tu vec ne zavise samo od " duzine, debljine, precnika' i sl....mis'im, o takvom odnosu ja pricam... :razz:

Iskreno, drugacije i nisam probala, tako da bih se zadrzala na ovoj definiciji... :smile:
 
Po mom mišljenju seks je vrlo bitan faktor u jednoj vezi. Ako se par ne slaže u krevetu, onda postoji velika verovatnoća da ni kompletna veza neće funkcionisati valjano.
 
Po meni postoje dve vrste sexa, sex sa devojkom koju volis, i sex sa nekim za kog te boli, ali te privlaci....te dve vrste sexa ne mogu da se porede, imao sam i jedno i drugo, i ako mogu da biram, sex sa devojkom koju volim, ce uvek biti ispred svega...makar jednom u mesec dana...ako devojku ne volim nego me samo privlaci sexualno...doci ce vreme kada ce se sve svesti, na cistu fiziku....i posle toga oblacenje i svako svojoj kuci do sutra...smara to sve malo.. ne znam, mozda sam ja prosao dosta toga, i malo omatorio i smorio... ali biram ljubav, ali onu pravu...kad te briga da li ima sexa ili nema, kad ti je dovoljno samo da je devojka pored tebe, i da si srecan...desavalo mi se i to..
Ima raznih faza u sexualnim odnosima, zavisi od hormona, i od raspolozenja...nekad idem ulicom i skicem na devojku u svakom zbunicu, po nekoliko puta, a nekada mi to nije potrebno...toliko cesto.
Ne znam malo sam neodlucan jutros, a mozda i nisam.
 
Tauren_Chieftan:
Po meni postoje dve vrste sexa, sex sa devojkom koju volis, i sex sa nekim za kog te boli, ali te privlaci....te dve vrste sexa ne mogu da se porede, imao sam i jedno i drugo, i ako mogu da biram, sex sa devojkom koju volim, ce uvek biti ispred svega...makar jednom u mesec dana...ako devojku ne volim nego me samo privlaci sexualno...doci ce vreme kada ce se sve svesti, na cistu fiziku....i posle toga oblacenje i svako svojoj kuci do sutra...smara to sve malo.. ne znam, mozda sam ja prosao dosta toga, i malo omatorio i smorio... ali biram ljubav, ali onu pravu...kad te briga da li ima sexa ili nema, kad ti je dovoljno samo da je devojka pored tebe, i da si srecan...desavalo mi se i to..
Ima raznih faza u sexualnim odnosima, zavisi od hormona, i od raspolozenja...nekad idem ulicom i skicem na devojku u svakom zbunicu, po nekoliko puta, a nekada mi to nije potrebno...toliko cesto.
Ne znam malo sam neodlucan jutros, a mozda i nisam.

Ma svaka cast...cekala sam da neko musko stisne petlju i napise nesto ovako! :wink: :lol:
 
Butterflies And Hurricane:
Dragi forumashi,

Koliko vam je bitan sex u vezi, i koliko puta nedeljno smatrate da je normalno da ga konzumirate?


ps. molim bez preuvelichavanja...
ps2. aj sad u red...dva po dva pa na odgovaranje... :D

Najbitnije je, da se partneri slazu, odgovaraju jedno drugom i da postoji jaka fizicka privlacnost medju njima.....dok postoji jaka privlacnost bice i seksa...koliko ce ga biti zavisi od partnera, obaveza i organizacije istih....

Seks je bitan ali nikako ne najbitniji....ja navijam za zlatnu sredinu...nek ima svega onoliko koliko treba, da veza tece nekim normalnim tokom, da se volimo i budemo zadovoljni....
 

Back
Top