Nesvesna ponašanja i davanje povoda

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
Pre nekog vremena, relativno skoro, imala sam situaciju da mi je jedna osoba sa kojom se... družim... kaže neke stvari... otkrije neke emocije, ako to može tako da se kaže... To mi je rekao bez ikakvih namera, bez ikakvih pitanja, komplikovanja stvari, očekivanja, negativnosti, udaljavanja i šta sve već može da se desi kad drug i drugarica malo ''pokvare'' odnos. Od tada ne pričamo o tome. Šta više, on mi je pričao za neke koleginice što su mu se dopale, tj. za jednu, pa sam se ja prisećala nekih ''svojih'' simpatijica, i smejali smo se, savetovali...
Ali primećujem da ja nisam korektna. Zapravo, takva sam postala. Jer nastupam ponekad malo izazivački - dajem neke lascivne komentare, ponašam se pomalo provokativno... Još mu sinoć napišem kako mi nedostaje. Strašno! A uopšte neću ništa sa njim, sem tog već postojećeg druženja.
Šta biste vi, momci, pomislili da ste na njegovom mestu?
Mišljenje devojaka već pomalo i znam, mnoge bi se od njih ponele kao ja, ostale bi se povukle. Što govori da su većina devojaka - idiotkinje. :D
 
...ponasala bih se slicno kao ti priznajem...samo bi me povuklo...rekoh ja vec da ne verujem u musko-zenska prijateljstva...
...on misli da ti se svidja, al da se eto ti kao nesto prenemazes...
...muskarcima jako radi sujeta, vise njih ce pre reci da ti imas neki problem, nego da ti oni nisu dovoljno privlacni...nastavi tako i uskoro ce on misliti da crkavas za njim, iako ti zapravo samo malo flertujes...i bice iskreno iznenadjen, ako mu das korpu, ako pokusa, mozda te cak i omrzne, pa bi se ja na tvom mestu zaustavila...
 
Sorry, ali to ima samo jedno ime i zove se prosto -Navlachenje-
Ako stvarno nemas nameru da se sa njim ista desi, onda prosto koristis sto je on slab i sto je tako neodlucno ostao pored tebe. To u najmanju ruku nije fer, ali tome je doprineo on jer tvoje ponasanje tolerise, a pri tome ne preduzima nista da ga razjasni.

Moze biti da ni sama nisi sigurna sta bi ustvari htela sa njim. U kom slucaju je opet on kriv sto mu to radis jer je neodlucan.
I naravno gossca, bice iznenadjen ako dobije korpu, ko nebi bio. Pogledaj samo. Rekao joj je da je ne gleda kao drugaricu. Nista. Cutala ona.Nastavili da pricaju. Salje mu lascivne poruke, ponasa se provokativno. Salje mu poruku tipa "nedostajes mi"
Izvini, ali muski mozak radi po principu 1+1 mora u zbiru dati 2. Dakle, ko ovde ZAISTA ima problem. On ili ona? Ili oboje?
 
gossca:
...muskarcima jako radi sujeta, vise njih ce pre reci da ti imas neki problem, nego da ti oni nisu dovoljno privlacni...nastavi tako i uskoro ce on misliti da crkavas za njim, iako ti zapravo samo malo flertujes...
Pa ne baš.
Jedan broj muškaraca će reagovati i misliti kao što ti kažeš.
Međutim, ima nas sasvim dovoljno koji ćemo shvatiti i da se radi o običnom ženskom iskušavanju sopstvenih moći zavodnice i da na taj način puni baterije i krpi trenutan nedostatak muške pažnje ili, čak i da ima te pažnje na drugom mestu u izobilju, onda eto - tek da kaže da je žena i pred tim muškarcem koji je tu neki "drug".

Kada sam bio mlad i izuzetno zelen, takve bi me stvari nervirale. Danas međutim, ne samo da ne bih imao ništa protiv tako neke igre, već bih i uživao u tome da me zavodi privlačna žena bez obzira što od toga nema ništa.
Jedina stvar koja me danas ipak nervira kod takvih pokušaja navlačenja, jeste onda kada je to sredstvo za ostvarenje nekog cilja (dakle nije samo igra), da budem konkretniji, kada bi to značilo da me treba iskoristiti u neku drugu,, veoma neseksulnu svrhu. E tada takve igre doživljavam kao uvredu za moju inteligenciju. U principu, radi se o tome da mrzim kada žensko nastupa prema muškarcu kao da mu je samo seks u glavi i očajna nada da će se ogrebati negde za snošaj.
 
Sokolica_M:
Pre nekog vremena, relativno skoro, imala sam situaciju da mi je jedna osoba sa kojom se... družim... kaže neke stvari... otkrije neke emocije, ako to može tako da se kaže... To mi je rekao bez ikakvih namera, bez ikakvih pitanja, komplikovanja stvari, očekivanja, negativnosti, udaljavanja i šta sve već može da se desi kad drug i drugarica malo ''pokvare'' odnos. Od tada ne pričamo o tome. Šta više, on mi je pričao za neke koleginice što su mu se dopale, tj. za jednu, pa sam se ja prisećala nekih ''svojih'' simpatijica, i smejali smo se, savetovali...
Ali primećujem da ja nisam korektna. Zapravo, takva sam postala. Jer nastupam ponekad malo izazivački - dajem neke lascivne komentare, ponašam se pomalo provokativno... Još mu sinoć napišem kako mi nedostaje. Strašno! A uopšte neću ništa sa njim, sem tog već postojećeg druženja.
Šta biste vi, momci, pomislili da ste na njegovom mestu?
Mišljenje devojaka već pomalo i znam, mnoge bi se od njih ponele kao ja, ostale bi se povukle. Što govori da su većina devojaka - idiotkinje. :D

Nije bitno što bi mi pomislili na njegovom mjestu, već da to više ne radiš jer je u najmanju ruku nekorektno da ne kažem u qrcu totalnom... :roll:
 
Pa dobro, svi mi ponekad i pomalo volimo da dajemo bezrazlozno povoda.
To se koristi u svrhu pojacavanja samopouzdanja, sto mozda bas i nije najbolji i najkorektniji nacin, ali svako ima svoje svesne ili nesvesne motive!
@sokolica_m
Mislim da ne treba to da radis! Nadji tipa koji ti se dopada, pa flertuj, ali ovako nije korektno!
Stavi se u njegovu poziciju!
 
Ines1864:
@Sokolica M

Sve mi se čini da negde duboko u duši ti i nisi baš ravnodušna prema njemu....možda svesno ne bi ništa zbog hiljadu i jednog razloga, ali negde duboko u podsvesti bi verovatno volela da probaš s njim nešto, čisto da vidiš kako bi bilo...
Nema šta da ti se čini, vidiš da razmišlja o njemu toliko da ga je na Krstu turila, garant se primila, nego toliko tvrdi pazar da ni sama ne prepoznaje šta oseća
 
Sokolica_M:
Pre nekog vremena, relativno skoro, imala sam situaciju da mi je jedna osoba sa kojom se... družim... kaže neke stvari... otkrije neke emocije, ako to može tako da se kaže... To mi je rekao bez ikakvih namera, bez ikakvih pitanja, komplikovanja stvari, očekivanja, negativnosti, udaljavanja i šta sve već može da se desi kad drug i drugarica malo ''pokvare'' odnos. Od tada ne pričamo o tome. Šta više, on mi je pričao za neke koleginice što su mu se dopale, tj. za jednu, pa sam se ja prisećala nekih ''svojih'' simpatijica, i smejali smo se, savetovali...
Ali primećujem da ja nisam korektna. Zapravo, takva sam postala. Jer nastupam ponekad malo izazivački - dajem neke lascivne komentare, ponašam se pomalo provokativno... Još mu sinoć napišem kako mi nedostaje. Strašno! A uopšte neću ništa sa njim, sem tog već postojećeg druženja.
Šta biste vi, momci, pomislili da ste na njegovom mestu?
Mišljenje devojaka već pomalo i znam, mnoge bi se od njih ponele kao ja, ostale bi se povukle. Što govori da su većina devojaka - idiotkinje. :D
TI SI JEDAN ŽENSKI KRETEN AKO NE MISLIŠ DA MU SE PREDAŠ, ALI IGRAJ SE TI SA TUĐIM EMOCIJAMA PA ĆE TI SE VRATITI ISTOM MEROM!!!!!!!!!!
 
dzordzV76:
MA DAJ BRE, ČOVEK JE LEPO REKAO, A NJU BOLI DUPE, PA KAKAV JE ONA LIK
I NIJE PITANJE BESA NEGO NELJUDSKOSTI
1.Jeste, covek je lepo rekao, ali je kasnije isto tako lepo pomenuo i koleginice koje mu se svidjaju
2.Da li ti je palo na pamet da i njemu prija ta igra, bez cilja, samo igra..i da nisu sve zene kuchke, jer nikako ne mogu flertovati same sa sobom?
3.Molim te, ..Caps Lock..imam utisak da stalno urlash.
 

Back
Top