filoloshki privatni
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: filoloshki privatni

Početnik
    Učlanjen
    10.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano filoloshki privatni

postoji li ?
    totalno sam neupucena a poludecu na drzavnom, josh sam pochela i da radim, ne vidim skoro kraj studijama.
    sve shto znate a moglo bi biti od pomoci molim vas. u teshkom sam bedaku.
    inache engl je u pitanju.

Obećava
    Učlanjen
    02.05.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: filoloshki privatni

Imas u Pancevu, departman Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru. Nije privatni a nije ni drzavni nego zaduzbina. Imas raznih varijanti besplatnih studija. Jedini problem je sto cete Jelisaveta Milojevic docekati i tamo. Od ostalih sa Filoloskog ne radi niko vec su profesori Inter. univerz.
    Savremeni I, II, III, IV se fantasticno dobro rade. Grupe su do 12 studenata. To ce ti dati dosta pozitivne energije. Prolaznost na ispitima je i tamo mala, ali nikada niko nije rekao "pao sam a znao sam". Imas profesorski i prevodilacki smer. Tebi je bolje profesorski, jer si sa Filoloskog. Tel fakulteta je 013-516-732.
    eto
    nadam se da sam ti pomogao

Početnik
    Učlanjen
    10.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio novi fakultet
    Imas u Pancevu, departman Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru. Nije privatni a nije ni drzavni nego zaduzbina. Imas raznih varijanti besplatnih studija. Jedini problem je sto cete Jelisaveta Milojevic docekati i tamo. Od ostalih sa Filoloskog ne radi niko vec su profesori Inter. univerz.
    Savremeni I, II, III, IV se fantasticno dobro rade. Grupe su do 12 studenata. To ce ti dati dosta pozitivne energije. Prolaznost na ispitima je i tamo mala, ali nikada niko nije rekao "pao sam a znao sam". Imas profesorski i prevodilacki smer. Tebi je bolje profesorski, jer si sa Filoloskog. Tel fakulteta je 013-516-732.
    eto
    nadam se da sam ti pomogao

bolje ishta no nishta ali mene prvenstveno zanima da li takvo shto postoji u Bg-u (moja greshka shto ne pomenuh ranije)

hvala *

Obećava
    Učlanjen
    02.05.2005.
    Reputaciona moć
    47

E to ne znam. Jedino sto znam je da se autom od Filoloskog do Panceva stize za 15 minuta, a busom za pola sata, ako je guzva

Slične teme

1. privatni fakulteti
    Autor Luciferko u forumu Arhiva
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 05.07.2007., 23:36
  2. FILOLOSHKI FAXX
    Autor chypawa_18 u forumu Arhiva
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.10.2006., 01:45

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor