CS

pa?

  • 1.6

  • 1.5

  • sourse


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
sta znam, jedmno 3 puta sam ga instalirao, pokusavao da igram i svaki put brisao posle sat vremena.
Meni je glup, a i grafika mi je sva bleda i nikakva (uzimam u obzir doba kad je nastao)
 
Ako neko ima pach ili vise njih za Source da se moze igrati online neka mi javne meilom please,
ja iskreno i dan danas gotivim Cs 1.6 i ima dosta ljudi sa kojima redovno igramo online...
Cak se i kinezi napalili na Cs he he
Rusi su odradili dobar posao sa no steam cs 1.6
 
evo jedna smesna slika sa kanterima
counter-strike-2-1.jpg
 
Pa i jeste za vecinu ljudi. WOW i BF2 i BF 2142(il koja vec bese godina) zauzimaju mesta koja je nekada imao CS. Ima tu jos igrica,ali cinjenica je da je CS toliko star i toliko iskoriscen da su i pojedini fanovi poceli da prestaju da igraju.
 
-|The MilkMan|-:
Kako uopshte mozhesh porediti WoW i CS, matere ti???
Jedino po zaraznosti igre...
Znaci pre 3 godine su ljudi bezali po mesec dana iz skole u igraonice da bi igrali CS...
A wow nikad nisam igrao ali po prici sam cuo da je mnogo zarazna igra...
 
Bllade:
aj dodji sebi...pitaj nekoga ko igra WoW da li je igrao CS 98% ce reci da jeste...WoW je smece :razz:
Ja sam igrao nekada CS i bio sam prilichno dobar u njemu ali sam presho na wow i sada igram wow mozhda upadnem jednom nedeljno na CS ali se slazhem da je igrica jako popularna josh uvek, ne dajem tolke shanse wowu cs ce "zhiveti" vishe 100%
 

Back
Top