IZNENADI ME....

princeza_paulina

Zainteresovan član
Poruka
263
Da li volite da priredjujete iznenadjenja?
Da li se bojite da i sami ne budete iznenadjeni reakcijom na vase iznenadjenje?
Da li ste se nekada pokajali sto se to uradili, ako neko nije shavtio vase najbolje namere? Kakva iznenzadjenja volite?
 
princeza_paulina:
Da li volite da priredjujete iznenadjenja?
Da li se bojite da i sami ne budete iznenadjeni reakcijom na vase iznenadjenje?
Da li ste se nekada pokajali sto se to uradili, ako neko nije shavtio vase najbolje namere? Kakva iznenzadjenja volite?

Sta si opet zabrljala :wink:
 
...ne volim iznenadjenja...jer sam veoma 'iznenadna' po prirodi...kao i neke osobe iz moje okoline...
...tako da nam pored prirodnih, spontanih iznenadjenja ne nedostaju i ona "vestacka"...
...ali evo, recimo, volim poklone...kad mi kupe nesto sto volim, a sto vec dugo trazim...
...volim iznenadni poljubac...iznenadno intimno vece uz vino i muziku...
 
princeza_paulina:
Da li volite da priredjujete iznenadjenja?
Da li se bojite da i sami ne budete iznenadjeni reakcijom na vase iznenadjenje?
Da li ste se nekada pokajali sto se to uradili, ako neko nije shavtio vase najbolje namere? Kakva iznenzadjenja volite?
Pa nemam obicaj ali mogao bih da se naviknem... :)
Da...bojim se...jer cesto ocekujem mnogo a znas da kada mnogo ocekujes nesto sto ne ispuni tvoja ocekivanja, ma koliko to bilo dobro i pozitivno, nece te uciniti srecnim...nakad cak sasvim suprotno...Da, kajao sam se nekoliko puta. Zapravo to nisu bila iznenadjenja, samo namere - izrecene... ;)
Volim sitnice...One me cine srecnim...Kada dodjem kuci i vidim lepu poruku od devojke npr. Neke male znake paznje...i tako...
 
gossca:
...ne volim iznenadjenja...jer sam veoma 'iznenadna' po prirodi...kao i neke osobe iz moje okoline...
...tako da nam pored prirodnih, spontanih iznenadjenja ne nedostaju i ona "vestacka"...
...ali evo, recimo, volim poklone...kad mi kupe nesto sto volim, a sto vec dugo trazim...
...volim iznenadni poljubac...iznenadno intimno vece uz vino i muziku...


I ja ih volim u teoriji, ali nisam sigurna da umem da se ponasam u tim situacijama, i onda od necije sasvim fine namere natsane da ti ulepsa dan, nastane potpuno pogresan efekat, i svima bude neprijatno, .... zbog toga sam i pustila ovu temu
 
Ne volim da mene iznenade, ali ja volim da iznenadjujem. Posto sam po prirodi malo nezgodna, onda volim da uradim nesto lepo sto se ne ocekuje od mene. Kad mi neko npr. trazi uslugu, a i sam se jadan ne nada da cu da mu ucinim, ja ga iscimam i kazem da necu, a onda odem i uradim to. I da, volim da poklanjam kojesta ljudima.
 
volim iznenadjenja... evo, bas sam u nedelju stavio neke pare na iznenadjenje... mancester - vest hem 2... kralju, kvota 4,85... divota... 10 € - 48,5 €... 100 € - 485 €... 1,000 € - 48,500 €... i tako redom... moze i sa dinarima isto... a moze i sa bilo kojom valutom... samo sto umesto znaka "€" stavite neki drugi znak na kraju... isti je princip...
 
Da li se secate nekog iznenadjenja koje je bilo bas BINGO?

Npr, dok sam bila student, imala sam decka koji mi je skidao zvezde sa neba, a ja nisam znala da li ga volim, sve dok me jedne veceri nije pozvao i rekao da bi dosao do mene samo da me vidi na minut (ja sam tada spremala neki heavy ispit, pa se nisam vidjala ni sa kim). Bile ratne godine, nije se imalo za cvecaru, ali je on ipak uspeo da obere neki buketic, presao pola grada, ...mislim da je cak padala i kisa, i dosao. E, pa iako ne padam na cvece, tada me je potpuno osvojio, ostavila sam knjigu, i posvetila mu puuuuuno minuta. A i na ispitu sam dobro prosla ;)
 
princeza_paulina:
Da li se secate nekog iznenadjenja koje je bilo bas BINGO?

Npr, dok sam bila student, imala sam decka koji mi je skidao zvezde sa neba, a ja nisam znala da li ga volim, sve dok me jedne veceri nije pozvao i rekao da bi dosao do mene samo da me vidi na minut (ja sam tada spremala neki heavy ispit, pa se nisam vidjala ni sa kim). Bile ratne godine, nije se imalo za cvecaru, ali je on ipak uspeo da obere neki buketic, presao pola grada, ...mislim da je cak padala i kisa, i dosao. E, pa iako ne padam na cvece, tada me je potpuno osvojio, ostavila sam knjigu, i posvetila mu puuuuuno minuta. A i na ispitu sam dobro prosla ;)
Ovo je bas dirljivo... i tako slatko... :lol: :lol:
Inace ni ja ne volim iznenadjenja,uvek zelim da znam sta me ceka,mada u zadnje vreme tesko da bilo sta moze da mi iznenadi. :wink: 8-)
 
dobar ti taj dečko, pa šta bi sa njim?
što se tiče iznenađenja, kod mene zavisi od raspoloženja, volim kad me prijatno iznenade, ali kao i ti, ne umem uvek da odreagujem kako treba, nekad mi bude i neprijatno... s druge strane baš volim da iznenađujem druge :)
 
princeza_paulina:
Da li se secate nekog iznenadjenja koje je bilo bas BINGO?

Npr, dok sam bila student, imala sam decka koji mi je skidao zvezde sa neba, a ja nisam znala da li ga volim, sve dok me jedne veceri nije pozvao i rekao da bi dosao do mene samo da me vidi na minut (ja sam tada spremala neki heavy ispit, pa se nisam vidjala ni sa kim). Bile ratne godine, nije se imalo za cvecaru, ali je on ipak uspeo da obere neki buketic, presao pola grada, ...mislim da je cak padala i kisa, i dosao. E, pa iako ne padam na cvece, tada me je potpuno osvojio, ostavila sam knjigu, i posvetila mu puuuuuno minuta. A i na ispitu sam dobro prosla ;)

I?! Sto se nisi udala za njega?!
 
princeza_paulina:
Da li volite da priredjujete iznenadjenja?
Da li se bojite da i sami ne budete iznenadjeni reakcijom na vase iznenadjenje?
Da li ste se nekada pokajali sto se to uradili, ako neko nije shavtio vase najbolje namere? Kakva iznenzadjenja volite?

Volim da priredjujem iznenadjenja, ali oni kojima to priredim nikad ne odreaguju kako "treba"...

Naravno volim tj volela bih kada bi i meni neko priredio iznenadjenje (prijatno)...
 
Volim kada odmotavam lepo upakovan poklon a neznam sta je unutra..volim kada me zovne na telefon i kaze ...za pola sata cekam te dole i ne znam gde me vodi ..volim kada mi prijateljica kaze..sutra idemo na jedno lepo mesto nas dve da se istracarimo a ne znam koje. ..volim kada dobijem ulaznice za pozoriste a nisam planirala. volim kada mi stigne vaucer za... i imam 5 dana da se spremim.volim kada dobijem knjigu koju sam zelela i htela da kupim a neko me preduhitri.voli kada dobijem cvet ..volim kada isto tako uzvratim..sa iznenadjenjima onima koje volim..
 

Back
Top