žene i "vlažni" snovi

More_bre

Primećen član
Poruka
819
vrlo moguće da se o ovome već pričalo, samo ja nisam našao.

ja sam, pogotovo u pubertetu, doživljavao da se u snu "ispraznim"
i to je bivalo ili uz neki erotski san ili tek tako, ali probudio bih se
ulepljenih gaća.


da li se isto dešava ženama ?
 
Da...lakse i cesce nego muskarcima...
Da te shokiram...postoje zene koje svrse samo gledajuci muskarca u busu, na plazi, na tv...znaci, svrse od svojih misli, bez da se diraju...
Licno verujem da je ta vrsta orgazma cesca nego orgazam sa muskarcem...samo sto nije uvek jak, pa ga neke zene i ne broje...Isti slucaj je sa svrsavanjem u snu...
 
...mislim da su zene mudre...jako...cela vekovna prica o tome kako zeni treba vise vremena da se uzbudi ...je cista laz...zene tako samo uzimaju vise za sebe...
..."ja teze svrsim"- ja to cujem kao "hocu da svrsim 3 puta, pa se potrudi" ili kao "frigidna sam, oprosti"...
...ja cu vam sve ovo dokazati jednom...hahahha...e..al ozbiljno hocu...napisacu knjigu, sprovesti istrazivanja...hahha..
...licno mislim da nas muskarci nikad nece zadovoljiti, ako ne znaju "celu istinu" i ako knjige o zenskoj seksualnosti pisu samo muskarci i frigidne zene...
...al sva sreca...stvari idu na bolje..pa je sve vise dobrih knjiga na trzistu...stidljivo i polako...al ide to...
 
Zar da to ucim iz knjiga?
Srescemo se negde ti i ja pa cemo podrobno prouciti materiju...prakticno ;)
Moze...? :roll:
Pre svega, poznavanje sebe i svog partnera u sto potpunijem obliku. Ne bi trbalo da bude nikakvog ustrucavanja pri razgovoru o tome sa partnerom...
Nek mi ona dopusti da proucavam njeno telo na svoj nacin i imace ono sto je zelela... ;)
 
...knjige su vam jedini spas...forum je kao 'zivot u malom", pa kapiram da mnogi muskarci gutaju slicne price i u zivotu...pa mi prosto doslo mucno da gledam...
...mislim da vam nijedna zena nece reci.."znas, frigidna sam"...iz straha da je ne otkacite, pa ce vecina izabrati opciju "gluma"...
...a kad muskarci, kao fer igraci, ponude razgovor, one nece znati sta da mu kazu...jer ne dozivljavaju orazam..pa ce ta cela prica biti bez efekta...
 

Back
Top