Kada ste zadnji put vikali?

ja nikad ne vicem i imam neku svoju filozofiju u vezi povisenog tona , vikanja i tome slicno ...
ja smatram da vicu, podizu ton:
osobe nesigurne u sebe ( ovo su osobe koje su eto u zaostatku za vremenom iz bilo kog razloga , osobe koje u detinjstvu, mladosti niko nije zeleo da saslusa a oni imaju toliko toga da kazu ... ova vrsta zeli da okolini stavi do znanja da eto i oni postoje i da su tu i da eto i oni znaju nesto ... ( nazalost jedna od tih osoba je na metar od mene : ( )

osobe koje nisu u pravu a koje zele da povisenim tonom eto nekoga ubede kako su zapravo oni/one u pravu ( stari trik )

ili oni koji su ziveli na planini pa zbog razredjenog vazduha gore , morali su da eto povise ton da bi se culi ...


................
 
kosmopolit:
ja nikad ne vicem i imam neku svoju filozofiju u vezi povisenog tona , vikanja i tome slicno ...
ja smatram da vicu, podizu ton:
osobe nesigurne u sebe ( ovo su osobe koje su eto u zaostatku za vremenom iz bilo kog razloga , osobe koje u detinjstvu, mladosti niko nije zeleo da saslusa a oni imaju toliko toga da kazu ... ova vrsta zeli da okolini stavi do znanja da eto i oni postoje i da su tu i da eto i oni znaju nesto ... ( nazalost jedna od tih osoba je na metar od mene : ( )

osobe koje nisu u pravu a koje zele da povisenim tonom eto nekoga ubede kako su zapravo oni/one u pravu ( stari trik )

ili oni koji su ziveli na planini pa zbog razredjenog vazduha gore , morali su da eto povise ton da bi se culi ... i oni onda sidju u grad a misle da su gore i onda vicu ...
 
Tipican odgovor za Bika!
Evo Vodolijski odgovor:
Kada volim... e onda mogu i da vicem da ceo svet zna koliko sam srecna... Ispisacu to i na nebu! I u romanu.. I u pesmama... tako ja izrazavam svoju ljubav...
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Lepo kaze Jovana! :wink:
 
To onda nije ljubav ...
to je dugo akumulirana +/- energija ( obicna ili seksualna ) i onda dolazi do potrebe za njenom potrosnjom ...
sam cin potrosnje u nama izaziva osecaj olaksanja ...

ili kad je nekome tesko on vice ... :) i zavarava sebe , ali ta varka traje samo tren , minut, dan , godinu .... i onda kad se najmanje nadas .....
 
Princeza:
Tipican odgovor za Bika!
Evo Vodolijski odgovor:
Kada volim... e onda mogu i da vicem da ceo svet zna koliko sam srecna... Ispisacu to i na nebu! I u romanu.. I u pesmama... tako ja izrazavam svoju ljubav...
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Lepo kaze Jovana! :wink:
e nije tako i bikovi vicu i te kako, za njega bi se popela i na Triglav i vikala:

Volim Te Aleksandreeeeeeeee!
 
kosmopolit:
ja nikad ne vicem i imam neku svoju filozofiju u vezi povisenog tona , vikanja i tome slicno ...
ja smatram da vicu, podizu ton:
osobe nesigurne u sebe ( ovo su osobe koje su eto u zaostatku za vremenom iz bilo kog razloga , osobe koje u detinjstvu, mladosti niko nije zeleo da saslusa a oni imaju toliko toga da kazu ... ova vrsta zeli da okolini stavi do znanja da eto i oni postoje i da su tu i da eto i oni znaju nesto ... ( nazalost jedna od tih osoba je na metar od mene : ( )

osobe koje nisu u pravu a koje zele da povisenim tonom eto nekoga ubede kako su zapravo oni/one u pravu ( stari trik )

ili oni koji su ziveli na planini pa zbog razredjenog vazduha gore , morali su da eto povise ton da bi se culi ...


................
a shta je sa osobama koje imaju zajeb. radno mijesto npr. visoke peci ili presa za chelik ili prosto imaju tu srecu da zive pored magistralne pruge :?:
 
Uravo vrishtiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm...
Mama mi je peglom upropastila omiljenu puminu majicu.................................................................................................
 

Back
Top