punk koncert u Kraljevu

Cyrix

Obećava
Poruka
62
kbo.gif
 
O tome i pricham. Stavlja najavu dan pred koncert pa ko vidi vidi. Glup potez ali mu je to ko zna koji put da ponavlja greshke, pa mu se nishta ne moze uzeti za ozbiljno jer chovek nema pojma niochemu. Ima pare, to ga vadi, ali ovde ne! :x
 
He he he... Jooooj!!! Nemoj da me vuchesh za jezik da ti kazem koju rech o tvojim koncertima. Ovo shto radish je smeshno dechache, hocemo li gledati i ZVONCEKA uskoro, pa da ti Vujic donese komplet opremu, a ti mu od karata isplatish sve troshkove. Mnogo si ti isciman chovek, nema shta, poginuo si da sve to organizujesh, nosio si opremu od kuce... Skidam ti kapu samo za jedno, mozesh da izmajmunishesh neupuceni narod kad god hocesh, ali mene ne!
 
sto se tice tog koncerta i javljanja..Da li ste vi zaista slepi i ne vidite onoliko plakata po gradu.Mislim toliko ih ima po centru da se mogu videti cak iako ne zelite a vi ako zivite kao sismisi po ceo dan uz kompjuter onda je to vasa stvar!
 
Teo, cuti, ne laj bezveze.Prvo javljanje, pa neshto ga drvish... Polozio sam tri ispita u proshlom roku, u Beogradu sam uglavnom, a ovaj vikend sam u Kraljevu. Ne jurim ja curice oko trga, pa da vidim plakate. Tebi niko nije kriv shto ti je mama rekla da samo tu mozesh da budesh ako izadjesh u grad, pa sve vidish. :-?
 
"whatthefuck" ... tako je majstore !!! Potpuno te podrzavam, poshto majka priroda to nece, ja eto da se sazalim. Vidim da ovi ljudi na forumu nemaju nimalo sasosecanja prema tvom stepenu inteligencije. Pa ljudi ... kako vam nije zao ... shto ste se urotili protiv ovog deteta .... vidite da on gidan studira u BG-u i josh uvek uzima pare od mame i tate. Nego sada svi da mu se izvinete. Zar neznate da je nehumano napadati glupe ljude koji se brane nekim retro fazonima iz '90.ih godina. A ti teo... sram te bilo. Ako se licno sretnemo negde, za kaznu cesh da popijesh pice na moj racun !!! "whatthefuck" .... ovo je inace i moj prvi komentar na ovom forumu !!!
 
mislim da nema potrebe više da komentarišemo moje koncerte, već su dovoljno popularni kada je samo ovolika polemika na forumu. :)
ljudi, dajte "bre" malo komentare i za njegove koncerte. koliko se čovek trudi i niko mu ne nalazi za shodno bar jedan komentar da mu pokloni. a eto, sve nas je naučio i kako da budemo ozbiljni, i kako da nam koncerti budu posećeni, i kako da isplatimo honorar bendu... pokažite malo poštovanja za sav taj trud!
 
Rado bi komentarisao njegove koncerte ... ali ne idem na "Guslarsko vece" tako da nemogu da dam komentar. Inace ne idem ni na koncerte koji se organizuju po shtalama, poshto iz ove debate vidim da ti ne izlazish po gradu, pa predpostavljam da si negde bogu iza tregera. Ali ko zna ... jednog dana.... jednog dana :)
 
Sisajte mi ga, dzukci!!! Toliko o tome. Bolje da ste shkole pozavrshavali, pa da znate koje se rechi pishu sastavljeno, a koje ne!
Shimmy pederchino, ako vec hocesh da znash, roditelji su mi poginuli, pa ne mogu od njih da uzimam pare za razliku od tebe. Zivim kod tetke u Kraljevu, i kod babe u Beogradu. Gidan ili ne, meni faks ide, a ti se nabi ovom Cyrixu u guzicu i grejte se zajedno. Seronjo, ne kenjaj kada nishta ne znash.
 
sramota. čovek je provalio tvoj problem i sažalio ti se. kapirajući da je neka viša sila u pitanju...
bar znamo da više nema svrhe komentarisati čoveka koji nije sam sa sobom!
@wtf
sada si stvarno dokazao da tvoje tvrđenje da sve znaš je u potpunosti netačno, zato se vrati svojoj školici u bubači dok nešto ne ukapiraš! ...ako ti bog da da ikada ukapiraš išta!
 
whatthefuck:
Sisajte mi ga, dzukci!!! Toliko o tome. Bolje da ste shkole pozavrshavali, pa da znate koje se rechi pishu sastavljeno, a koje ne!
Shimmy pederchino, ako vec hocesh da znash, roditelji su mi poginuli, pa ne mogu od njih da uzimam pare za razliku od tebe. Zivim kod tetke u Kraljevu, i kod babe u Beogradu. Gidan ili ne, meni faks ide, a ti se nabi ovom Cyrixu u guzicu i grejte se zajedno. Seronjo, ne kenjaj kada nishta ne znash.
Ma duvaj ga majmune. Ja sam shkolu zavrshio pre 5 godina, i tolko dugo vec radim privatno. A ti si nashao da mi prodajesh muda za bubrege pajseru jedan. Mislish da si sada postao mudo shto studirash u Beogradu. Haha.... Pa pogledaj kako odgovarash ljudima ovde. Nego znam ja shta tebe muci .... nije bilo mesta u azilu za pse pa si malo nervozan !
 
shimmy:
Ma duvaj ga majmune. Ja sam shkolu zavrshio pre 5 godina, i tolko dugo vec radim privatno. A ti si nashao da mi prodajesh muda za bubrege pajseru jedan. Mislish da si sada postao mudo shto studirash u Beogradu. Haha.... Pa pogledaj kako odgovarash ljudima ovde. Nego znam ja shta tebe muci .... nije bilo mesta u azilu za pse pa si malo nervozan !

Da da radish privatno. Skupljash po kontejnerima kartone, p a ih nosish na pijac da ga uvaljujesh ljudima za sitne pare. Shkolu si zavrshio, samo osnovnu. znam takvih gomilu, ne sekiraj se preterano, mogu da ti donesem sliku Beograda da je drzish na ormanu i da uzdishesh jer tamo tvoji ksrtoni nikome nisu potrebni :twisted: Jbg, zauzeo si psima mesto u azilu pa se qrchish :lol:
 
lol ... e shabane ... pa ja sam u BG-u bio duze nego shto cesh ti da provedesh tamo za ceo zivot. A nemoj da se cimash za azil. A shkolu i fax imam kolko ti mozesh samo da mashtash. Privatno radim vec 5 godina, i moj bakshish koji ostavljam u kafani je mnogo veci od tvog dzeparca. Inace vidim kolko si obrazovan. Ivo Lole Ribara se prevrce u grobu kada zna da si ti ishao u shkolu koja nosi njegovo ime. A shto se tice slike Beograda... Bilbord koji sam ja radio je bio po celom tom Beogradu. Inace mislim da ti pravopis nije jaca strana .... pa se pishe spojeno a ne "p a" i prevedi mi "ksrtoni" poshto ja neznam taj fakultetski jezik koji vas tamo uce !!! A to shto ti znash pun KU@#$ ljudi koji su zavrshili samo osnovnu .... jbg .... nisam ja kriv shto ti je takva familija i drushtvo. Valjda niko ko ima gram mozga nece da se druzi sa tobom . :D
 
Ne bih da kenjam, ali...

Postoji KREATIVNA diskusija i NEKREATIVNA diskusija.

Ovo ide u nekreativnom smeru.

Ako se napusavaju ljudi koji se cimaju oko iste stvari u gradu (a to je malo kulture i prosvecenosti, malo distorzije, piva i ostalog), nije ni cudo sto smo svi tu gde jesmo. Komentar shvatite drustveno-politicki.

Spustaj loptu odmah, sada, odmah!!!
 
guitarrr_babe:
Ne bih da kenjam, ali...

Postoji KREATIVNA diskusija i NEKREATIVNA diskusija.

Ovo ide u nekreativnom smeru.

Ako se napusavaju ljudi koji se cimaju oko iste stvari u gradu (a to je malo kulture i prosvecenosti, malo distorzije, piva i ostalog), nije ni cudo sto smo svi tu gde jesmo. Komentar shvatite drustveno-politicki.

Spustaj loptu odmah, sada, odmah!!!

Brate upravu si ... Mene samo nervira shto neki ljudi neznaju da cene neciji rad, nego ga neiskusno komentarishu. Znaci neko se iscima da neshto napravi, i to ne za kintu, nego cisto da bi se i u ovom gradu neshto deshavalo, onda dodje neko i to ispljuje i nacrni .... Pa kako reagovati. Inace sa moje strane je zavrsheno prepucavanje jel smo svi videli o kome se radi. Ja poshtujem necije zalaganje ! :)
 
zasto ne preimenujete temu i pocnete da ostavljate vesti o novim desavanjima pod vasom organizacijom, posto ste imali dobar broj OK svirki?
tako ce i ovi sto sede pred kompom po ceo dan znati sta se desava, cisto da ne izlaze po vrucini da razgledaju plakate
 

Back
Top