Леон Коен поново поднео оставку
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Леон Коен поново поднео оставку

Iskusan Alekasandar2 (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2006.
    BS "Galactica", on the way to Earth....I hope
    Reputaciona moć
    99

Podrazumevano Леон Коен поново поднео оставку

Леон Коен поднео је оставку на место саветника за КиМ у тек формираној влади и на место у координационом телу за КиМ.

РТС

Леоне, Јевреју, имаш више части од већине такозваних Срба.

Iskusan Salvantis (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

Podrazumevano Re: Леон Коен поново поднео оставку

Leon to rekordno:
    "cestitamo na izboru"
    -'Hvala, podnosim ostavku'

Iskusan Архангел (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    108

Čo'ek praktičan...Koliki je moj deo? -------- OVOLIKI, ako si glup, nisi gluv! Fala, lepo, odo' ja...

Učlanjen
    25.01.2006.
    Reputaciona moć
    99

Угледао се на Тому...
    (Ако су њега захебали- и мене ће!)

Iskusan Архангел (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    108

Citat Original postavio Alekasandar2
    Угледао се на Тому...
    (Ако су њега захебали- и мене ће!)
    ebiga Sale, nije isto...Kohen ipak igra na kintu, ono- na ruke znaš...Toma igra na duže staze...Ima valutu plaćanja, odloženo..

Učlanjen
    25.01.2006.
    Reputaciona moć
    99

Citat Original postavio Архангел
    ebiga Sale, nije isto...Kohen ipak igra na kintu, ono- na ruke znaš...Toma igra na duže staze...Ima valutu plaćanja, odloženo..
    Леон Коен је лични пријатељ Косте Чавошког, а либерали су га раније прогласили фашистом...

Obojica su radili za Kostunicu, obojica su intimni prjatelji Ljiljane Nedeljkovic, obojica dele ideolosko ubedjenje Vojislava Kostunice. Dusan Batakovic je bio clan DSS-a, Leon Kojen takodje- za obojicu svi misle da su u stvari Kostunicini savetnici, koji svoju znojavu mrznju prema svemu sto ne dolazi iz Srbije i Srpske, nikada nisu ni krili. Ako postoji izvorni srpski fasizam, onda su to vojvode slavske burzuazije - Vladeta, Batakovic i Leon Kojen.

од 11. маја
    http://liberalni.mojblog.co.yu/1/ma-ko-je-taj-boban-/93523.aspx

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Не знам,ја бих ипак питао Маркељу за мишљење...

Učlanjen
    16.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

Citat Original postavio Alekasandar2
    Леон Коен је лични пријатељ Косте Чавошког, а либерали су га раније прогласили фашистом...

Obojica su radili za Kostunicu, obojica su intimni prjatelji Ljiljane Nedeljkovic, obojica dele ideolosko ubedjenje Vojislava Kostunice. Dusan Batakovic je bio clan DSS-a, Leon Kojen takodje- za obojicu svi misle da su u stvari Kostunicini savetnici, koji svoju znojavu mrznju prema svemu sto ne dolazi iz Srbije i Srpske, nikada nisu ni krili. Ako postoji izvorni srpski fasizam, onda su to vojvode slavske burzuazije - Vladeta, Batakovic i Leon Kojen.

од 11. маја
    http://liberalni.mojblog.co.yu/1/ma-ko-je-taj-boban-/93523.aspx
    U svakom slucaju zaista steta, u pitanju je izuzetan strucnjak, a mislim i da je veci patriota od mnogih u ovoj drzavi (koji su Srbi samo jos formalno).
    Poslednji put ažurirao/la Salvantis : 17.05.2007. u 04:44

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Архангел
    ili covek nasao drugu sljaku pa... a toma, sto rece ti "na duge staze", to je ipak zanat koji nikada ne umire, narocito na ovim prostorima gde patrijote vode glavnu rec

Obećava
    Učlanjen
    07.03.2007.
    Reputaciona moć
    40

Leon je podneo ostavku zato sto se ne mirise sa Vukom Jeremicem i to ga potpuno razumem.

Medjutim drugi deo svega toga je da je Leon UVEK bio vrlo uticajna i znacajna licnost prvo u DS-u kasnije u DSS-u (posle raspada) i da je uvek bio blizak prijatelj Voje, Koste, Tadica i ostalih..... U isto vreme njemu se uvek mnogo obecavalo da bi ga na kraju uvek bio izigran.....

Isto tako ima i malo prgav karakter pa se ne slaze uvek sa svima tako da kada ga "prevaris" (cak i ako ga prevaris nekom prevarom koja je svakodnevica u politici i koja se moze razumeti) njegov ego preko toga ne moze da predje..... tako ad je to prouzrokovalo ostavku.

Inace za one koji ne znaju njegov otac je bio jedan od najbogatijih ljudi Beograda pre rata. Bio je jedini Stradivarijus u Srbiji, a zgrada uroloske bolnice u Bircaninovoj kao i veliki broj objekata u Knez Mihajlovoj (na uglu sa Kralja Petra) su bili njegovi i kasnije nacionalizovani.

To mu je skoro vraceno (nisam siguran jedino da li mu je bolnica vracena ili ne) tako da je Leon trenutno jedan od najbogatijih ljudi u Srbiji...

Isto tako privatno je uvek bio VELIKI nacionalista cak je i prezime promenio iz Koen u KoJen, da bi se poakzao Srbinom. Posto je prijatelj i kolega mojih roditelja ja o njemu imam vrlo pozitivno misjlenje kao coveku, i tvrdim da je privatno bio veliki nacionalista mnogo veci nego sto je ikada javno to rekao.

I nije Koen (kako pise u naslovu) vec koJen ) SA J!

Elita Prisoner (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    260

Citat Original postavio Padobranac011
    To mu je skoro vraceno (nisam siguran jedino da li mu je bolnica vracena ili ne) tako da je Leon trenutno jedan od najbogatijih ljudi u Srbiji...
    Kako, bre, skoro vraćeno, pre zakona? Po kom osnovu?

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Leon je podneo ostavku zato sto se ne mirise sa Vukom Jeremicem i to ga potpuno razumem.

Medjutim drugi deo svega toga je da je Leon UVEK bio vrlo uticajna i znacajna licnost prvo u DS-u kasnije u DSS-u (posle raspada) i da je uvek bio blizak prijatelj Voje, Koste, Tadica i ostalih..... U isto vreme njemu se uvek mnogo obecavalo da bi ga na kraju uvek bio izigran.....

Isto tako ima i malo prgav karakter pa se ne slaze uvek sa svima tako da kada ga "prevaris" (cak i ako ga prevaris nekom prevarom koja je svakodnevica u politici i koja se moze razumeti) njegov ego preko toga ne moze da predje..... tako ad je to prouzrokovalo ostavku.

Inace za one koji ne znaju njegov otac je bio jedan od najbogatijih ljudi Beograda pre rata. Bio je jedini Stradivarijus u Srbiji, a zgrada uroloske bolnice u Bircaninovoj kao i veliki broj objekata u Knez Mihajlovoj (na uglu sa Kralja Petra) su bili njegovi i kasnije nacionalizovani.

Isto tako privatno je uvek bio VELIKI nacionalista cak je i prezime promenio iz Koen u KoJen, da bi se poakzao Srbinom. Posto je prijatelj i kolega mojih roditelja ja o njemu imam vrlo pozitivno misjlenje kao coveku, i tvrdim da je privatno bio veliki nacionalista mnogo veci nego sto je ikada javno to rekao.

I nije Koen (kako pise u naslovu) vec koJen ) SA J!
    Било би ми изузетно драго да је тако као што си ти написао. Има неких старијих јеврејских породица у Бг. које су већи националисти у вези српског питања од свих нас заједно. Изгледа да је Којен прочитао Вука Јеремића - који је по мени исто зло као и Горан Свилановић и када је јавно изнео о неким "преговорима иза леђа преговарачког тима" то се односило на тог смрада потуричког.

Осим тога зна се да су право градско тј.грађанско језгро у Бг. својевремено основали и стварали Чивути, Цинцари и Грци...
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Poznat WIBU (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    547

Citat Original postavio Salvantis
    U svakom slucaju zaista steta, u pitanju je izuzetan strucnjak, a mislim i da je veci patriota od mnogih u ovoj drzavi (koji su Srbi samo jos formalno).
    Ne seeeeeeeeri!

Vidim da si već rezervisao mesto u budućoj radikalskoj vladi na mestu ministra za dodelu nacionalnosti!

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Bi2
    po osnovu poznavanja pravih ljudi na pravom mestu

Elita Prisoner (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    260

Citat Original postavio Jerry Ropero
    po osnovu poznavanja pravih ljudi na pravom mestu

Aaa, to mu se tako vika !...cccc.... Drugi nek' čekaju zakon....Zemljo, Indijo..

Elita Prisoner (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    260

Citat Original postavio Salvantis
    Aha....Vidim...Isti je kao i svi drugi...".U se', na se' i poda se'."..:wink:
    pozdrav, komšo

Obećava
    Učlanjen
    07.03.2007.
    Reputaciona moć
    40

Mnogima je vraceno pre zakona,

REcimo, Karadjordjevici su dobili sve nazad, i jos neki su uspeli da vrate imovinu, maltene svi cija je imovina u kompletnom drustvenom vlasnistvu i koja nije "izdata".....

SIguran sam da postoje zakonski okviri da se to uradi, samo ne znam bas tacno kako ceo taj proces ide.........

Učlanjen
    25.01.2006.
    Reputaciona moć
    99

Mnogima je vraceno pre zakona,

REcimo, Karadjordjevici su dobili sve nazad, i jos neki su uspeli da vrate imovinu, maltene svi cija je imovina u kompletnom drustvenom vlasnistvu i koja nije "izdata".....

SIguran sam da postoje zakonski okviri da se to uradi, samo ne znam bas tacno kako ceo taj proces ide.........
    Поздрави Леона Којена и реци му да га подржавају и националисти и људи супротних политичких схватања. Редак искрен човек у политици.

Primećen član Torius (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Постоји закон о Враћању земљишта Црквама и другим верским заједницама, а Закон о реституцији се налази у фази израде. Нацрт закона можете скинути са сајта www.mier.sr.gov.yu

Iskusan gost 47473 (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2006.
    Pol
    muški
    "The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist"
    Reputaciona moć
    0

Gospodin Kojen je strasan covek, u pozitivnom smislu

Sta reci za nekog ko je doktorirao na Oxfordu pre skoro 30 god.... Bar koliko sam ja saznao podneo je ostavku zato sto iz istog razloga kao i prethodni put. Jednostavno je video da je odredjena garnitura ljudi ostala na svojim pozicijama...Takodje, mislim da je podneo ostavku iz razloga sto neki smatraju da je blizi Kostunici, i da su svi ovi ustupci koje je ucinioi DS DSS-u posledica njegovog savetovanja Borisa Tadica... Mada evidentno je i da mu je pun **** Kostunjavog jer je doticni hteo da ga zadrzi na funkciji ali on je ipak dao ostavku. Sto se tice Vuka Jeremica oni imaju OK odnose, jedino sto je on smatrao da na tu poziciju u ovom trenutku treba da dodje neko malo iskusniji.... Nema tu previse nekog mudrovanja..... Sjajan je kao predavac, narocito kada je u pitanju filozofija anticke Grcke.......
    Poslednji put ažurirao/la gost 47473 : 17.05.2007. u 15:12

Učlanjen
    16.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

Citat Original postavio WIBU
    Ne seeeeeeeeri!
    Ne jeeeeeeeedi!

Citat Original postavio WIBU
    Vidim da si već rezervisao mesto u budućoj radikalskoj vladi na mestu ministra za dodelu nacionalnosti!
    I ja vidim da su tebi davno rezervisali mesto u Lazi. Aj nemoj da te mi zadrzavamo

Učlanjen
    16.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

Aha....Vidim...Isti je kao i svi drugi...".U se', na se' i poda se'."..:wink:
    pozdrav, komšo
    Pozdrav komsinice

Slične teme

1. Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 19.02.2016., 00:47
  2. Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 29.05.2008., 18:36
  3. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 19.01.2008., 01:52
  4. Фидел Кастро поднео оставку
    Autor Alekasandar3 u forumu Politika
    Odgovora: 56