Jesam li ja zaista dobar tehnicar ili...

kosa

Početnik
Poruka
5
Podstaknut nekim predjasnjim temama o vaginalnom i klitorisnom orgazmu ja sam se zapitao sledece... u 80% slucajeva kada sam vodio ljubav sa mojom devojkom ona je dozivljavala vaginalni orgazam, u svakom odnosu je uglavnom prethodio klitorisni nadrazaj ali uvek se zavrsavalo vaginalno Recite mi sada ako vec toliko tvrdite da je on jako redak kako je ovo moguce? Da li je u pitanju tehnika? reci cu i da samo mi potpuno otvoreni tako da ona nikada ne bi simulirala orgazam vec bi mi jednostavno rekla da nije bilo nicega i onda bih se ja potrudio drugim putevima da dodje do necega :D :wink:
Znaci odgovor na moje pitanje je... :?: :!:
 
Mislim da vaginalni orgazam bas i nije nesto toliko retko... Samo su pravi odnosi - retkost... Moje objasnjenje bi bilo da, buduci da svaki orgazam ide pre svega iz glave - ovaj vaginalni ponajpre - to sto ga tvoja devojka redovno dozivljava, znaci da medju vama postoji pravi, lep, sustinski odnos i da zaista uziva sa tobom - ne samo u krevetu. A to se vec ne moze zvati "tehnikom"...
 
smeh:
Mislim da vaginalni orgazam bas i nije nesto toliko retko... Samo su pravi odnosi - retkost... Moje objasnjenje bi bilo da, buduci da svaki orgazam ide pre svega iz glave - ovaj vaginalni ponajpre - to sto ga tvoja devojka redovno dozivljava, znaci da medju vama postoji pravi, lep, sustinski odnos i da zaista uziva sa tobom - ne samo u krevetu. A to se vec ne moze zvati "tehnikom"...

ovo mi je bilo najbitnije da cujem
HVALA :D
 
kosa:
smeh:
Mislim da vaginalni orgazam bas i nije nesto toliko retko... Samo su pravi odnosi - retkost... Moje objasnjenje bi bilo da, buduci da svaki orgazam ide pre svega iz glave - ovaj vaginalni ponajpre - to sto ga tvoja devojka redovno dozivljava, znaci da medju vama postoji pravi, lep, sustinski odnos i da zaista uziva sa tobom - ne samo u krevetu. A to se vec ne moze zvati "tehnikom"...

ovo mi je bilo najbitnije da cujem
HVALA :D

Nema na cemu... Nisam ja uradila nista - vec vas dvoje! Sve najbolje!
 
Hurricane:
BojanPFC:
Znaci istina je ono kad kazu MALI ALI TEHNICAR?!
Ako se dvoja devojka poveri drugarici i kaze da si dobar u krevetu onda je to odlicno, ali ti sam to da pricas bas i nije neka fora.

P.S. Old *

E, sto ovi grobari vole da jedu *ovna, cudo jedno...

HEHE Lepo receno :D zato oni i ostaju kratkih rukava i u krevetu i na terenu :lol: 8)
I vec sam jednom rekao a ponovicu nije mali vec sasvim dovoljan (mozda i veci od PFC)

A sto se tice tajni i detalja u krevetu... Pa vec je rekla gore jedna sagovornica i mislim da je to odgovor: Vazna je ljubav i ono sta osecas sa tom devojkom, i ona sa tobom!!!, a sve ostalo dodje samo :)
 
kosa:
Podstaknut nekim predjasnjim temama o vaginalnom i klitorisnom orgazmu ja sam se zapitao sledece... u 80% slucajeva kada sam vodio ljubav sa mojom devojkom ona je dozivljavala vaginalni orgazam, u svakom odnosu je uglavnom prethodio klitorisni nadrazaj ali uvek se zavrsavalo vaginalno Recite mi sada ako vec toliko tvrdite da je on jako redak kako je ovo moguce? Da li je u pitanju tehnika? reci cu i da samo mi potpuno otvoreni tako da ona nikada ne bi simulirala orgazam vec bi mi jednostavno rekla da nije bilo nicega i onda bih se ja potrudio drugim putevima da dodje do necega :D :wink:
Znaci odgovor na moje pitanje je... :?: :!:
 
kosa:
Podstaknut nekim predjasnjim temama o vaginalnom i klitorisnom orgazmu ja sam se zapitao sledece... u 80% slucajeva kada sam vodio ljubav sa mojom devojkom ona je dozivljavala vaginalni orgazam, u svakom odnosu je uglavnom prethodio klitorisni nadrazaj ali uvek se zavrsavalo vaginalno Recite mi sada ako vec toliko tvrdite da je on jako redak kako je ovo moguce? Da li je u pitanju tehnika? reci cu i da samo mi potpuno otvoreni tako da ona nikada ne bi simulirala orgazam vec bi mi jednostavno rekla da nije bilo nicega i onda bih se ja potrudio drugim putevima da dodje do necega :D :wink:
Znaci odgovor na moje pitanje je... :?: :!:
Reklama, bato...Eto, sta ti je marketing...
Sto se nas tice dela govore vise od reci...
 
smeh:
Mislim da vaginalni orgazam bas i nije nesto toliko retko... Samo su pravi odnosi - retkost... Moje objasnjenje bi bilo da, buduci da svaki orgazam ide pre svega iz glave - ovaj vaginalni ponajpre - to sto ga tvoja devojka redovno dozivljava, znaci da medju vama postoji pravi, lep, sustinski odnos i da zaista uziva sa tobom - ne samo u krevetu. A to se vec ne moze zvati "tehnikom"...
 

Back
Top