Povracanje na tasturu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SerbianPilot

Početnik
Poruka
29
Sinoc skidam neke slike golih glumica i kada sam otvorio rar imao sam sta videti...................... par slika malih djevojcica ubacenih medju slike glumica.


Mislio sam da prijavio torent kao ilegalan ali nisam,,,,,,,,koja glupost sada ko prati internet mogu misliti da sam pedofil,,,.


Da li se to vama desilo?

Prestazivao sam internet i uglavnom odgovori su da to nije uopste problem,,,Policija hvata ljude koji imaju tone slika i koji placaju te sajtove ,,znaci koji share sa drugim ljudima kao i slanje yih slika....ali i skidnje takvih matrijala je kaznjivo ali za par slika i to pod drugim legalnim nazivom nije problem,,,mada sam uplasen.

Mislio sam staviti nekakav Parets control,,ali sta vredi kada je file pod drugim imenom.
 
Moram priznati da sam ocekivao ozboljinie odgovore,,.
Prijavio sam ilegalan file koji se vodi pod legalnim naslovom na TorentMaster .



Dobio sam e-mail od njih verovatno automatski masinski odgovor zahvalnosti.


a za one koji spominju IP adresu http://www.ip-adress.com/



...znam ko je SerbianPilot...pa prijatelju dobro Jutro i otkad si ti cuo za internet..mozda jucer??hahaha!!!!Pa to je normalna stvar da svaki amater zna da nadje lokaciju IP adrese NPR razni firewall imaju programe koji ti kazu lokaciju i grad odakle korisnik dolazi...

Vidim da za sve vas je ovo Spansko selo.
 
Uz najbolju volju nisam uspeo da razumem ovaj tvoj post?
Sta ti zapravo ovde hoces da kazes?
Jedna je stvar da si eto prijavio ilegalni fajl i usput ispovracao svoju rodjenu tastaturu.

Ostali deo posta je trebalo nesto da kaze - samo sta...? Znas koj je taj "serbianpilot", krasno, pa ti valjda? Bas ti hvala za link da saznamo IP adresu i lokaciju. Tolike godine interneta i tek sad saznadoh... Tek da znas, ima jos...
 
U redu ajd,sad moderator obrisi sve,,,

ovde ljudi vise obracaju paznju na naslove,zareze,gramatiku nego da pomognu svojim odgovorima na vec zadatu temu.



U svakom slucaju sve je dobro kad se dobro svrsi.

Hvala svima na odgovorima!

Ovako se to radi u Kulturnim zemljama.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top