Дан кад су Радикалин издали Србију!

Torius

Primećen član
Poruka
968
Кад освојите 81 мандат и можете да формирате владу, која никада не би пристала на одвајање КиМ од Србије, а ВИ НЕ УРАДИТЕ ТО већ хоћете ХАЛАПЉИВО на нове изборе како би узели још који посланички мандат више (увалили још ког рођака пријатеља или швалерку у посланичку столицу), небитно од тога да ли ће Србија бити у кампањи у то време и да ли ће нећете имати владу која може да реагује на ОТИМАЊЕ Косова и Метохије ......


ЗА МЕНЕ сте ви најобичнији ИЗДАЈНИЦИ СРБИЈЕ И СРПСКОГ НАРОДА
 
Torius:
Кад освојите 81 мандат и можете да формирате владу, која никада не би пристала на одвајање КиМ од Србије, а ВИ НЕ УРАДИТЕ ТО већ хоћете ХАЛАПЉИВО на нове изборе како би узели још који посланички мандат више (увалили још ког рођака пријатеља или швалерку у посланичку столицу), небитно од тога да ли ће Србија бити у кампањи у то време и да ли ће нећете имати владу која може да реагује на ОТИМАЊЕ Косова и Метохије ......


ЗА МЕНЕ сте ви најобичнији ИЗДАЈНИЦИ СРБИЈЕ И СРПСКОГ НАРОДА
Ko je jos sa 81. poslanikom mogao da formira Vladu :roll:
Pa, sad se vise ne plasimo, ovi koji nisu halapljivi :roll: fomirali su Vladu, doduse po ukusu Zapada i Amerike, svakako da ce reagovati na otimanje Kosmeta.
Vi (Zapad i Amerika) nama OLKASICE za vize, malo nade za nekakve nove pregovore, mi cemo reagovati tako sto cemo se malo buniti kad nam otmete Kosovo, ali, nista narocito ni spektakularno necemo izvesti. Stanje ce biti REDOVNO!

I, necemo da budemo OBICNI kao Radiklai, mi hocemo da budemo NEOBICNI, kako postavljac teme se izvoli izraziti- IZDAJNICI SRBIJE I SRPSKOG NARODA!
 
Па ће радикали одбранити Косово!!!??? Само Србска војска ако се опет формира може да одбрани Косово!!! А од политичара нема ништа, то су најобичнији говнари и смрадови без обзира на партију а о идеологији и да не говорим!!! Радикали покушавају да буду принципијелни и неће ни са ким у коалицију ако су га до јуче пљували!!! А све су их пљували!!!
 
Pa kad skoro niko neće s njima, valjda bi prvo oni trebali da se zapitaju zašto je to tako. Iz DSS-a su mesecima dobijali signale, ali su to odbijali. Čak i kad je Nikolić izabran za predsednika skupštine osetili su potrebu da naglase kako neće u koalicionu vladu. Sve govori da su oni zapravo ubeđeni da će buduća vlada pasti zbog Kosova, te da će oni tad imati više šanse na izborima. Nije isključeno, ali kakve onda to veze ima s patriotizmom?
 
*BILJA*:
Ko je jos sa 81. poslanikom mogao da formira Vladu :roll:
Pa, sad se vise ne plasimo, ovi koji nisu halapljivi :roll: fomirali su Vladu, doduse po ukusu Zapada i Amerike, svakako da ce reagovati na otimanje Kosmeta.
Vi (Zapad i Amerika) nama OLKASICE za vize, malo nade za nekakve nove pregovore, mi cemo reagovati tako sto cemo se malo buniti kad nam otmete Kosovo, ali, nista narocito ni spektakularno necemo izvesti. Stanje ce biti REDOVNO!

I, necemo da budemo OBICNI kao Radiklai, mi hocemo da budemo NEOBICNI, kako postavljac teme se izvoli izraziti- IZDAJNICI SRBIJE I SRPSKOG NARODA!

Sta si ti mislila?
Drzava nezavisna a da nema investitora ?
 
Ljuba UF:
Па ће радикали одбранити Косово!!!??? Само Србска војска ако се опет формира може да одбрани Косово!!! А од политичара нема ништа, то су најобичнији говнари и смрадови без обзира на партију а о идеологији и да не говорим!!! Радикали покушавају да буду принципијелни и неће ни са ким у коалицију ако су га до јуче пљували!!! А све су их пљували!!!

a odbranice kosovo i formirati srpsku vojsku (a ne Srbsku, nepismeni stvore) tako sto ce principijelno (ti znas sta ova rec znaci?) da miniraju rad sadasnje i buduce vlade, da podjebavaju citavu skupstinu i igraju se cirkusa?
 
nesha taxista:
Vi ste odbili svaku ideju da pravite koaliciju, znači mogli ste. A sad što se vama ne vlada kad se gubi Kosovo, e to je već druga priča.
Mislim da si ovim pogodio srž stvari. Radikali su najveće pič.ke u političkoj sceni Srbije. Da se potrude mogli bi ući sa nekim u vladu (pa svi smo Srbi i većini nije do gubitka Kosova), ali se gura stranačka politika na uštrb svih ostalih interesa koji bi trebali biti nedodirljivi. Demokrate se ovih teških dana makar ne plaše sesti u vruće stolice, a radikali za to vreme samo pljuju. Gadno...
 
Torrente-BG:
Pa videli smo kako im je prosla saradnja sa DSS oko predsednika skupstine tako da....

Чиста демагогија и ништа више. А то за број посланика, молим те па могли су у коалицију, или бар да кажу да желе да формирају владу па би онда имали право да пребацујете ДСС-у што није хтео због запада и слично, овако ТИШИНЧИНА поаказали сте да вас заболе за Србију и да Вам је стало само до вашег дупета, јефтине скупштинске клопе и високих плата. (таман сам почео да верујем да је СРС патриотска странка - кад оно отрежњење).
 

Back
Top