DSS iskoristio SRS

Mali_Oglasi

Aktivan član
Poruka
1.887
Mnogi se pitaju sta se stvarno dogodilo ovih zadnjih dana u skupstini. Moje misljenje je da je DSS iskoristio SRS za svoje politicke ciljeve... Inace cilj Kostunica prmijer...
Da su na podmukli nacin dosli do toga govori cinjenica da su glasali za Tomu kao predsednika vlade! I time na neki nacin ucenili DS da ako ne glasa za Kostunicu SRS ce doci na vlast! Naravno da im to nije bio cilj, samo plasenje DS-a...
Barem ja tako vidim stvari... Sta vi mislite o tome?
Moj odgovor je definitivno, nikad vise za DSS!!! Verujem da im je pao rejting kod biraca, jer su ih izdali... Kako dune vetar ni tamo ni ovamo, vec kod njih!
 
ДСС јесте пао рејтинг и о томе сви говоре. Да ли су они уценили ДС избором Николића за председника Владе или нису то не можемо знати. Оно што можемо знати јесте да није испоштовао своје бираче и поново је ушао у коалицију са Г17+. Што се тиче ДС, ДСС је имао јасан став о њима, па ме сада чуди како се преко ноћи променио.
 
no_problem:
ДСС јесте пао рејтинг и о томе сви говоре. Да ли су они уценили ДС избором Николића за председника Владе или нису то не можемо знати. Оно што можемо знати јесте да није испоштовао своје бираче и поново је ушао у коалицију са Г17+. Што се тиче ДС, ДСС је имао јасан став о њима, па ме сада чуди како се преко ноћи променио.



Ucenili su ih jos kako, a kako se ljudi menjaju... Vlast je vlast... Uz vlast i DSS ide... Dakle bili bi oni i sa SRS da imaju nesto od toga... Ali trenutno vise imaju od DS-a
 
Да би ДСС био са СРС то верујем, међутим СРС никада не би био са ДСС. Мени је добро позната тактика коју тренутно примењује СРС и верујем да ће се на крају показати као добра.
 
NIsam ni za DS ni DSS ni za SRS a pogotovo ne za G17, svi su oni isti... Gledam ih sve... I ne svidja mi se sta vidim... Ako hocete da vidite kakvi su slobodno ukljucite skupstinu... Bas njih briga za sve nas... Njima je vazna vlast... no_problem? Videli smo kakva je taktika DSS-a a kakva je ta taktika SRS? Ajde da vidim kakvi su oni sa tom njihovom "Uspesnom" taktikom?
 
no_problem:
Да би ДСС био са СРС то верујем, међутим СРС никада не би био са ДСС. Мени је добро позната тактика коју тренутно примењује СРС и верујем да ће се на крају показати као добра.

Да, добра, они ће можда освојити 50%+1 али ми нећемо имати земљу више. СРС је најобичнија багра коју баш заболе и за Србе и за Србију.

ЕЈ решава се најбитније питање за Србију у задњих 50 година, а они ''ѓоспода'' неће у владу, него на изборе, само да би убацили још неког рођака да ПАРАЗИТИРА на рачун државе Србије.
 
adem_ks:
ma DSS je izigrao sve, DS zatim SRS a najvise srbeeeeeeeeeee. cisto sumnja da ce se na iducim izborima naci neka budala koja ce im dati glas

Ево Радикали и Шиптари вас бране, није ни чудо кад им радите све у интересу задњих 15 година.
 
Torius:
Ево Радикали и Шиптари вас бране, није ни чудо кад им радите све у интересу задњих 15 година.

...slusaj, kad ds ukenja ulaskom u vladu s onim tipom s kojim nikad ali bas nikad nece, onda se treba pricati o blesavim radikalima...to se u psihologiji zove kiselo grozdje...
 
Torius:
Ево Радикали и Шиптари вас бране, није ни чудо кад им радите све у интересу задњих 15 година.
malo si se zajebo, ja ne branim radikale [taman posla da su spali na to] vec rekoh da je DSS zajebo SVE a najvise same SRBE
 

Back
Top