Stara drugarica

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Sinoc mi je, posle godinu i po dana, bila u gostima stara drugarica, yebaljka, prijateljica i sve to...
Da li i vama prija kad se nadjete sa nekim iz proslosti ko vas opusta i samom pojavom, a jos ako se i lepo druzite?
 
:lol: ma nije, dobra je jos, prava je...

Stala mi ispred nosa i pokazuje kako su joj zategnute butkice :D i zali se "jao ovde imam dva grama celulite, ovde tri:D

Luda riba, 300%
Bas je to dobra stvar, evo danas se samo kezim, k'o retard:D
 
Zex:
Stala mi ispred nosa i pokazuje kako su joj zategnute butkice :D i zali se "jao ovde imam dva grama celulite, ovde tri:D

hm..opet scenario za p.rnić:
ti je pitaš "stvarno? gde?" i počneš da joj pipkaš to mesto
onda joj zadigneš suknjicu (scenario predviđa mini suknju, tzv. dopičnjak)
pomeriš gaćice u stranu i kažeš
"mmm, novi parfem"
i tu počne oralno...
 
Zex:
Sinoc mi je, posle godinu i po dana, bila u gostima stara drugarica, yebaljka, prijateljica i sve to...
Da li i vama prija kad se nadjete sa nekim iz proslosti ko vas opusta i samom pojavom, a jos ako se i lepo druzite?

sta je u musko-zenskim odnosima yebaljka?
stvarno ne znam, ne zezam se, molim da mi neko kaze. :-?
 
trachara:
sta je u musko-zenskim odnosima yebaljka?
stvarno ne znam, ne zezam se, molim da mi neko kaze. :-?

:roll: Pa nista ruzno, barem u ovom kontekstu. Nismo se druzili nesto posebno, ali smo se pre cca 5-6 godina, barem dva puta mesecno kecali i to je trajalo oko godinu dana. Mislim, ljubavnica mi nije, nije ni devojka (udata je :oops: ), onda je yebaljka, valjda ;-)

Ali kako ona meni ume da digne raspolozenje, to je neverovatno! Za nju je seks igra, opustencija, druzenje... Antistres terapija, to je prava rec!
 
Zex:
Sinoc mi je, posle godinu i po dana, bila u gostima stara drugarica, yebaljka, prijateljica i sve to...
Da li i vama prija kad se nadjete sa nekim iz proslosti ko vas opusta i samom pojavom, a jos ako se i lepo druzite?

Totalno kretensko pitanje... pa naravno da prija..al oprostićemo ti.... još si pod utiskom :lol:
 
NovaIsta:
izvini, a jel si j.ebao tu svoju staru j.ebaljku i ovog puta? pa ti je kez kao retardu:):)

Ma nisam, nije bilo vremena, ali nebitno, ima dana...
Zezali smo se, cerekali, sedela mi je u krilu, fackali se... Sve u svemu meni se doobro dig'o, a ona me zezala...
Ma kazem, totalna opustencija...
 

Back
Top