Синоћни покушај тихог пуча!

Poruka
8.488
Који на жалост организатора није успео и уједно доказ да ВБА контролише много више него што ми мислимо!
Добро су знали шта ће "покушај хапшења Младића" да изазове у скупштини и надали се да влада неће бити изабрана, што је, вероватно требао да буде први корак ка завођењу ванредног стања у Србији!
 
KoscheiBesmertnii:
Који на жалост организатора није успео и уједно доказ да ВБА контролише много више него што ми мислимо!
Добро су знали шта ће "покушај хапшења Младића" да изазове у скупштини и надали се да влада неће бити изабрана, што је, вероватно требао да буде први корак ка завођењу ванредног стања у Србији!

И када томе додамо изјаву свињогузог Мартија Ахтисарија ДА ЋЕ КОСОВе ДОБИТИ НЕЗАВИСНОСТ У ВРЕМЕ КАДА НЕ БУДЕ БИЛО ВЛАДЕ СРБИЈЕ -
ствари око Тадића и Поноша постају још јасније...... 8-) 8-) 8-)
 
Lacibg:
Зато су српске патриоте (СРС и СПС) показале како се достојно ради за народ и земљу.
d007.gif
d012.gif
d021.gif
d016.gif
d015.gif
d019.gif
d020.gif

8-)
 
KoscheiBesmertnii:
Који на жалост организатора није успео и уједно доказ да ВБА контролише много више него што ми мислимо!
Добро су знали шта ће "покушај хапшења Младића" да изазове у скупштини и надали се да влада неће бити изабрана, што је, вероватно требао да буде први корак ка завођењу ванредног стања у Србији!
Nisam razumeo,ko je sad po tebi hteo da zavede vanredno stanje i zašto?
 
Обезбедили су формирање владе, а сасвим лако су могли да то не дозволе. Ко неће то да види и не мора. Међутим, били су изнад споствених интереса и нису дозволили да се као Србија обрукамо и још горе, дамо за право пријатељима из ЕУ и САД да смо неспособни и неспремни да бранимо интегритет Србије.

Остаје сада још времена да се кристализује однос ДС-ДСС. Питање је у ствари само за ДСС - када ће почети да личе на људе и придруже се националној опцији. Тог момента ДС више неће бити важан ни у чему, што је поента мог виђења потребне политике и става Србије. Ма колико некоме то изгледало као глупост. Мени су понижења ових 7 година много гора од Слобиних 10. Понижења у смислу чепљења сваком непријатељу Србије и дозвољавања да овде вршља сваки ЕУ фашистички манијак као и исти из Америке.
 
Lacibg:
Обезбедили су формирање владе, а сасвим лако су могли да то не дозволе. Ко неће то да види и не мора. Међутим, били су изнад споствених интереса и нису дозволили да се као Србија обрукамо и још горе, дамо за право пријатељима из ЕУ и САД да смо неспособни и неспремни да бранимо интегритет Србије.
.
To o njihovom patriotizmu mogu pričati nekom drugom. Samo su radikali pominjali vanredno stanje. Izbor vlade su mogli da blokiraju, ali nisu jer su znali da velika većina naroda želi da vlada bude izabrana, pa bi im se blokada osvetila na izborima. Znači, gledali su pre svega svoj interes, a ne državni. I kod drugih je tako, nema tu ništa čudno, samo se nemojmo zavaravati.
 
@неша

1. Дали је посао ВБА и Војне полиције да хапси цивиле и то стране држављане?
2. Да ли је случајно што је цела акција изведена 200 метара од скупштинског здања?
3. Да ли је потребно толико времена да се утврди да једна особа није у једној згради?
4. да ли је било сукоба полиције и патриотских снага приликом хапшења Шљиванчанина?
5. Да ли је за очекивати да приликом хапшења Младића буде још жешћи отпор?
6. Зашто целу акцију није извела полиција, САЈ, ПТЈ или Жандармерија по дојави из ВБА???
 
KoscheiBesmertnii:
@неша

1. Дали је посао ВБА и Војне полиције да хапси цивиле и то стране држављане?
2. Да ли је случајно што је цела акција изведена 200 метара од скупштинског здања?
3. Да ли је потребно толико времена да се утврди да једна особа није у једној згради?
4. да ли је било сукоба полиције и патриотских снага приликом хапшења Шљиванчанина?
5. Да ли је за очекивати да приликом хапшења Младића буде још жешћи отпор?
6. Зашто целу акцију није извела полиција, САЈ, ПТЈ или Жандармерија по дојави из ВБА???

Можда је војска надлежна ако су у питању војни станови........не знам..... а можда су га и ухапсили али нису смели да саопште......ко ће га знати.....
 
nesha taxista:
To o njihovom patriotizmu mogu pričati nekom drugom. Samo su radikali pominjali vanredno stanje. Izbor vlade su mogli da blokiraju, ali nisu jer su znali da velika većina naroda želi da vlada bude izabrana, pa bi im se blokada osvetila na izborima. Znači, gledali su pre svega svoj interes, a ne državni. I kod drugih je tako, nema tu ništa čudno, samo se nemojmo zavaravati.
vanredno stanje nisu pominjali radikali,nego je to pominjao i pominje Ustav Srbije!
mogli su blokirati,ali nisu,i to je cinjenica,aostali dio tvoj je proizvoljni i neosnovani komentar!
gledali su drzavni i nteres i to je Toma pokazao ovih dana jasno,.
 
Lacibg:
Обезбедили су формирање владе, а сасвим лако су могли да то не дозволе. Ко неће то да види и не мора. Међутим, били су изнад споствених интереса и нису дозволили да се као Србија обрукамо и још горе, дамо за право пријатељима из ЕУ и САД да смо неспособни и неспремни да бранимо интегритет Србије.

Остаје сада још времена да се кристализује однос ДС-ДСС. Питање је у ствари само за ДСС - када ће почети да личе на људе и придруже се националној опцији. Тог момента ДС више неће бити важан ни у чему, што је поента мог виђења потребне политике и става Србије. Ма колико некоме то изгледало као глупост. Мени су понижења ових 7 година много гора од Слобиних 10. Понижења у смислу чепљења сваком непријатељу Србије и дозвољавања да овде вршља сваки ЕУ фашистички манијак као и исти из Америке.

Е па Лаци, реци ти мени шта значи то кад ће почети да личе на људе, па ..... ајде шта би ти урадио на Коштуницином месту - СРС каже неће у владу (чекају 50%+1 или једно 20 година), СПС хоће али нико неће са њима (мада су у последње време почели драстично да се поправљају). И СРС те уцењује просеравањима МИ ОВО МИ ОНО а са 82 посланика не желе људи у владу. С друге стране ДС и Г17 хоће у владу али видели да могу па затежу. А Србија без владе, без Уставног суда, без парламента, са издајницима у скупштини (ЛДП), са војском коју контролише Тадић преко свог пашенога Поноша и то све у месецима када јој отимају део територије.

Јел би ти попут лицемерних радикала ишао опет на изборе да би добио још кој мандат више и таман да не би били криви што (ако ) нам отимају Косово.

Ја не знам јел сте ви глупи или се правите /мада мислим да се правите/, и стварно нећу више да вам објашњавам зашто је Коштуничин потез био једино исправно решење, пре свега за Србију а против интереса саме странке.
 
Iako su radikali jaki samo na recima kao i te "patritoske snage " drzava mora da odlucno odreaguje na svaki pokusaj izazivanja nemira i ometanja sprovodjenja rada drzavnih organa bilo da je povod Mladic ,Kosovo ili bilo sta drugo ,doduse tu nece ni biti nekih velikih problema bice par stotina napaljenih klinaca i navijaca kao kad su hapsili komunjarskog generala Sljivu a to ce se sve razbezati kad dobije malo po picki od zandarmerije i gotova stvar.
 

Back
Top