c,d,e,lokal disk se ne otvaraju
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: c,d,e,lokal disk se ne otvaraju

Početnik
    Učlanjen
    09.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano c,d,e,lokal disk se ne otvaraju

Da se nadovezem na onaj zadnji problem sto sam imao sa extension na krajevima filova,i otvarao sam
    My Computer > Tools > Folder Options... > File Types (tab) > pronađeš i označiš ekstenziju na listi za koju hoćeš da ti se prikaže > Advanced > Always show extension

onda sam izasao iz toga i dosao do saznanja da nijedan lokal disk i folder se vise ne otvaraju na double klik nego se otvara odmah (browse with acdsee) .

Kada sam pogledao na desni klik prvo ide Browse with Acdsee ,sledece je open search,a na trecem mestu open sto naravno treba da bude na prvom,i posle njega explore.
    Kontrolisao sam sta bi moglo biti da nisam nesta kliknuo pogresno,u file types,>(drivers na prvom mestu)ali tamo se nista nemoze delitovati ili editovati delete tab i edit,posto te opcije su zamracene(ne moze se kliknuti ne njih),pa prema tome ni jedna opcija nemoze se promeniti dda bi bilo kao pre normalno sa open.

?

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Podrazumevano Re: c,d,e,lokal disk se ne otvaraju

Poremtio si u listi File Types za Drive. Pronađi Drive u listi i ispred Drive treba da ti stoji (NONE). Pošto verovatno nije tako idi na Advanced pa onda Set Default.

Poznat Ethelwulf (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    315

e ja imam slichni problem- samo shto su meni poremecena podeshavanja za foldere, a u
    file types->advanced uopshte nisam imao opciju "open" pa sam je kreirao, stavio da se otvara uz explorer.exe... sad mi lepo otvara foldere, ali ih otvara u zasebnim prozorima shto prilichno nervira...
    kako da sredim ovo?

Početnik
    Učlanjen
    09.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio pacer
    e ja imam slichni problem- samo shto su meni poremecena podeshavanja za foldere, a u
    file types->advanced uopshte nisam imao opciju "open" pa sam je kreirao, stavio da se otvara uz explorer.exe... sad mi lepo otvara foldere, ali ih otvara u zasebnim prozorima shto prilichno nervira...
    kako da sredim ovo?
    Kreirao sam i ja sa explorer.exe i otvara i foldere i lokal disk ali kao sto je i "pacer"naveo ne otvaraju se u same window nego kao zasebni prozori ,pa nesta mislim da bi negde mogla postojati opcija da se to sredi

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Čekaj, pa zar nije ovo što sam ti napisao gore?
    Je l' si pronašao Drive u File Types?

Slične teme

1. Šumadija i Vojvodina otvaraju kancelarije u Briselu
    Autor andeli apokalipse u forumu Politika
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 09.03.2009., 22:30
  2. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 07.04.2007., 14:44
  3. ne prepoznaje disk ( bad disk, reklame.. )
    Autor nindza52 u forumu Multimedija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 01.02.2007., 23:18

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •