izdajico

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
da li srbi imaju vise izdajica[ tj. neprijatelja medju srbima.] u srbiji ili van srbije?????
bas me interesuje odgovor.
ps.nas izuzmite skroz
 
nekako mi je cudno da kakav god srbin dojde na bilo koju funkciju jave se toliko "dobro informisanih" srba da je doticni ...i onda krene paljba da je to za "zabrinuti" se... npr. citam da je ministar finansija ucestvovao u vise prljavih radnji nego al kapone. kako onda ocekujete da vas bilo ko ozbiljno shvati...
ps. lorde ja "zdav" dizem tri puta
 
kako cujem rec izdaja pomislim na radikale.. znamo svi kako kaze izreka: "ko o cemu...."

Jovan Ducic kaze: " postoje patriote zbog kojih vam se ogadi otadzbina"

upravo to mislim o radikalima.... ja volim srbiju i svoj narod, ali ne radikalski, kafanski, primitivan nacin... ta stranka je upropastila ideju zdravog patriotizma kod srba.
 
Konstantin_de_Sisti:
kako cujem rec izdaja pomislim na radikale.. znamo svi kako kaze izreka: "ko o cemu...."

Jovan Ducic kaze: " postoje patriote zbog kojih vam se ogadi otadzbina"

upravo to mislim o radikalima.... ja volim srbiju i svoj narod, ali ne radikalski, kafanski, primitivan nacin... ta stranka je upropastila ideju zdravog patriotizma kod srba.
e kad bi jedna lasta cinila prolece, ne bi nikada bilo zime
 
adem_ks:
da li srbi imaju vise izdajica[ tj. neprijatelja medju srbima.] u srbiji ili van srbije?????
bas me interesuje odgovor.
ps.nas izuzmite skroz
Бадеме, тема и коментар је крајње малициозан. Заслужује кључ.
 
Lacibg:
Бадеме, тема и коментар је крајње малициозан. Заслужује кључ.
e jos kada bi naveo neki razlog... kao sto rekoh nadji mi jednog coveka koga srbi nece pljuvati. ma to je cudo... doduse kada ne bih bio u pravu ne bi vazilo ono vase "samo sloga sr..."
 
no_problem:
Пургеру ... знаш већ. Тито није Србин и то се зна. Није ни Хрват.
svakim danom vam se "divim" sve vise i vise...
da li postoji zemlja na svetu da je imala za predsednika nekoga decenijama a da nezna niti najosnovniju informaciju o njemu, npr. odakle je ili koje nacionalnosti je i sl.
 
Konstantin_de_Sisti:
kako cujem rec izdaja pomislim na radikale.. znamo svi kako kaze izreka: "ko o cemu...."

Jovan Ducic kaze: " postoje patriote zbog kojih vam se ogadi otadzbina"

upravo to mislim o radikalima.... ja volim srbiju i svoj narod, ali ne radikalski, kafanski, primitivan nacin... ta stranka je upropastila ideju zdravog patriotizma kod srba.

BRAVO!

"Kad dvojica imaju različito političko mišljenje - jedan je obavezno izdajnik države"
Branislav Nušić
 
Najveci sm.ra.d.ovi su Srbi iz Srbije,samo ako uzmem u obzir ratne godine...Ja vecih izdajnika i ološa nikad necu videti kao sto je to tih godina slucaj bio (cast postenim ljudima)
 
Konstantin_de_Sisti:
kako cujem rec izdaja pomislim na radikale.. znamo svi kako kaze izreka: "ko o cemu...."

Jovan Ducic kaze: " postoje patriote zbog kojih vam se ogadi otadzbina"

upravo to mislim o radikalima.... ja volim srbiju i svoj narod, ali ne radikalski, kafanski, primitivan nacin... ta stranka je upropastila ideju zdravog patriotizma kod srba.

vaistinu1vq.gif
 
adem_ks:
svakim danom vam se "divim" sve vise i vise...
da li postoji zemlja na svetu da je imala za predsednika nekoga decenijama a da nezna niti najosnovniju informaciju o njemu, npr. odakle je ili koje nacionalnosti je i sl.

To je bio predsednik svih, pa i nas Albanaca.
 
Konstantin_de_Sisti:
kako cujem rec izdaja pomislim na radikale.. znamo svi kako kaze izreka: "ko o cemu...."

Jovan Ducic kaze: " postoje patriote zbog kojih vam se ogadi otadzbina"

upravo to mislim o radikalima.... ja volim srbiju i svoj narod, ali ne radikalski, kafanski, primitivan nacin... ta stranka je upropastila ideju zdravog patriotizma kod srba.
Управо тако. (И, наравно, СПС).

Уз, ипак, напомену:
Јесте, код многих, то огадило сваку идеју националног, како кажу: и "с" од српског.

Што је и био - намеран и свестан циљ.

Али, на срећу, још увек, и после свега, код приличног броја - остала је та здрава идеја, и њу не може ништа да укаља и огади.

(Ако си довољно јак и свестан, ништа ти не може укаљати неку идеју, ако је она сама по себи добра).

И не може бити озбиљан аргиумент против те идеје као такве.

Може, како видимо, некима бити само - добар изговор.
 
Архангел:
Kako si formulisao, ne možamo imati izdajice Srbe, van Srbije...Može biti samo unutar Srbije. Ti, sad pročitaj šta si napisao...
prosto da li vas vise mrze nesrbi ili srbi, ili: da li vama uopste bre treba neprijatelj ili ste najveci neprijatelji sami sebima tj. dovoljni sami sebi??????????????
 
Konstantin_de_Sisti:
kako cujem rec izdaja pomislim na radikale.. znamo svi kako kaze izreka: "ko o cemu...."

Jovan Ducic kaze: " postoje patriote zbog kojih vam se ogadi otadzbina"

upravo to mislim o radikalima.... ja volim srbiju i svoj narod, ali ne radikalski, kafanski, primitivan nacin... ta stranka je upropastila ideju zdravog patriotizma kod srba.

Lepo rečeno i još bih dodao:

... i time nanela nepopravljivu štetu Srbiji!
 

Back
Top