"DS eksperti"

Jerry Ropero

Poznat
Banovan
Poruka
7.375
:evil: Opste je poznato kako se DS dici da je stranka eksperata koja za svaku poziciju ima coveka. Evo da vidimo te DS eksperte u vladi Srbije.

Ministarstvo odbrane - Dragan Šutanovac (DS)

Diplomirao mašinstvo, a specijalizovao se u oblasti bezbednosti, bivši specijalni savetnik i pomoćnik saveznog ministra unutrašnjih poslova, potpredsednik DS-a i zet Miroslava Ilića.

-----------

diplomirani masinac vodi odbranu zemlje. on je za ovo strucan isto ko sto sam ja strucan za upravljanje spejs satlom

Ministarstvo inostranih poslova - Vuk Jeremić (DS)

Student Kembridža i Harvarda i nekadašnji član SPS-a, diplomirao teorijsku fiziku, verni savetnik Borisa Tadića, još kada je bio ministar za telekomuniakcije i odbranu, trenutno predsednika Srbije savetuje za spoljnu politiku, nikada se do sada nije bavio diplomatijom.


----------------------


teoriski fizicar vodi ministarstvo inostranih poslova, nikada se nije bavio diplomatijom , i dosao je na celo vlade Srbije "da uci posao" :roll: :lol: :shock: strasno


nek nam je sa srecom.
 
mozhda treba da nam premijeri budu gradjevinski tehnichari ili diplomirani dramaturzi.
evo ja sam tehnichar dizajna enterijera mogul' da dobijem policiju? ne? zauzeto? a yebiga.

ma mozhe Shutanovac da bude i diplomac sa West Pointa, mozhe Toma da bude diplomac politichkih nauka sa Harvarda a Cheda sa Oksoforda......dzhaba to kad su svi oni iz "Kragujevca"....
 
Jerry Ropero:
Ministarstvo odbrane - Dragan Šutanovac (DS)

Diplomirao mašinstvo, a specijalizovao se u oblasti bezbednosti, bivši specijalni savetnik i pomoćnik saveznog ministra unutrašnjih poslova, potpredsednik DS-a i zet Miroslava Ilića.
Pa sta hoces, vidis da je zet Miroslava Ilica......

Ocigledno i da za DS vazi 'strucnost ispred politike' :mrgreen:
 
Kada nam je bivsi shef groblja i nosilac udarnickih znacki sa vise radnih akcija izgradnje pruga shef najjace,pardon najbrojnije partije i jos je bio i par dana predsednik skupstine onda sto kaze pokojni Pantelija "ko je vas poznavao ni pakao mu nece tesko pasti"
 
Мени је смешан и Наумов. Е што ти је фотеља ...Сад не могу енергетику па ћу да апим министарство вера ... 'боте, имају ли ти људи образа ?

Jerry Ropero:
diplomirani masinac vodi odbranu zemlje. on je za ovo strucan isto ko sto sam ja strucan za upravljanje spejs satlom
или, као Марица за криви ... или као Наташа Кандић у српство :lol: :lol: :lol:
 
Uvek kazem da se bira manje zlo bar sto se biraca tice.
A ovo je daleko bolje od cele garniture SRS.

Inace sta ti mislis da bi po struci trebalo da budu nasi politicari. Ovi sa FPN su nekako svi nezanimljivi. Pravnici, ekonomisti, menadzeri (sa FON-a bar; BK, megatrend nikako).
Po mom iskustvu najinteligentniji ljudi su obicno sa prirodno tehnickih fakulteta, tako da ne vidim razlog zasto bi oni bili diskriminisani u odnosu na ove sa drustvenih. Rimsko pravo vredi u skupstini isto koliko i kvantna fizika.
 
Lacibg:
Мени је смешан и Наумов. Е што ти је фотеља ...Сад не могу енергетику па ћу да апим министарство вера ... 'боте, имају ли ти људи образа ?


или, као Марица за криви ... или као Наташа Кандић у српство :lol: :lol: :lol:
Laci, ja definitivno nisam ljubitelj DSS-a, ali kad čovek naročito ističe svoje pravoslavlje, dosta godina peva u crkvenom horu i poznaje veliki broj sveštenika, ne vidim u čemu je problem da bude ministar vera.
 
nesha taxista:
Laci, ja definitivno nisam ljubitelj DSS-a, ali kad čovek naročito ističe svoje pravoslavlje, dosta godina peva u crkvenom horu i poznaje veliki broj sveštenika, ne vidim u čemu je problem da bude ministar vera.
Све је то легално. Зар нема других православаца ? Суштина питања је : да ли је Наумов незаменљив у положају министра ? Било ког сектора ? Јел он неки "специјалац" ? У следећем мандату ће бити министар финансија јер, поред осталих квалитета, воли и новац - па ће се побринути да српски новац буде у рукама љубитеља истог.

Ево и Алергична пева у црквеном хору па није министарка ? :lol:
 
Lacibg:
Све је то легално. Зар нема других православаца ? Суштина питања је : да ли је Наумов незаменљив у положају министра ? Било ког сектора ? Јел он неки "специјалац" ? У следећем мандату ће бити министар финансија јер, поред осталих квалитета, воли и новац - па ће се побринути да српски новац буде у рукама љубитеља истог.

Ево и Алергична пева у црквеном хору па није министарка ? :lol:
Vlade se sastavljaju tako, šta je tu čudno? Ne mora ministar obavezno da bude iz struke, mada i ja volim da jeste, ali je najvažnije da ima dobar tim.
 
nesha taxista:
Vlade se sastavljaju tako, šta je tu čudno? Ne mora ministar obavezno da bude iz struke, mada i ja volim da jeste, ali je najvažnije da ima dobar tim.
Наравно да није чудно, то је пракса ... него је настрано. Ај Млађа, кога тек не волим, али је бар увек у финансијама ...е, напићу се кад дође дан да буде "ништа" - ни посланик ни министар. :lol:
 
Dusan Petrovic pravnik.
Lupadzija u serpe i setac po ulicama Sapca(dokono dete)
Gospodin 10% ( tako ga zovu u Sapcu)
Vlasnik malinjaka u kojem demokratski placa berace(daj sta das) :):)
a za celodnevni rad umesto hrane ponudi po 1 bombonu.
Bas je darezljiv.
Prodao je poslovne prostorije (centralni magacin) Sabacke NAME INTER_EX-u
i od tog posla sa jednim sabackim prevarantom podelio 3 miliona evra.
Prethodno su tu registrovali nepostojeci karting klub i izmislili neke trofeje i uspehe istog
koji nikad postojao nije.
 
Па за такве "експерте" људи гласају, зар не? Мислим, у Србији јесте потребна Влада, али не било каква и најмање оваква. Где је оно што су причали годинама како су они распоређени према стручности?
 
no_problem:
Па за такве "експерте" људи гласају, зар не? Мислим, у Србији јесте потребна Влада, али не било каква и најмање оваква. Где је оно што су причали годинама како су они распоређени према стручности?
A koji su vaši stručnjaci? Da podsetim samo, vaš kandidat za premijera nema ni završen fakultet.
 
no_problem:
Па за такве "експерте" људи гласају, зар не? Мислим, у Србији јесте потребна Влада, али не било каква и најмање оваква. Где је оно што су причали годинама како су они распоређени према стручности?
Pa što su radikali dozvolili izbor te Vlade?
Mislim, doneće Lex specijalis, :-D :-D
pa nismo mi toliko glupi da pijemo te Vučićeve gluposti.
ŠTO STE DOZVOLILI DA SE VLADA FORMIRA???
 

Back
Top