Prekidanje rasprave i pištolji u skupštini

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Polly Jean

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
239
Taman kada je izgledalo da je vlada otišla u nepovrat,u skupštinskoj sali pojavljuju se nepoznati ljudi,Nikolić izjavljuje da je video pištolj,DSS-ovac nezakonito preuzima vođenje sednice,prekida diskusiju i otvara glasanje na brzinu...

E sada sam sve videla...Radikali su male mace u odnosu na Koštunicu i mafiju koja vlada Srbijom..
 
Video pištolj? Hmmm.

Gledam danas prenos oko pola tri, Vučić za govornicom truća neke nebuloze, sav se upljuvao. Između ostalog, pominje i Šešelja kako je 5 godina u zatvoru i ''to vam nije dosta, a?'' itd.
Zatim odlazi na mesto gde mu prilazi neka snajka iz krda, šapuće nešto, on sa zabezeknutim izrazom lica se demonstativno vraća za govornicu i kaže kako je dobio obaveštenje da dok je pominjao ''izvesno ime koje mnogi ne žele da čuju, ali će morati'' nestalo slike i tona?!?! Ja gledao sve vreme i sve normalno bilo. I slike i tona. Tako da Tomino ''video sam'', Acinu ''čuo sam''...
Šta reći...
 
Znaš, imam prijatelja koji tvrdi da njegovo dete priča francuski. Kaže, broji do 10 na francuskom i zna pesmicu na francuskom. I stvarno je istina, dete ima manje od 4 godine (ali on ne shvata jednu stvar, kao što ti nećeš shvatiti poentu ovoga).
Normalnoj osobi to znači jedno, vama drugo. I prijatelju isto to drugo. Siroma' čovek, a stucao 30 godina...
 
jomini:
Bila ovde neka slika jednog debeljka koji maše pištoljem tamo gde se ne maše...
Misliš ovog?


SESELJ2.jpg
 
Atreid:
Netaco. Rekao je da ga je osjetio. Sad se postavlja pitanje, dal' se to Nikolic 'tiskao' sa tim likom, ili se taj Nikolicu toliko 'obradovao', pa nije ni imao pistolj... :-D :lol:

Kako god,ovo je bila ili odlična režija ili nasilno preuzimanje vlasti...

Zar nije u najmanju ruku čudno da odjednom promene mišljenje i napuste salu,deset minuta nakon što su rekli da od vlade nema ništa?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top