Nije mi nesto jasno...

Joya!

Aktivan član
Poruka
1.041
Sedim danas sa drugaricom, cantramo preko kafe - ona je u vezi, zive zajedno tj. mesec i po dana i imali su tri, cetri puta sex. Ona bi kaze, hajde nije devojka manijak, ne mora udrri me do zore, al on...Maze se oni, pokrivaju jedno drugo kad se u snu otkrije, on nije neki stidljivko pa da to pomislim, ali zenu pocelo da frustrira. Pita ga sto, a njegov odgovor:'Nije tajming!'..He, nije taming, oboje momentalno ne rade, najcesce su sami na gajbi, ona dobro izgleda, nije riba do bola, ali nije losa riba i...nikad nije imala takva iskustva sa muskarcima. Da ga zaskoci? Sta da mu radi?;)
Ajde vi muski pomazite:
1. Nije njegov tip, lepo mu ovako zbog drugih stvari sa njom
2. Ona radi nesto pogresno? (pitala ga je, on opet taj tajming)
3. Po slobodnoj volji.

\
Zenske kako bi se vi osecale, da vas partner ceska pred spavanje, nezan je, ok je, a nije neka pickica, bas skoro da udavi nekog tipa..;) Mislim, ne znam, tuzno bi se osecala - pitala bih se da li je u meni stvar i jebeni tajming moze da se nadje u mesec dana.
Da vas cujem!
Sta savetujete dami i sta mislite o njemu?
 
I pada mi nesto na pamet...ili krese nesto sa strane, ili bi hteo da krese nesto sa strane. Kako bi zeske resile taj problem? Lepo nisam pametna, mislila bi da je u meni stvar i da je sa mnom zbrog ko zna kojih razloga...Ali kako to reci devojci kojoj je stalo do njega?
 
E pa ne znam, ja zapochinjem vezu preko seksa, dakle, najpre se kreshemo onako kako mi (nam) odgovara, pa spontano udjemo u vezu. Zatim, volim i biram submisivne, tojest poslushne, tako da se ne postavlja pitanje da li on zeli .. jer on uvek zeli ako ja zelim. A da bi bili u vezi moralo bi da ne postoji ovakvo pitanje kao u topiku i zato i ne znam shta bih odgovorila i kako bih pomogla drugarici. Iskreno, meni takav njegov odnos prema njoj nije normalan ni za jednog mushkarca, a posebno za zaljubljenog. Pa oni zive k`o brat i sestra maltene.
 
Stvarno bezveze... Ne znam sta bih radila da sam na njenom mestu. Da bih se bedno osecala, bih... I ne bih mogla da budem u takvoj vezi, suvise bi mi to smetalo. Osim, naravno, ukoliko decko iz nekog razloga, jbg ne moze, onda bismo probali to zajedno da resimo. Meni se iz tvoje price cini da je bas tako nesto u pitanju, ali je njemu verovatno glupo da joj kaze. Da sam na njenom mestu, ja bih ga lepo pitala. Mislim da se sve moze resiti razgovorom, ili, u ovom slucaju, poceti resavanje problema.
 
idi bolje na stranu za zdravstvene probleme i psihijatriju
jer meni to liči na preterani zaštitnički odnos, preterana
pažljivost, u svakoj ženi vidi svoju majku ili pokojnu sestru...

čak i ako je u pitanju impotencija, pa on pod tajmingom
podrazumeva one retke trenutke kad može da funkcioniše,
opet je tu u kombinaciji i neki psihološki problem.


mada, evo i jednog lakog rešenja:
ako je stan njen, neka raskinu i neka on ode a ona nek
nađe drugog dečka koji će taj blagoslov koji se zove slobodan stan
da koristi celom dužinom penisa.
 
A pa ne moze muskarac bas svaki put...mozda mu nije do toga, mozda ga muci nesto, ima neke probleme pa nije opusten...Ne treba osudjivati druge. Ja bih rekao da on nju postuje...jer da to nije tako...ne bi joj to rekao.
A opet sa druge strane...mozda je malo poremecen :mrgreen:
 
Joya!:
Sedim danas sa drugaricom, cantramo preko kafe - ona je u vezi, zive zajedno tj. mesec i po dana i imali su tri, cetri puta sex. Ona bi kaze, hajde nije devojka manijak, ne mora udrri me do zore, al on...Maze se oni, pokrivaju jedno drugo kad se u snu otkrije, on nije neki stidljivko pa da to pomislim, ali zenu pocelo da frustrira. Pita ga sto, a njegov odgovor:'Nije tajming!'..He, nije taming, oboje momentalno ne rade, najcesce su sami na gajbi, ona dobro izgleda, nije riba do bola, ali nije losa riba i...nikad nije imala takva iskustva sa muskarcima. Da ga zaskoci? Sta da mu radi?;)
Ajde vi muski pomazite:
1. Nije njegov tip, lepo mu ovako zbog drugih stvari sa njom
2. Ona radi nesto pogresno? (pitala ga je, on opet taj tajming)
3. Po slobodnoj volji.

\
Zenske kako bi se vi osecale, da vas partner ceska pred spavanje, nezan je, ok je, a nije neka pickica, bas skoro da udavi nekog tipa..;) Mislim, ne znam, tuzno bi se osecala - pitala bih se da li je u meni stvar i jebeni tajming moze da se nadje u mesec dana.
Da vas cujem!
Sta savetujete dami i sta mislite o njemu?

A taj tip ili ne moze yebat ili ju zayebava. Ma nece mu ona dugo potrajat ako tako nastavi.:lol:
 
moj odgovor:....seks je fazna stvar.... nekad je tresh, nekad je fantastichan, nekad je, samo prosto, prosechan....

....u pochetku sam se tripovala, ali onda sam shvatila da je to normalan detalj jedne veze....
...doci ce i proci ce.....

odgovor kakav sam nauchila na forumu:

ma mora da joj neshto fali! il` je ruzzna kao grob, il` se ugojila il ne zna da pushi ****!
ko zna, mozzda joj smrdi mala, pa on hoce samo da se maze... :)
u svakom sluchaju, on kreshe neshto s strane... mozze da se pozdravi.
 

Back
Top