Mrkonjiću , svaka ti dala

Сад се види, сад се зна - ко су људи у скупштини. Додуше, још увек их је мање од половине, али су близу ... ПАТРИОТЕ ДОЛАЗЕ ! А шибицари све транспарентнији.
 
Strašan je bio prizor na samom kraju. Mrkonjić onim bolidima čita tekst zakletve, dve rečenice u tri dela podelio kako reče. Ovi tunjavci jedva prevališe reči preko usta, a sve sa nezavidnim brojem poslanika koji su prećutali... A kamera ide levo desno i sve ih snima. Kako je Mrkonjić završio, počeo sa čestitkama i najavio koktel, ono krdo, stado, marva (ne znam kako da ih nazovem) pohrlili napolje kao da je požar izbio u sali! Ovaj jadnik pokušava da prozbori još koju, nešto u smislu sutra u 10 nastavljamo itd., ali bagra ne gleda, ne sluša... Mada, iskreno rečeno, nisu bili ''prisutni'' ni tokom celog dana. :roll:
Znači gužva, KOLAPS na izlaznim vratima dok predsedavajući još priča. Ono ne videh od škole... A skupština, vlada, ljudi koji upravljanju zemljom i nama...
Dakle, Srbi moji, marvo, glupanderi, bagro nepristojna i nadobudna!
Izvinjavam se onoj možda petini populacije koja je drugačija, ne samo u skupštini.
Šteta kiseonika.
 
Lacibg:
ПАТРИОТЕ ДОЛАЗЕ !
Лејси Би-џи, влада је управо формирана што значи да смо у стадијуму циклуса који је НАЈУДАЉЕНИЈИ и НЕ МОЖЕ БИТИ ВИШЕ УДАЉЕН од било какве шансе опозиције да дође на власт.
И ти си сада - пар сати након инаугурације владе - нашао да причаш да ће "ентузијасти санкција" ускоро доћи на власт.

Рок за следеће изборе је јануар 2011.
 
jaguar b p:
Лејси Би-џи, влада је управо формирана што значи да смо у стадијуму циклуса који је НАЈУДАЉЕНИЈИ и НЕ МОЖЕ БИТИ ВИШЕ УДАЉЕН од било какве шансе опозиције да дође на власт.
И ти си сада - пар сати након инаугурације владе - нашао да причаш да ће "ентузијасти санкција" ускоро доћи на власт.

Рок за следеће изборе је јануар 2011.


Naša planeta je samo pet godina udaljena od katastrofe zbog klimatskih promena, ali još može da bude spašena, tvrdi se u najnovijem izveštaju Svetskog fonda za prirodu.
Ova organizacija upozorava vlade da imaju vremena do 2012. da “poseju seme promena” i načine pozitivne korake ka ograničavanju emisija štetnih gasova. Ukoliko ne uspeju to da učine program “Vizija za 2050” te organizacije upozorava da će “generacije koje dolaze morati da žive sa kompromisima i nevoljama zbog toga što neće biti u mogućnosti da bilo šta učine”.
“Imamo malo vremena da posejemo seme promena, a to je u narednih pet godina”, izjavio je Džejms Lip iz Svetskog fonda za prirodu. “Ne možemo da priuštimo sebi da proćerdamo to vreme. To nije nešto što vlade mogu da odlože za neko buduće vreme”.
Procenjuje se da će od sada pa do 2050. svetske potrebe za energijom biti duplirane. Ali, u dokumentu "Klimatska rešenja" se kaže da tehnologije koje su već dostupne mogu biti upregnute kako bi proizvodile dovoljno energije za snabdevanje planete, a da u isto vreme redukuju efekat staklene bašte za 60 do 80 odsto. U izveštaju se takođe tvrdi da nuklearna energija nije neophodna za smanjenje emisije štetnih gasova.
 
jomini:
Strašan je bio prizor na samom kraju. Mrkonjić onim bolidima čita tekst zakletve, dve rečenice u tri dela podelio kako reče. Ovi tunjavci jedva prevališe reči preko usta, a sve sa nezavidnim brojem poslanika koji su prećutali... A kamera ide levo desno i sve ih snima. Kako je Mrkonjić završio, počeo sa čestitkama i najavio koktel, ono krdo, stado, marva (ne znam kako da ih nazovem) pohrlili napolje kao da je požar izbio u sali! Ovaj jadnik pokušava da prozbori još koju, nešto u smislu sutra u 10 nastavljamo itd., ali bagra ne gleda, ne sluša... Mada, iskreno rečeno, nisu bili ''prisutni'' ni tokom celog dana. :roll:
Znači gužva, KOLAPS na izlaznim vratima dok predsedavajući još priča. Ono ne videh od škole... A skupština, vlada, ljudi koji upravljanju zemljom i nama...
Dakle, Srbi moji, marvo, glupanderi, bagro nepristojna i nadobudna!
Izvinjavam se onoj možda petini populacije koja je drugačija, ne samo u skupštini.
Šteta kiseonika.

Lapo je kad se procita ovakav komentar
 
jomini:
Znači gužva, KOLAPS na izlaznim vratima dok predsedavajući još priča. Ono ne videh od škole... A skupština, vlada, ljudi koji upravljanju zemljom i nama...
Dakle, Srbi moji, marvo, glupanderi, bagro nepristojna i nadobudna!
Izvinjavam se onoj možda petini populacije koja je drugačija, ne samo u skupštini.
Šteta kiseonika.
a jel smo mi i dalje [na papiru] deo srbije???
 
Ma eremita ja mislim da ce radikali kada dodju na vlast da zaustave to globalno otopljavanje. Eto imaju cak celu godinu od 2011. do 2012.


Inace tim izvestajima nemoj da se zanosis ukoliko se ne razumes u temu. Cela ta prica je daleko kompleksnija nego sto mislis i neminono je da ce nasa deca da zive u svetu gde ce Njujork da bude slican Veneciji, a prosecna temperatura u toku zime 20 stepeni.
 
jaguar b p:
Лејси Би-џи, влада је управо формирана што значи да смо у стадијуму циклуса који је НАЈУДАЉЕНИЈИ и НЕ МОЖЕ БИТИ ВИШЕ УДАЉЕН од било какве шансе опозиције да дође на власт.
И ти си сада - пар сати након инаугурације владе - нашао да причаш да ће "ентузијасти санкција" ускоро доћи на власт.

Рок за следеће изборе је јануар 2011.
Нисам битан ја. Желим да моја деца живе у Србији - која није ничији протекторат или колонија, него достојанствена земаља са свим својим традицијама и обичајима. И ако нешто треба мењати, онда неко то сами Срби раде својом вољом а не претњама и батинама.

Кристализација политике и националног смера је спора. Важно је да дође. Кад тад. Надам се не прекасно.
 

Back
Top