Hajka na Zorana Đinđića

nikolla90:
Ne. Mislim na jednog jedinog demokratskog premijera, dr. Zorana Đinđića.

Jedan "ekstra-ultra-turbo obrazovani itelektualac, genije, Tesla, Ajstajn" iz DS-a ili LDP-a bi trebalo da zna da se dr pise bez tacke - znaci ne "dr. Zoran Djindjic" nego se pise dr Zoran Djindjic

Inace da kazem da moj calac zna jednog od njegovih telohranitelja i covek mu lepo prica kako je isao sa Djindjicem u pratnji kod jednog od onih iz zemunskog klana i kako su zajedno DJindjic i ti mafijasi zajedno igrali sah - taj covek je svojim ocima gledao kako igraju sah Djindjic i jedan od ovih mafijasa
 
wireless:
Jedan "ekstra-ultra-turbo obrazovani itelektualac, genije, Tesla, Ajstajn" iz DS-a ili LDP-a bi trebalo da zna da se dr pise bez tacke - znaci ne "dr. Zoran Djindjic" nego se pise dr Zoran Djindjic

Inace da kazem da moj calac zna jednog od njegovih telohranitelja i covek mu lepo prica kako je isao sa Djindjicem u pratnji kod jednog od onih iz zemunskog klana i kako su zajedno DJindjic i ti mafijasi zajedno igrali sah - taj covek je svojim ocima gledao kako igraju sah Djindjic i jedan od ovih mafijasa

Ово би требало да прочита и учесник овог форума чији је ник: dr.koki "откуде Ниш" - који изиграва овде школовану особу и то баш у здравству а не зна основне ствари као што су правопис о скраћеницама тј. када је скраћеница сачињена од првог и последњег слова назива онда не иде тачка, даклеМ пише се ДР а не ДР.,
пише се СЛ. а не СЛ итд.итд......
 
Jerry Ropero:
sta bre ti znas 90to si godiste. idi juri curice, opijaj se sa drugarima sta si se sa 17 godina uvatio politike i stvari o kojima nemas pojma.
:roll: A ti se kao razumeš u politiku. Ti kao, imaš pojma o ovom cirkusu koji se dešava. Umesto da deliš lekcije drugima, preispitaj sebe i svoje zastarele stavove i gledišta.
 
Чудо једно како су оба земунска "бос"-а убијена на лицу места. А шта су све могли да испричају ...
Па и о колеги политичару, кога је болела она ствар што српска нејач гине од бомби. И не само то, него још и "Још, још, још ...док не постанем султан уместо султана"
 
Lacibg:
Чудо једно како су оба земунска "бос"-а убијена на лицу места. А шта су све могли да испричају ...
Па и о колеги политичару, кога је болела она ствар што српска нејач гине од бомби. И не само то, него још и "Још, још, још ...док не постанем султан уместо султана"
eee, moj Laci.... :roll:
 
Jerry Ropero:
sta bre ti znas 90to si godiste. idi juri curice, opijaj se sa drugarima sta si se sa 17 godina uvatio politike i stvari o kojima nemas pojma.

To sto decko sa 17 god. prica o politici, a ne o nekim mnogo lepsim stvarima, je posledica situacije u ovoj zemlji. Ti u svakom slucaju nemas prava da nekome govoris cime on treba da se bavi. A ako mislis da su godine jedino merilo zrelosti, onda si se ti ponasas ne kao da ti je 17, nego 7. Ali ti si ipak Djeri i od tebe se mogu cuti razne gluposti, tako da ovo i nije neka novina.
 
eremita:
Ово би требало да прочита и учесник овог форума чији је ник: dr.koki "откуде Ниш" - који изиграва овде школовану особу и то баш у здравству а не зна основне ствари као што су правопис о скраћеницама тј. када је скраћеница сачињена од првог и последњег слова назива онда не иде тачка, даклеМ пише се ДР а не ДР.,
пише се СЛ. а не СЛ итд.итд......

Pa vidis ja to odlicno znam ali kad sam se prvi put registrovao nisam znao da li ovaj forum podrzavam razmak pa mi je bilo najlakse da stavim tacku.
 
jomini:
eee, moj Laci.... :roll:
Колега, веруј да ми је искрено жао што те вређа моја мишљење, као што ми је искрено жао и што је убијен. Ја једноставно не могу да утисак о њему променим, мада је било шансе поготову пред атентат. Мислим да је схватио да је био преварен, и да је курс почео да мења према националном (додуше на његов начин) али би био далеко прихватљивији него у ранија времена.
 
Lacibg:
Чудо једно како су оба земунска "бос"-а убијена на лицу места. А шта су све могли да испричају ...
Па и о колеги политичару, кога је болела она ствар што српска нејач гине од бомби. И не само то, него још и "Још, још, још ...док не постанем султан уместо султана"

Mogli bi da kazu ko ih je unajmio da obave taj posao.....
a to je jos jedna javna tajna u Srbijici koju niko ne sma da kaze(od javnih licnosti) a svi gradjani znaju...
 
malamargo:
Mogli bi da kazu ko ih je unajmio da obave taj posao.....
a to je jos jedna javna tajna u Srbijici koju niko ne sma da kaze(od javnih licnosti) a svi gradjani znaju...
Па то и мислим, овако ће остати да сви грађани, наравно, знају ... ????

За мене су они ЦИА, за тебе Коштуница, за неког радикали, за неке сама ДС итд. У сваком случају "сви знамо".
 
dr.koki:
Pa vidis ja to odlicno znam ali kad sam se prvi put registrovao nisam znao da li ovaj forum podrzavam razmak pa mi je bilo najlakse da stavim tacku.
Најлакше је бити "европски човек широкијех схватања" а још лакше "напредни амерички демократа". Тешко је гледати у очи истини, и ствари назвати правим именом.
 
nikolla90:
Ne. Mislim na jednog jedinog demokratskog premijera, dr. Zorana Đinđića.

Ти мора да си у ЛДП-у. А што се тиче покојног премијера, немој ти да нам причаш о његовом делу и раду, па ти си имао 2 године кад је он постао председник странке, 6 година кад је ''демократски'' избацио Вуксановића из странке (ма шта ми мислили о њему) само зато што му је био контракандидат и 13 година кад је убијен. Зато играј игрице, јури девојчице (хммм......с обзиром да си у ЛДП-у можда и дечаке) а батали политику.
 
b0015.gif
 
Izvinjavam se na pravopisnoj grešci, "dr" se piše bez tačke. ;) Ali se "sl." od "slično" piše sa njom.


A ako je vaš jedini argument protiv politike Zorana Đinđića i protiv mog uvodnog posta to što imam 17 godina, odlično, znači da je tema pun pogodak.
 

Back
Top