Prostatitis, upala prostate

Tamo u Sarajevu verovatno ga imaju, ali sa arapskim nazivom. Tako da ćeš još više biti zbunjen ?
Zbulja, kako se američka palma piše na arapskom ?

Jeste na arapskom kod nas se zove salahalabin sto u prevodu znaci dodjes mi u vidu raka na berbinu ranu.... a raso koliko su opsjednut arapima da vise ne znas razlucivati svicarsku i bosnu??? Što se tice prostatitisa mozda i znas nesto ali ti geografija nije jaca strana!!!!!
 
cao supacenici

Muku sa prostatom mucim zadnjih 3 godine.. imao sam jedan period od godinu i po kad me skroz prestalo.. nekim cudom.. ja mislim da je bilo do plivanja.. tesko sam mokrio.. i slucajno otiso na bazen i poceo lagano plivati i to me tjeralo na mokrenje.. ali sam se opet nahladio pa ne mogu na plivanje.

Imam jedan simpom koji dosad nisam vidio.. kad radim nesto tesko npr sport ili tererana pocne me boliti dole ali ne odmah nego nakon dan dva.. je li iko imao nesto slicno.. nijedan doktor mi ne zna reci sta je to

sto se lijekova tice.. vrbovica je super, prostamol uno mi isto pomaze... vitamin e... hrana je isto bitna.. jesti zdravo
 
cao supacenici

Muku sa prostatom mucim zadnjih 3 godine.. imao sam jedan period od godinu i po kad me skroz prestalo.. nekim cudom.. ja mislim da je bilo do plivanja.. tesko sam mokrio.. i slucajno otiso na bazen i poceo lagano plivati i to me tjeralo na mokrenje.. ali sam se opet nahladio pa ne mogu na plivanje.

Imam jedan simpom koji dosad nisam vidio.. kad radim nesto tesko npr sport ili tererana pocne me boliti dole ali ne odmah nego nakon dan dva.. je li iko imao nesto slicno.. nijedan doktor mi ne zna reci sta je to

sto se lijekova tice.. vrbovica je super, prostamol uno mi isto pomaze... vitamin e... hrana je isto bitna.. jesti zdravo

To znači da ti je prostata i dalje uvećana. I da možeš da očekuješ komplikacije. Zaboravi plivanje.
 
Nedavno me uhvatili hemoroidi.. i kupim Faktu mast... uz hemoroide me prodju i nelagode oko prostate i pelvisa.. sigurno od kreme.. pitam se kako to.. i onda vidim da je krema i anestetik.. mozda jedna alternativa koristiti s vremena na vreme kreme i primeniti ih analnl
 
Postovani, faktum sigurno nece nista pomoci oko prostate kao sto ne leci ni hemoroide vec samo smiruje bol. Sto se tice krostate ima par sjajnih cajeva koje sam kupovao na dusanovcu kod fitotarapeuta u Varvarinskoj ulici. Prvi put kao terapiju mi je dala brezin sok i caj ali i neke kapi. Caj sam nastavio da pijem i danas kako se setim. Ovaj losion sam konacno napravio od kestena i mogu da vam se pohvalim da je veoma dobar ceo recepat imate na
ako ko yeli sam da ga napravi. Posto tesko da ce te sada naci kestenje onda bolje probajte da vidite ima li ko tu tinkturu da vam da... Svako savet je da ubuduce sami napravite ovo jer pomaze a dacu vam i jos jedan cerepat kazu da je super seme bundeve sameljite i pomesajte sa bagremovim medom. Uzimati vise puta u toku dana. Ovo je barem lako i delotvorno. sa srecom
 
nisam koristio ni Prostamol uno ni te druge što ste naveli. Regen50 strong od nutrilaga mi je pomogao (njemački proizvod) i apsolutno nemam nikakvih negativnih komentara. A ima ga za uzeti i diljem ljekarni i farmacia u Hrvatskoj. Valjda s razlogom :)
 
Prostatakrebs ist mit ca. 25% die häufigste Krebserkrankung von Männern in Deutschland. Im Jahr 2013 wurden in Deutschland knapp 60.000 Neuerkrankungen diagnostiziert. Mit einem Anteil von rund 10 Prozent steht das Prostatakarzinom hinter Lungen- und Darmkrebs an dritter Stelle bei den zum Tode führenden Krebserkrankungen.

Die Häufigkeit von Prostatakrebs nimmt seit fast drei Jahrzehnten stetig zu. Das ist überwiegend auf den Einsatz neuer Methoden zur Früherkennung (z.B. PSA-Bestimmung) zurückzuführen, durch die mehr Prostatakarzinome, vor allem im Frühstadium, entdeckt werden.

Kako stvari na terenu stoje, Nemcima nije pomogao ovaj čudesni preparat za lečenje prostate ?
Ali izgleda da Hrvatima pomaže ?
Pa sad kad su svim Hrvatima izlečili prostate, guraju nam ga ovamo u Srbiju ?
 
Prostatakrebs ist mit ca. 25% die häufigste Krebserkrankung von Männern in Deutschland. Im Jahr 2013 wurden in Deutschland knapp 60.000 Neuerkrankungen diagnostiziert. Mit einem Anteil von rund 10 Prozent steht das Prostatakarzinom hinter Lungen- und Darmkrebs an dritter Stelle bei den zum Tode führenden Krebserkrankungen.

Die Häufigkeit von Prostatakrebs nimmt seit fast drei Jahrzehnten stetig zu. Das ist überwiegend auf den Einsatz neuer Methoden zur Früherkennung (z.B. PSA-Bestimmung) zurückzuführen, durch die mehr Prostatakarzinome, vor allem im Frühstadium, entdeckt werden.

Kako stvari na terenu stoje, Nemcima nije pomogao ovaj čudesni preparat za lečenje prostate ?
Ali izgleda da Hrvatima pomaže ?
Pa sad kad su svim Hrvatima izlečili prostate, guraju nam ga ovamo u Srbiju ?

Ili, sto je mnogo verovatnije, ogromna vecina obolelih Nemaca nije nikad ni koristila taj spominjani preparat... Kao ni bilo koji drugi slican. Kao sto ga nikad nece koristiti ni ogromna vecina Hrvata, ni Srba, itd. Tako da je tvoja maliciozna konstatacija (koja insinuira da su ga oboleli koristili ali da ih nije zastitio) samo jos jedan u nizu uobicajenih *coraka* koji nisu zasnovani ni na kakvom pravilnom zakljucivanju. Ali, na to smo od tebe vec navikli.
Inace, pogledao sam sastav i preparat je solidnog kvaliteta (ako izuzmem priimedbu da nisam video u deklaraciji da li je glavna komponenta - ekstrakt testeraste palme standardizovan i, ako jeste, na koliko % esencijalnih masnih kiselina). Kao preventiva je sigurno dobar
 
Poslednja izmena:
Ili, sto je mnogo verovatnije, ogromna vecina obolelih Nemaca nije nikad ni koristila taj spominjani preparat... Kao ni bilo koji drugi slican. Kao sto ga nikad nece koristiti ni ogromna vecina Hrvata, ni Srba, itd. Tako da je tvoja maliciozna konstatacija (koja insinuira da su ga oboleli koristili ali da ih nije zastitio) samo jos jedan u nizu uobicajenih *coraka* koji nisu zasnovani ni na kakvom pravilnom zakljucivanju. Ali, na to smo od tebe vec navikli.
Inace, pogledao sam sastav i preparat je solidnog kvaliteta (ako izuzmem priimedbu da nisam video u deklaraciji da li je glavna komponenta - ekstrakt testeraste palme standardizovan i, ako jeste, na koliko % esencijalnih masnih kiselina). Kao preventiva je sigurno dobar

Ne znaju bre ni da postoji, ukuckala sam u nemacki Google ime, dobijem prvih deset pogodaka hrvatski i srpski.
Sa karcinomomto nema nikakve veze, vidim da su ga ljudi uzimali ( i uzimaju ga) zbog problema sa erekcijom, koliko sam
razumela tu su neki vitamini, minerali i slicno, po meni ista stvar kao i Radovanov caj. Ne skodi, a to je najvaznije;)
 
Ma vi ljudi nemate pojma šta su prostatične tegobe. Zato tako i pišete ovde na ovom pdf-u.
Ljudima koji imaju problem ne treba nešto što neće da škodi, ne treba im nikakva preventiva, kapirate.
Njima treba lek, sredstvo koje će ih izlečiti .
I ja sam malo guglao po Švabiji i ukapirao da taj "lek za prostatu" tamo praktično ne postoji. Nemac je Nemac, i sigurno neće napisati uputstvo kako su ga skrojili Hrvati ?
Stoga mislim da je ovo čist hrvatski izum, namenjen za južnjačko tržište.
Smislili novo pakovanje za testerastu palmu dodavši joj malo vitaminčića ? ? ?

Aman bre više "hemičari" ili alhemičari, kako god, pročitajte uputstvo o palmi, nigde ne piše da može izlečiti prostatitis ili BHP, SAMO SMANJUJE TEGOBE ?

Ali, kad Crni garantuje da je kao preventiva sigurno dobar ?

Onda to mora biti tako, ne ?

Mislim, lik reklamira preparat kao PREVENTIVU, ne ?

A jel se ovaj pdf bavi preventivom?
 
Ma vi ljudi nemate pojma šta su prostatične tegobe. Zato tako i pišete ovde na ovom pdf-u.
Ljudima koji imaju problem ne treba nešto što neće da škodi, ne treba im nikakva preventiva, kapirate.
Njima treba lek, sredstvo koje će ih izlečiti .
I ja sam malo guglao po Švabiji i ukapirao da taj "lek za prostatu" tamo praktično ne postoji. Nemac je Nemac, i sigurno neće napisati uputstvo kako su ga skrojili Hrvati ?
Stoga mislim da je ovo čist hrvatski izum, namenjen za južnjačko tržište.
Smislili novo pakovanje za testerastu palmu dodavši joj malo vitaminčića ? ? ?

Aman bre više "hemičari" ili alhemičari, kako god, pročitajte uputstvo o palmi, nigde ne piše da može izlečiti prostatitis ili BHP, SAMO SMANJUJE TEGOBE ?

Ali, kad Crni garantuje da je kao preventiva sigurno dobar ?

Onda to mora biti tako, ne ?

Mislim, lik reklamira preparat kao PREVENTIVU, ne ?

A jel se ovaj pdf bavi preventivom?

Pa, ako si *malo guglao po Svabiji* i ukapirao da preparat tamo ne postoji zasto si onda u ranijem postu zlurado konstatovao da *Kako stvari na terenu stoje, Nemcima nije pomogao ovaj čudesni preparat za lečenje prostate ?* Zato sam i napisao da samo ispaljujes corke... standardno.
Ja ne garantujem nego smatram (pogledavsi sastav preparata) da je dobar - solidan (naravno, ima i boljih sa standardizovanim % esencijalnih masnih kiselina i fitosterola). Sta ti znaci taj smesnopateticni izraz da neko garantuje za suplement?
I ne reklamiram taj preparat (kao ni bilo koji drugi). Znamo ko se ovde bavi reklamiranjem (a to nisam ja)? - Prvi put sam za taj nemacki cuo - procitao ovde na forumu pre 10 dana. Proslo mi je kroz ruke mnogo slicnih preparata i zato sam i napisao da je solidan (u poredjenju sa drugima), ima i boljih i mnogo losijih od njega. Bolji je recimo ovaj -
https://www.nowfoods.com/supplements/prostate-health-clinical-strength-softgels

Suggested Usage

Take 3 softgels daily with food.
Serving Size:3 Softgels
Servings Per Container:30
Amount Per Serving% Daily Value*
* Percent Daily Values are based on 2,000 calorie diet.
† Daily Value not established.
Calories10
Calories from Fat10
Total Fat1 g2%*
Vitamin D-3 (as Cholecalciferol)400 IU100%
Zinc (from TRAACS® Zinc Glycinate Chelate)
(Amino Acid Chelate) (TRAACS®) (Albion®)
15 mg100%
Selenium (from Albion® Selenium Glycinate Complex)70 mcg100%
Saw Palmetto Extract (Berry) (Serenoa repens)
(min. 85% Fatty Acids)
320 mg
Phytosterols (Plant Sterols) (with Beta-Sitosterol)850 mg
Stinging Nettle Root Extract (Urtica dioica)240 mg
Quercetin (from Quercetin Dihydrate)200 mg
Turmeric Root Extract (Curcuma longa)
(min. 95% Curcuminoids)
100 mg
Pumpkin Seed Oil1 g (1,000 mg)
Lycopene (LYC-O-MATO® Natural Tomato Extract)10 mg
Green Tea Extract (Camellia sinensis) (Leaf)
(min. 50% EGCg)
100 mg
Pomegranate Extract (Punica granatum) (Fruit)100 mg
Natural Trans-Resveratrol
[from Japanese Knotweed Extract (Polygonum cuspidatum) (Root)]
10 mg
LinumLife® Complex (Flax Seed Lignan Extract)
(Linum usitatissimum) (Seed Coat)
25 mg
Other Ingredients:
Softgel Capsule (gelatin, glycerin, water, carob) and Beeswax. Contains soy.

Not manufactured with wheat, gluten, milk, egg, fish or shellfish ingredients. Produced in a GMP facility that processes other ingredients containing these allergens.
Caution: For adults only. Consult physician if pregnant/nursing, taking medication, or have a medical condition. Keep out of reach of children.
U.S. Patent 7,838,042 and patents pending, and the trademark TRAACS® are used under license from Albion Laboratories, Inc.


3348_v6.png
Eto Radovane, ako zelis nesto dobro nabavi recimo ovaj preparat.
 

Prilozi

  • prostata.jpg
    prostata.jpg
    39,7 KB · Pregleda: 49
Poslednja izmena:

Back
Top