Prostatitis, upala prostate

Не причам без везе синак, а свако ко је имао или има проблем са простатитисом никако није у стању да у цугу испиша пола литра течности ? И још да то понови 5 - 6 пута у току дана ( од јутра до мрака).

Простатичне тегобе се карактеришу ОТЕЖАНИМ МОКРЕЊЕМ , СМАЊЕНИМ ПРОТОКОМ, И МАЛОМ КОЛИЧИНОМ МОКРАЋЕ .
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pozdrav svima...eo da se javnem i ja malo,izgubio sam telefon pa posle dok sam drugi uzeo i šifre,se zagubile i danas se setim da vim sta ima ovde...dobro se osećam posle svega i svačega čime sam se trovao ali jedno znam...kandida,bakterije i paraziti su uzrocnici upale prostate...imam obaveza pa ću drugi put opširnije,ko oce da se izleči nek proba ovako...uronefrol od bilja Tošić za bakterije sve uspešno leči ali ako je i kandida se ucaurila onda će se one vraćati,i meni 2 god nije bilo bakterija pa se pojavila klebsieela koju sam naravno vrlo brzo rešio...inače znači uronefrol i istovremeno a može i odma ko oce da proba progutati 6 do 7cenova belog luka bez žvakanja 3 puta dnevno na gladan stomak,mora da oseti olaksanje u prostati jer luk ubija kandidu...drugo piti što više radila od kiselog kupusa to bogato probiotskim bakterijama jako pomaže za prostatu...dalje propolis kapi kvalitetne ne iz apoteke već od pčelara 4puta dnevno po 1ptzk kapi i bar jednom noću važi i za beli luk da bi se ubrzalo lečenje...candidaplant biljne kapi najviše pomažu za kandidu,svašta sam isprobao skupo ko za oči a one su jeftine a najviše pomogle...pitikozji surutku ko ima mogućnosti...dalje,brokoli i karfiol skuvati i jesti i vodu popiti poželjno pomaže...jabukovo sirće jednom dnevno kašičicu u Časi vode popiti i koristiti u salatama i limun a izbaciti obično sirće..izbaciti hleb...jesti od proje hleb...izbaciti sva peciva,slatkiše,kafu,piti izvorske vode što vise...isto reisiperna sirup i otporil kapi za imunitet i ubijanje kandide i bakterija koristiti ko ima mogu nositi bar 3 meseca...e sve ovo ispoštovati i i u toku jednog dana će se osetiti boljitak...ali probati odma sa belim lukom progutati 7do 8cenova osetiće za po sata ko ima kandidu u prostati...pozdrav i nadam se da ce s javiti neko kome je pomoglo...
 
Jest imas pravo.meni je to skupo samo iz razloga sto sam 100% siguran da od toga nema koristi.Ja im poslao poruku na FB kao da ih opet pitam oni mi iste sekunde odgovorili dali br. tel. sve podatke koga da nazovem i da se dogovorim oko slanja i daljih uputa,naravno nije mi palo na pamet da zovem
 
Jest imas pravo.meni je to skupo samo iz razloga sto sam 100% siguran da od toga nema koristi.Ja im poslao poruku na FB kao da ih opet pitam oni mi iste sekunde odgovorili dali br. tel. sve podatke koga da nazovem i da se dogovorim oko slanja i daljih uputa,naravno nije mi palo na pamet da zovem

A da li si primetio kod ovog makedonca.Zanimljivo je da su sva tri njegova "pacijenta" vrlo ziva, zivahna.Makedonac je razotkrio Kastra da je imao rak pluca, to nigde ne moze da se nadje taj podatak.Mozda ni sam Kastro nije znao da je imao rak pluca i ovaj mu ga je izlecio.Isto i za Miru Markovic.
http://www.vesti-online.com/Vesti/Ex-YU/229434/Izlecio-i-Fidela-Kastra
 
To sa prostatom (vucem) vec oko 12 godina. Nekad je malo vise, nekad malo manje bolela a nekada samo osetim da imam prostatu. Kod lekara nisam bio. U novembru 2016. godine, bili su besplatni pregledi abdomena pa sam otisao u pokrainsku bolnicu u Novom Sadu. Bilo je bas hladno. Kada sam dosao do reda za cekanje, bio je podugacak. Red se produzavao. Iza mene je dosao covek oko 65 - 70 godina(neznam mu ime) i u rukama je drzao fasciklu punu dokumenata. Rekao je da su to sve lekarski nalazi. Naravno u bolnicu su primili nesto malo iz reda i vise nisu primali. Kroz razgovor sa tim covekom sam saznao za Vrbovicu. Malo smo pricali o tome. Ako je neko od vas taj covek neka mi se javi. Ima pice od mene. Na internetu sam i pre toga gledao i nacitao se svega i svacega za prostatu. Sa ovim saznanjem sam dosao do saznanja da Marija Treben, ona je bila travarka iz Austrije, ima knjigu Zdravlje iz bozije apoteke. Trazeci po netu sam skinuo tu knjigu u Pdf formatu. Procitao sam tamo mnogo dobrih stvari o Vrbovici. Zena mi je kupila nekoliko kutija caja od Vrbovice(Neznam u kojoj apoteci). Poceo sam da pijem caj po savetu iz knjege dva puta na dan. Poceo sam da pijem caj 23. novembra(zapisao sam datum). Proslo je petnaestak dana a stanje je bilo isto. Vec sam hteo da odustanem od caja ali vec sledeceg dana sam osetio olaksanje. Za tri dana su prestali svi bolovi prostate. Nastavio sam i dalje da pijem dve solje caja dnevno. Sada je super. Kutija caja neznam precizno kosta oko 200 dinara u apoteci. Ako neko nemoze da nadje knjigu, neka se javi, poslacu mu na meil. Toliko od mene. Vredi probati. Srecno.
 
Mom ocu koji ima 60 godina je prvi PSA bio 15, drugi 20 i kada je otisao na VMA predlozena je biopsija.Nakon 15 dana od biopsije dobijeni su sledeci rezultati pa ako neko moze da ih protimaci bio bih mu veoma zahvalan.

Dijagnoze:

Adenocarcinoma prostate G3, Gleason score 8(4+4)- gradus prognosticka grupa 4, tumor volumen 10%.
Neoplasia intraepithelialis prostate PIN High grade focalis.
U oko 10% volumena tkiva prostate prisutan je acinarni tip adenokarcinoma, identicne primarne i sekundarne forme rasta: Gleason gradus 4- fuzionisane mikroacinarne tumorske strukture.Fragment tumorskog tkiva odrzava se dodatnim serijama preseka.Perineuralna invazija nije vidjena.
Fokalno u tkivu prostate prisutna je histoloska slika naborane varijante intraepitelne neoplazije prostate visokog gradusa.

Hvala unapred.

I da u ponedeljak ima zakazan razgovor sa doktorom, koje je rekao da rezultat nije dobar, a posle bio trebao na konzilijum gde ce odluciti sta dalje.
Meni je jasno da prostata mora da se odstrani (to i nije neki veliki problem) ali da li je ne daj Boze zahvacen jos neki organ to nas muci.
 
Mom ocu koji ima 60 godina je prvi PSA bio 15, drugi 20 i kada je otisao na VMA predlozena je biopsija.Nakon 15 dana od biopsije dobijeni su sledeci rezultati pa ako neko moze da ih protimaci bio bih mu veoma zahvalan.

Dijagnoze:

Adenocarcinoma prostate G3, Gleason score 8(4+4)- gradus prognosticka grupa 4, tumor volumen 10%.
Neoplasia intraepithelialis prostate PIN High grade focalis.
U oko 10% volumena tkiva prostate prisutan je acinarni tip adenokarcinoma, identicne primarne i sekundarne forme rasta: Gleason gradus 4- fuzionisane mikroacinarne tumorske strukture.Fragment tumorskog tkiva odrzava se dodatnim serijama preseka.Perineuralna invazija nije vidjena.
Fokalno u tkivu prostate prisutna je histoloska slika naborane varijante intraepitelne neoplazije prostate visokog gradusa.

Hvala unapred.

I da u ponedeljak ima zakazan razgovor sa doktorom, koje je rekao da rezultat nije dobar, a posle bio trebao na konzilijum gde ce odluciti sta dalje.
Meni je jasno da prostata mora da se odstrani (to i nije neki veliki problem) ali da li je ne daj Boze zahvacen jos neki organ to nas muci.

Простата са карциномом и Глисон градусом 8 се не оперише.
Постоје три опције.
Зрачење, ињекције блокатори андрогена и кастрација.
Шта ће му конкретно радити од тога зависи од општег стања пацијента и проширености болести. Вероватно ћете морати да урадите магнет и преглед костију (сцинтиграфија).

У сваком случају, овај карцином се добро држи под контролом лековима.
 
Pozdrav svima, evo i ja sam poceo sa lecenje bakterijskog prostatitisa. Pocelo je sa crvenilom na perpecijumu posle sexualnog odnosa, iako sam dugo mislio da je iritacija ili nesto bezopasno, cak mi je i tada devojka (bivsa) rekla ''ma to je normalno''. Nisam imao nikakvih simptoma koji se naovde u ovom forumu, sem sto mi je posle mokrenja par kapi zaostajalo, cak sam i to mislio da je normalno. Mislim da par godina imam klamidij posto se tako podudaraju neke stvari. Verovatno je blaza varijanta, ali sam malo pod strahom jer koliko vidim ovde se jos niko nije u potpunosti izlecio :) Trenutno sam na dovicinu 2 nedelja ali i dalje i se nekad pojavi crvenilo, koje prodje za dva dana. Ne znam ni sta bi pitao :)
 
Čudne neke simptome imaš za prostatitis ?

Fasovao si izgleda neku bakteriju od iste te cure koja ti reče : " ma nije to ništa, to je normalno " ?

Vraga je normalno, sigurno je znala da ima III ili možda V grupu .

A ko ti je kriv kada si naivan sinak ?

Znaš li ti kada je izmišljen KONDOM ? I zašta služi ?

Mogao si umesto Trihomonasa da fasuješ i VIRUS SIDE ?

Pa da vidiš tek panike ?

.....................................................................................

Ko ti je rekao da niko nije izlečio prostatitis ?
 

Back
Top