exit 07

Mitternachtsträumer

Veoma poznat
Poruka
12.064
Tražio sam temu, ali je nisam našao, a niko da pokrene novu. Ide li ko na Exit ili ovim podforumom zaista vladaju trinaestogodišnjaci?

Dakle, Exit 2007.
Mnogi se žale da je Main Stage ovogodišnjeg Exita najsiromašniji u poslednjih nekoliko izdanja. Sve ukazije da će na ovogodišnjem festivalu na Mejnu vladati hip-hop umetnici, a neki od njih su: Snoop Dogg, Beasty Boys, Wu-Tang Clan, Lauryn Hill, a dovlači se i stara mrcina Robert Plant da osveži sećanje na vremena kada ni mi ni Exit nismo bili ni u planu. I pored prebogate Dance Arene svoje mesto na Mejnu su našli i elektronski muzičari Basement Jaxx i D'n'B legenda LTJ Bukem, a šuška se da će tvrđavu zatresti i moćni Prodigy.

Sada dolazimo do meni malo dražeg dela - Dance Arena :twisted: .
Svi poklonici elektronske muzike, uključujući i moju malenkost, imaju razlog za nestrpljivo iščekivanje vrhunca muzičkog dešavanja Srbije. Naime, Exit dovodi nezaboravan line-up DJ-eva sa samoga svetskoga vrha i iz različitih žanreva elktronike. Tu su sjajni techno DJ-evi Richie Hawtin (******, već sam se naježio :D), Trentemoller, Magda, Colabs 3000 (Speedy J), house majstori John Digweed, Danny Tenaglia, Roger Sanchez, Nic Fanciulli, Paul Woolford i malo više trensi Eric Prytz.

Ovo je samo mali pregled na glavne dodađaje na Petrovaradinu od 12. - 15. jula ove godine. Izbacite sve novo i ono što ja zaboravih. Na kraju, još se ne zna konačan raspored i imena umetnika, jer nam je još dva meseca čekati.

Dakle, ko ide? :D
 
Super tema!!!
Ja idem u subotu i nedelju zbog snoopa i wu tanga!!!
Sta vi mislite da li cu moci da vratim ulaznicu ukoliko odloze snoopa?
Posto se kod njega nikad ne zna!
Pozz
 
1. Gde mogu da kupim ulaznicu za Exit?
Četvorodnevne ulaznice za EXIT 07 je do sredine maja moguće rezervisati isključivo preko web sajta www.exitfest.org . Nakon toga, četvorodnevne ulaznice ce moći da se kupe isključivo na ovlašćenim prodajnim mestima. Jednodnevne ulaznice će biti dostupne od 15. juna na redovnim prodajnim mestima. Ove godine, kao i prethodne, neće postojati dvodnevne ulaznice.

http://www.exitfest.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1223&Itemid=620
http://www.exitfest.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1133&Itemid=568
 
main je krs ove godine,ne znam ko ih tero da dovode snoop doga i wu tang clan.jbt ja sam mislila da to samo jos cetrnaestogodisnjaci slusaju :neutral:

i koji je to sad explosive stage,jel postojalo to i ranije :?

nadam se da ce za main tek da dovedu nesto kvalitetnije od ovoga sada :? mislim hip hop...vazi.

still veoma mi je krivo sto (verovatno) necu ici...
 
Idem (radim)...al' sem Beastie Boys-a nista me drugo ne zanima...dobro i The Business (ako dodju, a trebali bi )...veoma slabo za moj ukus (ako ne ubace neko iznenadjenje), za razliku od, recimo, prethodnog...
 
Ljudi!!!
Sta vredi vise da kupim sad katre za 4 dana ili posebno za subotu i nedelju(kad izadju u prodaju)?
Ako neko zna koliko ce me izaci obe kombinacije neka kaze
 
program za stage-ove shto su stavili nijedan mi se ne svidja :?
josh chekam da vidim hip hop stage...jedino bih zato ishla...ovooo :roll:...bash je nekako meni jadan :/
 

Back
Top