Goblini vs KUD Idijoti

hlns

Primećen član
Poruka
917
Evo, nije glasanje, jer me ne zanima koliko ima dece koja su vishe ubedjena u jedno. Chisto za one koji slushaju gobline i/ili idijote, da mogu malo da se izjasne. Ipak, imamo i kvalitetnog domacjeg PUNK-a :D
 
naravno da imamo kvalitetan domaci punk koji vise slusam nego strani, a sto se tice bendova koje si pomenuo slusam i jedno i drugo mozda malo vise kud idijote.......nemam neki poseban razlog za to jednostavno mi se vise svidja njihova muzika......
 
hlns:
Evo, nije glasanje, jer me ne zanima koliko ima dece koja su vishe ubedjena u jedno. Chisto za one koji slushaju gobline i/ili idijote, da mogu malo da se izjasne. Ipak, imamo i kvalitetnog domacjeg PUNK-a :D

...jeste da sam se...dzirlitao jako dobro na koncertima i jednih i drugih...iako se ne bih izjasnjavao...ipak mi se malo vise svidjaju KUD Idijoti...mozda zbog toga sto su ipak malo stariji...
...kad vec nije glasanje... ne bih zaboravio da pomenem Pankrte...Paraf...a ni Pekinsku Patku...
...moram da priznam da je i Toza Rabassa (KBO, Trula Koalicija i Zvoncekova Biljeznica) vrijedan pomena...
 
Ne razumem čemu podela na nešto i nešto što spada u isto, ovoga puta u PUNK.
Poslednjih 20-25 godina večito vlada manija da se deli i ono što je isto, što je nepodeljivo.
Kod nas se dele dva oka u glavi, a one glavonje se dele i na po dva lica, te imamo i dvoličnost itekako.
Pa zar ćemo sad da delimo i dva PUNK benda, na dobar i loš PUNK bend, na dobar i malo bolji PUNK bend, na bolji i još bolji PUNK bend,.. itd.
Šta je sledeće? Da delimo pesme iste grupe na ovako odsvirane i onako odsvirane? Možda da delimo pesme sa solo ili bez solo deonica?
 
hlns:
Evo, nije glasanje, jer me ne zanima koliko ima dece koja su vishe ubedjena u jedno. Chisto za one koji slushaju gobline i/ili idijote, da mogu malo da se izjasne. Ipak, imamo i kvalitetnog domacjeg PUNK-a :D
Naravno da imamo kvalitetnog panka jer ljudi imaju materijala za pisanje...Drzava nam je "u procvatu"... :( A rifovima nikad kraja...
Ja bih se odlucio za Kud Idiote, gledajuci sa aspekta muzicara ili bolje reci muzikanta... ;)
@FLUID
Uvek postoji bolji od boljega i loshiji od losega...Mislim da si preozbiljno shvatio temu...
 
IDIJOTI! IDIJOTI! IDIJOTI! IDIJOTI! IDIJOTI!IDIJOTI! IDIJOTI! IDIJOTI! IDIJOTI! IDIJOTI!IDIJOTI! IDIJOTI! IDIJOTI! IDIJOTI! IDIJOTI!IDIJOTI! IDIJOTI! IDIJOTI! IDIJOTI! IDIJOTI!IDIJOTI! IDIJOTI! IDIJOTI! IDIJOTI! IDIJOTI!IDIJOTI! IDIJOTI! IDIJOTI! IDIJOTI! IDIJOTI!IDIJOTI! IDIJOTI! IDIJOTI! IDIJOTI! IDIJOTI!
 
ja se najezim vise kad vidim ove vs teme...
na idijotima sam bio 2 puta i bilo je loodo.nazalost na goblinima nisam bio ali ih obozavam.

mrzi me da nabrajam pesme jer nebih znao koju da stavim pod 1.mesto....
sto se tice izvodjenja uzivo fuc.k the sistem je najzesci! a odlepim kad cujem anju....
 
FLUID:
Ma smučile mi se teme ovakvog tipa... :x
Sve nešto Vs. :| Klasično klinačko gledanje na stvari. Ne znam čemu to.


ajde ne kenjaj, nego chitaj temu od pochetka, tema nije u stilu klinachkog glasanja "neuporedivo vs neuporedivo", lepo pishe o chemu je rech. chisto sam hteo da vidim ko cje se javiti sa kritikama o ova 2 benda, koja su donekle slichni. a uz to, sviraju pank, domacji su.

oba sviraju pank, volim oba benda podjednako, goblini mi imaju malo jache textove, ali ne pravim razliku. oba benda shvataju vrednost muzike i vrednost sprdnje sa bolesnim umom.

dakle, primetno je da, naravno, se klinci ne javljaju, zashto? jer tema ima sushtinu.

hvala :)
 
Limunovo_Drvo:
Nasa muzicka scena 80-ih godina je bila 3. u svijetu (poslije britanske i americke)...
A onda dolazi rat...i ode sve u pm...
Evo kako bi to rekli KUD Idijoti

***** ti rat ti *****
da ti ***** ti rat ti *****
u zagradi da ti ***** ti rat
Postoji li pjesnik veci
koji ce ti ljepse reci
i ako ga to toliko boli
neka samo izvoli
***** ti rat...
Postoji li cenzor koji bi to da sprijeci?
 
hlns:
ajde ne kenjaj, nego chitaj temu od pochetka, tema nije u stilu klinachkog glasanja "neuporedivo vs neuporedivo", lepo pishe o chemu je rech. chisto sam hteo da vidim ko cje se javiti sa kritikama o ova 2 benda, koja su donekle slichni. a uz to, sviraju pank, domacji su.

oba sviraju pank, volim oba benda podjednako, goblini mi imaju malo jache textove, ali ne pravim razliku. oba benda shvataju vrednost muzike i vrednost sprdnje sa bolesnim umom.

dakle, primetno je da, naravno, se klinci ne javljaju, zashto? jer tema ima sushtinu.

hvala :)
Čitao sam temu sigurno od početka i znam šta kenjam, kako ti ono duhovito znaš da prozboriš.

Tema ima suštinu? :confused: Evo ljudi se ubiše od suštine, prosto si sve zbunio ovom temom i nagnao na razmišljanje. KUD Idijoti su KUD Idijoti, a Goblini su Goblini i tu nema filozofije, već jednostavno nekad više legnu jedni, nekad drugi.

Nego verovatno si ih gledao uživo. Šta misliš o njihovim nastupima?
 
ja vec rekoh...gobline sam par puta slusao u SKC-u i KST-u...pamtim sutku u basti KST-a...i dosta mladih punk-erki i metalki koje su se lozile na goluba...
...a od nastupa KUD Idijota izdvojio bi za mene nezaboravni koncert iz 1989-e...u SKC-u...na nesrecu par poslednjih puta kad su gostovali u BGD-u...nisam imao priliku da ih slusam...
 

Back
Top