sta je sa ovim covekom?

Чувена реченица капетана Бертолерија из Ало, ало-а, док га возе у инвалидским колицима у лудару:

Муве, муве, свуда су муве!

Тијанићу, плагијаторе.

А сад озбиљно: човек је био пијан као даска. Пре тога је га је Оља нешто питала, а он јој рекао да то питање није добро формулисано, она му је рекла да је исправи, а он онако дрско рекао наравно, као и сваки пут. БТВ, ве време је буљио или у Оливерине ноге, или у оне девојке што су биле на Евровизији, или у Хрустановићку коју је 'тео да изљуби :lol: У једном филму Жан Клода Ван Дама, неки терориста каже на српском: "прво ће да га бије, а после ће да га ****" :lol: Овде је само обрнуто :lol:
 
majko moja, ovaj je lud za medalju... celu emisiju je nesto kao histerisao, kao da je marija njegova, i zaboga ona je pobedila zahvaljujuci njemu i je*enom rtsu. da je on pobedio ne bi se onoliko hvalio... ja da sam na mestu one marije oterala bih ga u pi*ku materinu i gledala svoja posla...
 
Glavonjama je dozvoljeno da budu u javnim nastupima pijani i da se bahato i nedolicno ponasaju.E,a meni se moze da istima necu nikada platiti tv pretplatu za u*rani rts.I nista mi ne mogu,bas!Ni meni ni jos sigurno 2 mil.ljudi koji misle i rade isto sto i ja-ne placaju.Sta im ostali placaju?Njihove ogromne plate i terevenke. :evil:
 

Back
Top