ALAPAČE

  • Začetnik teme Muški Znak Čudjenja, br
  • Datum pokretanja
M

Muški Znak Čudjenja, br

Gost
Dali vam je nekad neko rekao da ste alapača? Dali vas je to uvredilo?...ili pak kontate da je to za žene 'normalno'...
 
Nisu samo zene alapace ima i muskaraca koji vole da tracare. Ne vredja me kada mi se kaze u sali, jer kada smo ja i moja prijateljica skupa uglavnom ogovaramo ove nase pevacice sa estrade.Ko je kako obucen ,kako izgleda...tipicna zenska prica.Kada bi mi neko rekao, da je od nekoga cuo da tracarim o necijem privatnom zivotu prijatelja, onda bi mi bilo krivo.Zato sto o tome nejmanje vodim brigu i ne volim da sirim glasine...Desilo mi se jednom da je jedna moja prijateljica pricala nekome, ono sto ja nisam, a rekla je da jesam, pa sam je otkacila zauvek.
 
Uostalom, kakvo je zadovoljstvo stalno cutati?!
Nedavno sam, tokom vodjenja ljubavi, iz cista mira, neprekidno nesto pricala! Ma bilo je super (kao i obicno), a kad sam se na kraju smestila u njegov zagrljaj, uz osmeh je prokomentarisao: "Alapaco moja... nisi prestala da pricas, znas to?"
 
Jel su to one s kojima se svi druže jer znaju nešto što neće odma da im kažu pa im kažu još mnogo što šta što ih drži vezane čak i kad saznaju to po što su došli da čuju?
Pa se naprave da su najbolje drugarice da bi zarad toga ćutale :lol:
 
majcheki:
Jel su to one s kojima se svi druže jer znaju nešto što neće odma da im kažu pa im kažu još mnogo što šta što ih drži vezane čak i kad saznaju to po što su došli da čuju?
Pa se naprave da su najbolje drugarice da bi zarad toga ćutale :lol:
pa ne drži ih vezane, jer se alapačama razveže jezik pre ili kasnije pa neko odustane od "najboljeg drugarstva" :P
Tračare su, po definiciji, one što ne mogu da odole da sve izbrbljaju sa strane. Jel tako?
Još gore: prenose POGREŠNO. Svesno pogrešno. To je, u stvari, intriga a ne trač.
 
Betty:
pa ne drži ih vezane, jer se alapačama razveže jezik pre ili kasnije pa neko odustane od "najboljeg drugarstva" :P
Tračare su, po definiciji, one što ne mogu da odole da sve izbrbljaju sa strane. Jel tako?
Još gore: prenose POGREŠNO. Svesno pogrešno. To je, u stvari, intriga a ne trač.

Ma jok, daješ im na važnosti - ako govoriš uopšteno...
Pre će biti da shvataju pogrešno pa je onda logično da pogrešno i prenose.
Ti si navela laž :wink:
 
Trač je prenošenje pogrešnih zaključaka a bilo kakav proizvoljni dodatak priči kojim svesno skrećeš sa istine je ovo drugo.
Joj ne znam koji mi je - odo da spavam
kiss :wink:
 

Back
Top