ISKRENOST NA CHATU

Sta ja znam nikada nisam voleo nesto mnogo tu pricaonicu.taggd je bolji zato sto kada ljudi vide sa kim imaju posla lakse se dopisuju razmenjuju brojeve cak i vidjaju.Sta ces za neverovenj sve sama slatke male lazi radi ulizivanja personi kojoj pises 8-) .
 
ma u pocetku su mozda svi uplaseni i iskreni ali ne odaju sve o sebi a kad jednom ili vise puta budu prevareni onda i sami postaju neiskreni... mada ko je iskren na javi |offline| on je iskren i online...
 
Naravno da neces reci potpuno nepoznatoj osobi sve o sebi, zavisi i sa kim prichas..generalno, ipak, posle izvesnog vremena ljudi su na chatu (naravno ne spram svih, mislim na osobe sa kojima se cesto komunicira), uglavnom isti kao u rl.
 
da, jeste u pitanju istrazivanje!!!
.....velika vecina na chatu trazi partnera/partnerku, i s obzirom da ga/je ceka sastanak uzivo cemu onda neiskrenost?!? lazne slike, lazni podaci o sebi...?!?
 
@ chat
ne znam da'l si musko ili zensko tako da ne znam ni kako da te oslovim... reci cu samo svoju konstataciju-tebe je verovatno neko "nacepio"(prevario ili se lazno predstavio) na nekom chatu pa se zato ti sad bavis ispitivanjima....
 
_AnjA_:
Zasto si ti uopste ovde?

Vidis, Ja sam tu iskljucivo da bi ti citala Moje postove, i citanjem razvijala svoje zakrzljale mozdane celijie. Istu stvar mozes da postignes i, npr. resavanjem ukrstenih reci, ili igranjem shaha...ali, ne...bolje ne, tesko ti je mnogo to. Tako da ces jos dugo citati Moje komentare, veruj Mi, Ja to zbog tebe, iz cistog dobrocinstva :lol: Nemoj mi se zahvaljivati, nije mi tesko.
 
piskaralo:
@ chat
ne znam da'l si musko ili zensko tako da ne znam ni kako da te oslovim... reci cu samo svoju konstataciju-tebe je verovatno neko "nacepio"(prevario ili se lazno predstavio) na nekom chatu pa se zato ti sad bavis ispitivanjima....

hah...gresis...
da ti se pravdam ne moram, ali posto vidim da si bas zainteresovan/a/o demantovacu tvoju konstataciju..
pisem clanak na ovu temu...
eto...
srecan/na/no ?!?!
p.s. ja sam Zensko ;)
 
sexy klon:
@menna


koja si ti budala
niti si ispala pametna ni duhovita


p.s. svađaj se preko neta- luzer si.
pobediš li- opet si luzer. ;-)

A tvoja konstatacija je sta? Pametna, duhovita, na mestu? Jesam li ja zapocela prepirku sa Anjom? Jesam li je ja zapocela sa tobom? Ma batali, ovo uopste nije mesto za to. Izvini Anja, izvini Sexy...
 
menna:
Vidis, Ja sam tu iskljucivo da bi ti citala Moje postove, i citanjem razvijala svoje zakrzljale mozdane celijie. Istu stvar mozes da postignes i, npr. resavanjem ukrstenih reci, ili igranjem shaha...ali, ne...bolje ne, tesko ti je mnogo to. Tako da ces jos dugo citati Moje komentare, veruj Mi, Ja to zbog tebe, iz cistog dobrocinstva :lol: Nemoj mi se zahvaljivati, nije mi tesko.

Ja cu Ti se ipak zahvaliti:) Ako nishta, zabavna si:)
 

Back
Top