Idol-muzičko takmičenje

Da li bi volevi da gledate IDOL?????

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Sandrine:
Sta mislite o ziriju idola? Ko vam je najbolji? A najgori? Dajte komentare!

U odnosu na žiri svetskog IDOLA, ovi naši su suviše blagi i kulturni! No, dobro..
Mislim da najobjektivnije komentare daje Mirko Vukomanović! Saša Dragić je simpatičan, ali amater! Petar Janjatović ima čudnu filosofiju kvaliteta i ne kvaliteta, a Biljana Bakić - pa, ona je već tužna u svom siromaštvu terminima - njoj je "lepo" ili "simpatično" ili joj se "više sviđa"...
Eto, toliko od mene
 
slučajni posetilac:
Sandrine:
Sta mislite o ziriju idola? Ko vam je najbolji? A najgori? Dajte komentare!

U odnosu na žiri svetskog IDOLA, ovi naši su suviše blagi i kulturni! No, dobro..
Mislim da najobjektivnije komentare daje Mirko Vukomanović! Saša Dragić je simpatičan, ali amater! Petar Janjatović ima čudnu filosofiju kvaliteta i ne kvaliteta, a Biljana Bakić - pa, ona je već tužna u svom siromaštvu terminima - njoj je "lepo" ili "simpatično" ili joj se "više sviđa"...
Eto, toliko od mene



Apsolutno se slazem! Do poslednjeg slovca!
 
Donna:
Da li pratite? GLasate? Za koga navijate? Da li vas neko nervira? Kako ziri? Voditelj?

Da, pratim! Da, glasam! Navijam za Milicu iz prostog razloga sto mislim da se, konkretno u ovom slucaju, gleda, ipak, sve ukupno, a ne iskljucivo pevanje. Milica ima dobar glas, odlicno se snalazi na sceni, super izgleda i interpretacije joj nikada nisu "prazne" iako ponekad falshira - ali, koliko primecujem (a primecujem savrseno jer se bavim muzikom), svima se to desava! Ziri je saren (o tome je vec pisano na temu "Ziri Idola"), a iskreno receno najvise me nervira Cveta. Njen stav prilicno iritira. Slazem se da treba biti samouveren, ali ona je vise gorda nego zdravo samouverena! Slazem se i da ima dobar glas, ALI!!! To je inace problem prilikom izvodjenja bilo koje kompozicije - operske, jazz, pop, rock...Kada neko ima strashan volumen glasa, najteze ga je - kontrolisati! Zato takve pevacice najcesce idu na cuveno "dranje", a ustvari ne znaju da kontrolisu sopstveni glas i interpretaciju! Zato me nervira Cveta, dok je devojka koja je sinoc ispala umela ono o cemu je pisano gore, ali...
Voditelj se malo kultivisao, zar ne?
Eto,,,ja oduzih...
 
Mladen Teodorovic najbolje peva,
a svidja mi se i ona iz Nisa, sto je pevala Zombie
u prvoj emisiji finala.

Cveta je uzas! Folirant bre...

Dok je bila jos audicija, do jaja mi je bio Dusan Zrnic,
ali kad sam cuo kako kresti kad su pevali na Novogodisnjem Trgu...
od tada je izgubio sve simpatije sto se tice Idola.
 
E, ljudi, potpuno se slazem za Cvetu! Konacno neko ko isto misli! Inace su svi odusevljeni!

Meni je licno simpaticna "mala" Aleksandra. Ima odlican glas, zaista verujem da ce za par godina biti super. I tako je slobodna na sceni.

Jako mi je zao sto su Ivana i Tatjana ispale, one zaista vrede. Ali nema sumnje da ce ukoliko budu zelele napraviti dobru karijeru.
 
Donna:
E, ljudi, potpuno se slazem za Cvetu! Konacno neko ko isto misli! Inace su svi odusevljeni!

Meni je licno simpaticna "mala" Aleksandra. Ima odlican glas, zaista verujem da ce za par godina biti super. I tako je slobodna na sceni.

Jako mi je zao sto su Ivana i Tatjana ispale, one zaista vrede. Ali nema sumnje da ce ukoliko budu zelele napraviti dobru karijeru.

E, pridruzujem se ovim misljenjima....narocito o Cveti.. i strasno mi je zao Tijane sto je ispala,,,ko li je sledeci???
 
SASA DRAGIC-NAJVECI LIK!!!covek je pun pozitivne energije
CVETA-NAJVISE ENERGIJE;CURA JE RODJENA ZA SCENU;
LJUBAN-MISLIM DA BI MOGAO DOBRO DA PRODJE NA ZAPADU;BILA BI STETA DA KARIJERU GRADI U NASOJ ZEMLJI
MLADEN-FANTASTICAN GLAS,ALI... :oops:
 
VARNA:
CVETA-NAJVISE ENERGIJE;CURA JE RODJENA ZA SCENU;
My [wo]man.. :wink:
Bozo:
Cveta je uzas! Folirant bre...
..do jaja mi je bio Dusan Zrnic,
ali kad sam cuo kako kresti kad su pevali na Novogodisnjem Trgu...
I meni je Cveta mozda malo 'previse samouverena', ali devojka ima fenomenalan glas, super je otpevala sve pesme, pogotovo Anastaciu- ne secam se, mislim da je pevala njenu pesmu "Paid my dues".. ne znam tacno:( i sinoc- Viktorija - "Barakuda".
A Dusan Zrnic mi je toootalno antipatican, nemam pojma zbog cega, pogotovo onda na Disco veceri, kad je obukao onu usku crvenu majicu bez rukava, grozno mu je stajala...
 
Meni se recimo mnogo svidela Ivana iz Podgorice,i stvarno ne mogu da verujem da je ispala.Ljuban mi je opet strasno simpatican,svidja mi se i kako peva...i volela bih da on prodje,posto je jos uvek u igri.....

Takodje nemam nista ni protiv Cvete...sto je toliko pljujete ljudi?Ona je prosto takav tip osobe,bucna i puna sebe,to priznajem moze malo da nervira,ali ipak ne razumem....dobro to je moje misljenje...

A ko je ispao sinoc....nisam gledala???
 
OD preostalih zenskih ucesnika (kom 2) Aleksandra mi je daleko simpaticnija i peva konstantno dobro. Dobro, nema glasurdu kao Cveta, ali mi se njen celokupan nastup mnogo vise svidja...ipak, mala je jos uvek,,,
Od muskih ucesnika, definitivno najbolje peva Dusan Zrnic! Mozda mu styling nije bas impresivan, ali tip peva izuzetno dobro, dok ovi ostali (kom. 4) jako falsiraju,,,narocito sinoc!
 
Navijala sam i glasala za Milicu, ali eto nazalost ispala je, i po mom misljenju, totalno nezasluzeno, kao i prethodne dve takmicarke...Ali sta da se radi...Sada me najvise nervira onaj Slovenac, a i Cvetino ponasanje je prilicno glupo.Zato sad navijam za Ljubana! Decko je tako sladak!!!
 
Navijala sam i glasala za Milicu, ali eto, nazalost, ispala je, po mom misljenju, totalno nezasluzeno, kao i prethodne dve takmicarke...Ali sta da se radi...Sada me najvise nervira onaj Slovenac, a i Cvetino ponasanje je prilicno glupo.Zato sad navijam za Ljubana! Decko je tako sladak!!!
Ziri nije los, samo Biljana cesto smara i kao sto ste rekli stalno govori jedno te isto...
Ali emisija je ok i LJUBAN ZA IDOLA!!!!!!
 
Pa jeste cudno ali ,kao sto vidimo, Cveta se suvise lozi i forsira sebe, a onaj Dusan dobro peva ali mu nedostaje "nesto"....Jao hocu da se Milica vrati (iako je iz Nisa).... Ali eto, Ljuban je jos tu.. Glasajte za njega!!!!!
 

Back
Top