Opterećenost srbijanskih forumaša Hrvatskom

Polly Jean:
Jeste li primetili da na svakoj strani foruma ima bar 3-4 teme sa Hrvatskom u naslovu? A srbonacisti su se izborili i za pravo da umesto "Hrvati" koriste sinonim "Ustaše" dok se moderator pravi da ništa ne vidi..
Klinički,zar ne?

Шта би Киро, транџо стара... сада си и Хрват.
Као и Ирејсрхед а.к.а. Руфутабис који је постао и Јеврејин само да не буде Србин :lol:
 
po prirodi nisam takav al' me vi nateraste.

Cim prestanete da:

- blatite srpske sportiste na svim sportskim susretima gde ima srba (igrali oni dobro ili ne) u vasim tv prenostima (npr. Šušec "po načinu njegovog radovanja tačno se vidi odakle dolazi")
- blatite srpske rezultate (prikazivanje samo poraza a ne-prikazivanje pobeda) ili budite profi i pisite sve ili ostanite p.....
- blatite srpske muzicke zvezde omalovazavajuci Evropski i Svetski priznate festivale...
- govorite o genocidu srba a gluvi ste na genocide hrvata koji su stariji (wwII)
- blatite sve srpsko na vašim dnevnicima i "preopterećujete" se Srbijom i Srbima...

onda ćemo i mi biti kulturni i povući se u druačije teme.

do tada. FORGET ABOUT IT.


KONAČNO,
VEĆINA SRBA SE SLAŽE SA MNOM.
VIDI TEME!!
 
Polly Jean:
Jeste li primetili da na svakoj strani foruma ima bar 3-4 teme sa Hrvatskom u naslovu? A srbonacisti su se izborili i za pravo da umesto "Hrvati" koriste sinonim "Ustaše" dok se moderator pravi da ništa ne vidi..
Klinički,zar ne?
upravo tako

ali uzalud im to govoriš i trošiš svoje dragocjeno vrijeme
...

pusti ih neka si i oni dalje umišljavaju da su nebeski narod bez greške...
još 17 godina pa dok se probude iz tog sna i shvate da ih je i Afganistan prešišao u ekonomsko-socijaldruštvenoj razvijenosti ima da počine kolektivno samoubojstvo
i oslobode Srbiji put za naprijed...

toliko
 
Konstantin_de_Sisti:
e kad smo tako nazadni i nikakvi, zasto vi hrvati jednostavno ne odete sa srbijanskih foruma? mozda lecite komplekse?

aha...

dođem ovdje pa kad vidim kakav vi cirkus imate u Skupštini...
kažem samom sebi ah onda je još naš Sabor čisto kulturno mjesto..

kad vidim da imate vizni režim, plaće duplo manje nego ovdje kod nas a nezaposlenost duplo veća

kažem sebi dobro je da sam u Hrvatskoj..
itd...
 
Tokyo,

niko nije pomišljao na nebeski narod.
a ti bolje da poštuješ Srbe jer možeš nešto da naučiš:

- da pevaš,...
- da igraš fudbal, basket, odbojku, tenis,...
- da na TVu budeš kulturan,
- da ne vičeš (pogledaj si samo Font još i Boldirano, c.c.c.)

a to da mi nismo kulturni to je samo rezultat psiho-mlaćenja vaših (kojima je krivo naših uspeha) i naših kompleksaša (koji se stide Srbije).
ima ih puno...bagra .. jednom rečju...


NA KRAJU KRAJEVA DA NAS SMATRATE ZA TOLIKO NISKU NACIJU NE BI STE JOJ POSVEĆIVALI TOOOOLIKU PAŽNJU.
OBIČN0 POKUŠAVAŠ DA SE UPOREDIŠ SA BOLJIMA...
;)

JBG JESSE OWENS EFEKAT JE I DALJE NA SNAZI....
 
tokyo:
aha...

dođem ovdje pa kad vidim kakav vi cirkus imate u Skupštini...
kažem samom sebi ah onda je još naš Sabor čisto kulturno mjesto..

kad vidim da imate vizni režim, plaće duplo manje nego ovdje kod nas a nezaposlenost duplo veća

kažem sebi dobro je da sam u Hrvatskoj..
itd...


a ja kad vidim da vi imate jasenovac, a mi nemamo, kazem dobro je da sam Srbin a ne hrvat....
 
Konstantin_de_Sisti:
a ja kad vidim da vi imate jasenovac, a mi nemamo, kazem dobro je da sam Srbin a ne hrvat....

ne opterećujem se Jasenovcem iz dva razloga:

1. rođen sam posle tog stravičnog čina (tako da nisam mogao utjecati na taj genocid da ga spriječim)

2. nitko od mojih predaka nije bio pripadnik pavelićeve vojske...jer su moji iz Međimurja (a ako ste dobri u istroiji onda se zna da su Međimurje i Istra bili van Hrvatske tada)

toliko
 
Konstantin_de_Sisti:
tokyo, respect za medjimurje.... volis li tompsona? cujem da je popularan u Hr narocito sa pesmom "jasenovac i gradiska stara"... ne cujem slicne pesme ovde u srbiji

ovdje u Varaždinu bi pokupio batine samo tako da dođe...jer prosto ovdje ljudi ne trepe Hercegovce i njihovo hrvatstvo... :roll:

nisam još ovdje vidio ni upoznao llika koji sluša Tupsona...

fala Zeusu... da je tako i drago mi je da je tako jer Varaždin, Međimurje i Istra slove za najnaprednije regije u svim segmentima društva pa i u ovome...
 
tokyo:
ovdje u Varaždinu bi pokupio batine samo tako da dođe...jer prosto ovdje ljudi ne trepe Hercegovce i njihovo hrvatstvo... :roll:

nisam još ovdje vidio ni upoznao llika koji sluša Tupsona...

fala Zeusu... da je tako i drago mi je da je tako jer Varaždin, Međimurje i Istra slove za najnaprednije regije u svim segmentima društva pa i u ovome...


ako je tako kao sto kazes, onda mi je drago... inace mogu da razumem vas odnos pram hercegovcima... bio sam aktivan na njihovom forumu hercegovina24.... jednu ruznu rec nisu mogli da mi nadju kao razloga za ban.... na krajju su pokrenuli temu u kojoj su se referendumski opredelili da zabrane pristup srbima (iznad te teme bila je tema u kojoj su se zalili kako su diskriminisani na forumima "bosnjaka")
 
Konstantin_de_Sisti:
ako je tako kao sto kazes, onda mi je drago... inace mogu da razumem vas odnos pram hercegovcima... bio sam aktivan na njihovom forumu hercegovina24.... jednu ruznu rec nisu mogli da mi nadju kao razloga za ban.... na krajju su pokrenuli temu u kojoj su se referendumski opredelili da zabrane pristup srbima (iznad te teme bila je tema u kojoj su se zalili kako su diskriminisani na forumima "bosnjaka")

pa što te vuklo na hercegovački forum (kad znaš kakvi su) pa ni ja neidem tamo
prije odem na banjalučki forum RS-a

a ako vam se ide na hrvatske forume idi na
www.net.hr
i klikni forum na početnoj stranici

tamo su normalni ljudi čak u većini slučajeva bolji nego ovdje
ima jedno 2-3 ujjka ali oni su tamo nešto ko dvorske lude, a ima dosta Srba što su se udomačili na tom forumu ko ja na ovom vašem i nije im ni dlaka s glave pala...
 
tokyo:
ne opterećujem se Jasenovcem iz dva razloga:

1. rođen sam posle tog stravičnog čina (tako da nisam mogao utjecati na taj genocid da ga spriječim)

2. nitko od mojih predaka nije bio pripadnik pavelićeve vojske...jer su moji iz Međimurja (a ako ste dobri u istroiji onda se zna da su Međimurje i Istra bili van Hrvatske tada)

toliko
Добро.

Али, ово подстиче на питање:

А зашто онда неки траже од нас да се, како ти кажеш, "оптерећујемо", на пример, Сребреницом, или неким другим злочинима тзв. "српске стране", ако би се исти принцип разлога могао применити и на неке од нас? А чак, и јачи, јер нисмо никоме дали "дозволу за убијање", нити гласали за било кога од тих, већ напротив.
 

Back
Top