W.A.S.P.

E Dominator je super posebno pesme Mercy, Long long way to go, Heaven's hung in black, Teacher, dobre su i ove druge ali ove su mi bas super, a od starih Wild child, I wanna be somebody, Hellion, I don't need no doctor,Arena of pleasure, On your knees, Animal (**** like a beast), Crimson idol ,....... ma sve su super bre!!!!! :mrgreen:
 
e da i ja prozborim koju o novom albumu (Dominator):

"Mercy" - energična pesma, melodična, pevljiva, dobra za otvaranje albuma (ocena 8.5)
"Long, Long Way to Go" - kratko al' yebitačno, al ipak nije medju favoritima sa novog albuma (ocena 7)
"Take Me Up" - jedna od omiljenih mi pesama sa novog al. odlična je (ocena 9.5)
"The Burning Man" - takodje sjajna pesma, ima odličan, zarazni uvodni rif koji se provlači kroz skor celu pesmu (ocena 9.5)
"Heaven's Hung in Black" - Blackie je opet pokazao da je majstor za balade, dobra priča i odličan solo...(ocena 10)
Heaven's Blessed" - ova pesma mi nije toliko privukla pažnju, ali je sasvim solidna pesica u njihovom fazonu (ocena 7.5)
"Teacher" - dobar uvodni rif, dobar pevljiv refren, jos jedna odlična stvar sa albuma (ocena 9)
"Heaven’s Hung in Black (Reprise)" - mislim da se nepotrebno našla na albumu, mogli su da je stave na neki singl, al dobro očekivlo se ovo od blackie-a (ocena 6)
"Deal With the Devil" - dobra pesmica, pravi rock n roll (ocena 8)

sve u svemu odličan album, pravi heavy metal album, po meni bolji od prethodnih Neon God-ova :D... Nisam uzimao u obzir textove pesama jer sam im skoro nabavio pa ih nisam dovoljno prostudirao :) ... Pohvalio bih produkciju i Blackijev vokal...

Blackie je car, eh kad bi opet došli kod nas... Prošle godine je bila odlična svirka
 

Back
Top