"Izvinite...moram do toaleta!"
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: "Izvinite...moram do toaleta!"

LUDICA
    Guest

Podrazumevano "Izvinite...moram do toaleta!"

Zamislite ovakvu situaciju: u kaficu ste, ili nekom drugom slicnom mestu za izlazak sa vasim deckom i nekoliko njegovih drugova. Okolo su neki ljudi koje znate onako usput ili nikako, nebitno. Medjutim, u vasem drustvu nema ni jedne zenske osobe, a vas je zestoko poteralo u toalet i to vam vec uveliko kvari vece i ide na nerve. Sta cete uciniti, trpiti ili otici sama iako je situacija malo neugodna? Ja stvarno ne znam sta da ucinim kad mi se to desi!

Početnik
    Učlanjen
    21.06.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

A što bi to bilo neugodno?!! Pa nije sramota ići u toalet.

gosca
    Guest

Podrazumevano

Pa duso, i oni idu u toalet pa ne vidim u cemu je problem? Mislim, da li ti i kod kuce treba "podrska" da to obavis ?
    Velika si vec devojcica ))

LUDICA
    Guest

Podrazumevano

Ma ne, pogledajte, znate da cure obicno idu u toalet u parovima i sad nekoliko veceri za redom ides na to mesto a neugodno ti medju tolikim muskarcima ops: pa imas osecaj da ce pomisliti da imas upalu besike! Samo pitam da li to izgleda glupo!

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Joj, ludice, bas si prava, mala ludica...
    Nije sramota otici u WC... Pa, to je prirodno...
    Nemoj da se opterecujes takvim pitanjima...
    Ako ti je neugodno reci im da ides do toaleta, jednostavno im kazi - vracam se za par minuta... Ili nesto slicno...

malecka
    Guest

Podrazumevano

zenska fora koja uvek pali: vadis ogledalo, i kazes prvoj osobi "jao razmazala mi se sminka... idem da je popravim".
    mada je odlicna i ona "vracam se za par minuta". to najavljivanje odlaska do klonje, mi malo zvuci tragicno... ko da ti treba pomoc od nekog. ja sam zilion puta bila u muskom drustvu u takvim okolnostima i nikad nisam pravila dreku a za svaki slucaj nosim LOPERAMID sa sobom za slucaj da me stvarno "pritera".

nepotpisani
    Guest

Podrazumevano Re: "Izvinite...moram do toaleta!"

Citat Original postavio LUDICA
    Zamislite ovakvu situaciju: u kaficu ste, ili nekom drugom slicnom mestu za izlazak sa vasim deckom i nekoliko njegovih drugova. Okolo su neki ljudi koje znate onako usput ili nikako, nebitno. Medjutim, u vasem drustvu nema ni jedne zenske osobe, a vas je zestoko poteralo u toalet i to vam vec uveliko kvari vece i ide na nerve. Sta cete uciniti, trpiti ili otici sama iako je situacija malo neugodna? Ja stvarno ne znam sta da ucinim kad mi se to desi!
    Cekaj BRE, ne razumem?Pa neces valjda da trpis.Uostalom sta tu ima da bude sramota.Ja sam musko pa me nije sramota da kazem u zenskom drustvu da moram da odem mesta gde i car ide peske.Naravno ne treba da kazes sta ces da radis. :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

e ludice,muskarci mnogo cesce idu u toalet nego zenske.kada ti se ide,mora da ides,sta hoces da cupkas celo vece?ne razumem...

Bimba-Eki
    Guest

Podrazumevano

Znas sta,mene u stvari moj decko i prati do toaleta i ceka me ispred,nauci ga tome mozda ce manje da te bude stid kad zajedno ustanete sa stola.. :wink:

Domaćin LUDICA (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    101

Podrazumevano

Ej, to mi se svidja! Zapravo, nekidan se i ponudio da me otprati do WC-a a ja ga odbila jer mi je djelovalo glupo, ali mislim da cu to da promjenim! A istina je da oni idu cesce, mada ako si zensko i ako te tri veceri za redom potjera da ides u WC i to sve u istom drustvu, onda je to ipak neugodnjak!

saandra
    Guest

Crno pa se ne vidi ...
    Guest

Podrazumevano

Svasta, ovo uopste nije stvar o kojoj trebas razmisljati, jednostavno to je sasvim normalna, fizioloska potreba. Opusti se i uzivaj.

Sunce
    Guest

Podrazumevano

Zaista,moram da priznam,da je ova tema toliko bolidna,da sam naprosto,morala bar da dobacim koju.Oko cega se vi ljudi raspravljate?!Boze,da li otici u WC,ili ne i kako?Ej ljudi,daj malo odrastite,pa toj decici,mislim da je mesto u jaslicama,a ne ovde.

Poznat
    Učlanjen
    26.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Sunce
    Zaista,moram da priznam,da je ova tema toliko bolidna,da sam naprosto,morala bar da dobacim koju.Oko cega se vi ljudi raspravljate?!Boze,da li otici u WC,ili ne i kako?Ej ljudi,daj malo odrastite,pa toj decici,mislim da je mesto u jaslicama,a ne ovde.

Sunce, ni ja nemam komentar za ovu temu
    Eeeee gde odose ona lepa vremena......

Scally
    Guest

Podrazumevano "Izvinite...moram do toaleta"

Ma daj, odi i nemoj da se vracas jedno 30 minuta namerno! Da vidis sta bi ti rekli, a ti kazi da si se ponovo sminkala, pa razmazala ti se sminka!

malecka
    Guest

Podrazumevano Re: "Izvinite...moram do toaleta"

Citat Original postavio Scally
    Ma daj, odi i nemoj da se vracas jedno 30 minuta namerno! Da vidis sta bi ti rekli, a ti kazi da si se ponovo sminkala, pa razmazala ti se sminka!
    ovo nesto na moj racun scally?!?

FLOJD
    Guest

Podrazumevano

Pa šta i da imaš upalu bešike, idi u WC i boli te d..., nikako nemoj da trpiš to nije dobro za tvoj ventil na ribici, kasnije možeš imati problema....

Početnik
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa ti si stvarno luda!!!sta bi bilo da se upisas u sred kafica ili na nekom drugom mestu a sramota te je da odes do vc-a! sta bi tek onda bilo?!nikada nije sramota otici u vc!

Aktivan član
    Učlanjen
    23.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Citat Original postavio _JECA_
    pa ti si stvarno luda!!!sta bi bilo da se upisas u sred kafica ili na nekom drugom mestu a sramota te je da odes do vc-a! sta bi tek onda bilo?!nikada nije sramota otici u vc!
    ja sam se kao deriste jednom tako upiskila, jer sam bila u "muskom" drustvu koje je stajalo ispred klonje a stidela sam se da kazem da mi se ide u isti. na kraju me je presvukla mama jednog od njih... ops:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Kupi "PAMPERS" i ne mrdaj nigde....

atleticarka
    Guest

stvarno bi glupo bilo ne otici u wc. idem i deset puta ako mi se ide. i mrzim to sto zenske idu u parovima u wc, to mi je bas glupo!

Jelenaaaaaa
    Guest

Podrazumevano

Ma sve je ovo super,sve je ovo strava ali sve jace boli me glava...Najjednostavnije resenje za tebe da ne izlazis,ili mozda da povedes mamu sa sobom,da ti pruzi moralnu podrsku.Sta je sa tobom ribo,kako se ti ponasas u slucaju da te tera na :shock: :shock: veliku???Ne vidim u cemu je problem zar hoces da ti se desi opet ono isto kao kad si bila klinka Ako to zelis onda,good luck.

Sekica
    Guest

Podrazumevano

Ja bih napravila zez i rekla bi: Ceo dan sam pila neke sokove a i ovo pivo me veceras non stop tera u toalet. Sigurno ce im biti simpaticno, uvek treba da napravis salu na svoj racun. Bolje nego da glumis ribu (kao da dame ne kenjaju) - glupost!
    I please nemoj vise nikad da imas takve debilne dileme...

Peruzzi nije na forumu
    је дошао тихо и ушао у легенду...
    Domaćin Peruzzi (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano

Citat Original postavio Crno pa se ne vidi ...
    Svasta, ovo uopste nije stvar o kojoj trebas razmisljati, jednostavno to je sasvim normalna, fizioloska potreba. Opusti se i uzivaj.
    E to se ceni...

Slične teme

1. Препоруке за куповину возила
    Autor mvbdb u forumu Automobilizam
    Odgovora: 20436
    Poslednja poruka: 14.03.2015., 04:34
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.05.2011., 13:48
  3. Crnogorci doneli njihov "ustav" na Sv"J"ecanoj S"J"ednici!
    Autor feel_real_love u forumu Politika
    Odgovora: 119
    Poslednja poruka: 30.10.2007., 22:03

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •