Pitanje za pobornike ulaska u Evropsku Uniju

Sumadija.4.Ever:
Svaki vlasnik koji hoce da prodaje, moce u uniji da proda bilo kome.
inace mnogo pametno od tebe (ironicno)

"Ti planiras u buducnost koja je toliko daleko"

Za vreme Tita i stvaranje Kosova su isti takvi kao TI, govorili isto kao gore. -> sta me briga sta ce sutra biti. Za Kosovo je SUTRA vec doslo :-)

Za vreme Tita, ljudi koji su se brinuli o Kosovu su vozili autobuse i vikali sumadija 4 ever, pa su isti ti ljudi i sjêbali Kosovo, zato sto je dosao na vlas njihov covek (verovatno tvoj covek) zvani Milosevic.
 
021123456789:
Sve je u politici relativan pojam, ali Hotel Vojvodina u Novom Sadu pripada Dundjerskima, i ima da im se vrati, za to znam. Tanurdziceva palata takodje. Za ostalo ne znam tacno, ali ko se bori-taj bi mogao da se izbori.


ccovece ja ne sporim vracanje otetih nekretnina, cak se i za to zalazem al kakve veze to ima sa ovom temom?

ako smo mi sutra deo EU kao i Albanija sto ce biti , sta recimo moze da spreci nekoj Selima Haljimija iz Djakovice da kupi taj hotel Vojvodina od naslednika porodice Dundjersski kojima je isti vracen?

Ja o tome pricam. Da ce svi stanovnici zemalja EU moci da kupuju nekretnine u nasoj zemlji a najpre ce to raditi siptari, objasnio sam i zasto, jer smo im prve komsije a drugo jer su i nase nekretnine najjeftinije u Evropi . Kad ti imas kucu i oko nje dvoriste koje ti je malo prvo sto razmisljas jeste kako da od komsije dokupis koji ar placa da ga prosiris.

Stvari su proste a ti ih bez razloga komplikujes.
 
021123456789:
Jedan od uslova koje EU postavlja Srbiji, je da vrati nekretnine, koje su na nelegalan nacin promenile vlasnika, porodicama kojima one i pripadaju. Ako Srbija ne ispuni taj uslov, nema EU.

Небулоза од тебе поново (као увек). Кад Еу врати крајишким и осталим Србима отету имовину за време другог светског рата који су усташе отели Србима, и кад хрвати и муслимани врате Србима отету Српску имовину коју су отели у задњем рату. Онда тек могу да траже да се немцима и другим народима врати у овај део Србије који није скроз под окупацијом.

021123456789:
Tvoja tema je djubre za alapace, mogao bi bar da se informises o zakonu. Zar nisi ti pisao kako si glasao za DS pa si razorano presao u radikale, a ja sam te pitao da li se ti informises o proghramima, ili glasas kao muva bez glave. Nemas pojma, jadnice.

Ко је јадан а ко просветљен се види. Ти пениш од лудачког беса према Србима, па пишеш небулозу за небулозом.
 
021123456789:
Za vreme Tita, ljudi koji su se brinuli o Kosovu su vozili autobuse i vikali sumadija 4 ever, pa su isti ti ljudi i sjêbali Kosovo, zato sto je dosao na vlas njihov covek (verovatno tvoj covek) zvani Milosevic.

Ti si toliko glup, sve mesas bezveze, procitaj pravilo Evropske Unije, valjda si barem toliko pametan, da znas barem jedan jedini strani jezik
 
021123456789:
Za vreme Tita, ljudi koji su se brinuli o Kosovu su vozili autobuse i vikali sumadija 4 ever, pa su isti ti ljudi i sjêbali Kosovo, zato sto je dosao na vlas njihov covek (verovatno tvoj covek) zvani Milosevic.

Jos jednom za one sa jevtinim ulaznicama:

021123456789:
Za vreme Tita, ljudi koji su se brinuli o Kosovu su vozili autobuse i vikali sumadija 4 ever, pa su isti ti ljudi i sjêbali Kosovo, zato sto je dosao na vlas njihov covek (verovatno tvoj covek) zvani Milosevic.

I opet:

021123456789:
Za vreme Tita, ljudi koji su se brinuli o Kosovu su vozili autobuse i vikali sumadija 4 ever, pa su isti ti ljudi i sjêbali Kosovo, zato sto je dosao na vlas njihov covek (verovatno tvoj covek) zvani Milosevic.

:lol: :lol: :lol: :lol:
 
Sorab1:
Небулоза од тебе поново (као увек). Кад Еу врати крајишким и осталим Србима отету имовину за време другог светског рата који су усташе отели Србима, и кад хрвати и муслимани врате Србима отету Српску имовину коју су отели у задњем рату. Онда тек могу да траже да се немцима и другим народима врати.



Ко је јадан а ко просветљен се види. Ти пениш од лудачког беса према Србима, па пишеш небулозу за небулозом.

Kako si ti tek glup, kada iz sopstvenog posta ne mozes da vidis da Srbija nece uci u EU jos 100 godina. Plus, Srbija, za razliku od Hrvatske, ima drugacije uslove za ulazak. Zasto? Zato sto je Srbija ag...ag...ag...ag... Sta? AGRESOR.
 
021123456789:
Kako si ti tek glup, kada iz sopstvenog posta ne mozes da vidis da Srbija nece uci u EU jos 100 godina. Plus, Srbija, za razliku od Hrvatske, ima drugacije uslove za ulazak. Zasto? Zato sto je Srbija ag...ag...ag...ag... Sta? AGRESOR.

Ti si zaista bolestan, samo mi napisi, da li si bolestan Srbin, jadna bedna ustasa ili jedan smrdljivi pokvaren (genetski nasledeno) Siptar? :smile:
 
021123456789:
Kako si ti tek glup, kada iz sopstvenog posta ne mozes da vidis da Srbija nece uci u EU jos 100 godina. Plus, Srbija, za razliku od Hrvatske, ima drugacije uslove za ulazak. Zasto? Zato sto je Srbija ag...ag...ag...ag... Sta? AGRESOR.

I jos jednom za one sa pola mozga:

021123456789:
Kako si ti tek glup, kada iz sopstvenog posta ne mozes da vidis da Srbija nece uci u EU jos 100 godina. Plus, Srbija, za razliku od Hrvatske, ima drugacije uslove za ulazak. Zasto? Zato sto je Srbija ag...ag...ag...ag... Sta? AGRESOR.

I jos jedared, cisto da se nadje, mozda soferi imaju slabiji vid od ostalih:

021123456789:
Kako si ti tek glup, kada iz sopstvenog posta ne mozes da vidis da Srbija nece uci u EU jos 100 godina. Plus, Srbija, za razliku od Hrvatske, ima drugacije uslove za ulazak. Zasto? Zato sto je Srbija ag...ag...ag...ag... Sta? AGRESOR.
:| :| :| :|
 
021123456789:
Srbija nece uci u EU jos 100 godina. Plus, Srbija, za razliku od Hrvatske, ima drugacije uslove za ulazak. Zasto? Zato sto je Srbija ag...ag...ag...ag... Sta? AGRESOR.
Прво - јел' ти ово озбиљно?

Друго, не одговори ми малочас - да ли за ово о враћању отете имовине подразумеваш СВЕ, не само Немце, и сл. ?
 
021123456789:
Ne brini se, Dundjerski im nece prodati hotel Vojvodinu, ja znam to iz pouzdanih izvora, zato ne treba da se brines oko toga.


pa mozda on nece. al 90% srba ne razmislja nacionalno vec razmislja pre svega ekonomski.

tio znaci da ce svaki srbin ako prodaje nekretninu za 25.000e prodati istu pre siptaru za 30.000 nego srbinu za 25.000 . Mozda nece svi al ogromna vecina hoce.

Tako su siptari i iseljavali Srbe sa Kosova. Preplate tipa 2-3 nekretnine u selu/delu grada tu se usele, onda donesu svoju nekulturu, prljavstinu i teror i polako jedan po jedan Srbin prodaje dalje dok ceo kraj ne postane siptarski.

ako mi postanemo deo EU mi necemo moci to nikako to da sprecimo.

zato ja kazem da mi srbi treba ne da otvaramo granice nego da se ogradimo zidom da sacuvamo makar ovo sto nam je ostalo ako nismo sposobni sve da sacuvamo.

ja mislim dam i treba da se trudimo da budemo bliski sa EU al nikako da budemo deo EU. Nesto kao recimo Norveska i Svajcarska danas. Jer ako postanemo deo EU , prihvatamo njihova pravila i gubimo mehanizme zastite nasih interesaa u okviru Srbije.
 
021123456789:
Kako si ti tek glup, kada iz sopstvenog posta ne mozes da vidis da Srbija nece uci u EU jos 100 godina. Plus, Srbija, za razliku od Hrvatske, ima drugacije uslove za ulazak. Zasto? Zato sto je Srbija ag...ag...ag...ag... Sta? AGRESOR.

Агресор не може да буде Србин кад брани своје огњиште. Са твојим патетичним антисрпским лажима си се одао ко си.
 
KoscheiBesmertnii:
kako si glup
kako si ohol dragi moj
sudiš o mojim osjećajima
kako si ružan
u svojoj nezrelosti dragi moj
izvještačen
bijesan
neshvačen
na tvome licu praznuje veliko ništa
i da živiš tisuću godina nećeš uspjeti
daleko si ti od istine

2001. sam video prognoze jednog takvog glupog i ruznog, i nezrelog Srbina, koji radi za EU. Skupljao je podatke u MUP-u , imao je pristup svim arhivama, i dosao do toga da Srbiji treba 50 godina da se vrati na standard koji je SFRJ imala 1980. Po tim prognozama se vodi EU. Treba samo da upalis televizor, i da cujes od glupana iz EU sta oni misle o tome. Ako mislis da se zajebâvam, dobro. Fakt je cifra, a ne ovo forumasenje i valjanje besmislica ko je Srbin, a ko Siptar. 2001. je Djindjic bio ziv, a sad nije. To znaci da treba prognoze da pomnozis sa dva, jer se od tog perioda Srbija nije priblizila ni milimetar EU-i. Od kada radikali imaju vecinu glöasova, cak su i vize poostrili.
 
Jerry Ropero:
pa mozda on nece. al 90% srba ne razmislja nacionalno vec razmislja pre svega ekonomski.

tio znaci da ce svaki srbin ako prodaje nekretninu za 25.000e prodati istu pre siptaru za 30.000 nego srbinu za 25.000 . Mozda nece svi al ogromna vecina hoce.

Tako su siptari i iseljavali Srbe sa Kosova. Preplate tipa 2-3 nekretnine u selu/delu grada tu se usele, onda donesu svoju nekulturu, prljavstinu i teror i polako jedan po jedan Srbin prodaje dalje dok ceo kraj ne postane siptarski.

ako mi postanemo deo EU mi necemo moci to nikako to da sprecimo.

zato ja kazem da mi srbi treba ne da otvaramo granice nego da se ogradimo zidom da sacuvamo makar ovo sto nam je ostalo ako nismo sposobni sve da sacuvamo.

ja mislim dam i treba da se trudimo da budemo bliski sa EU al nikako da budemo deo EU. Nesto kao recimo Norveska i Svajcarska danas. Jer ako postanemo deo EU , prihvatamo njihova pravila i gubimo mehanizme zastite nasih interesaa u okviru Srbije.

Ja se slazem sa tobom, ali kazem ti: Ne brini, EU ne zeli Srbiju, kao sto ne zeli ni Tursku.
 
Sorab1:
Агресор не може да буде Србин кад брани своје огњиште. Са твојим патетичним антисрпским лажима си се одао ко си.

Ti si se odao tvojim mentalitetom malog deteta, pa samo ti sanjaj o cemugod hoces, ionako ne upravljas politikom, pa koga boli sta ti mislis.
 
021123456789:
2001. sam video prognoze jednog takvog glupog i ruznog, i nezrelog Srbina, koji radi za EU. Skupljao je podatke u MUP-u , imao je pristup svim arhivama, i dosao do toga da Srbiji treba 50 godina da se vrati na standard koji je SFRJ imala 1980. Po tim prognozama se vodi EU. Treba samo da upalis televizor, i da cujes od glupana iz EU sta oni misle o tome. Ako mislis da se zajebâvam, dobro. Fakt je cifra, a ne ovo forumasenje i valjanje besmislica ko je Srbin, a ko Siptar. 2001. je Djindjic bio ziv, a sad nije. To znaci da treba prognoze da pomnozis sa dva, jer se od tog perioda Srbija nije priblizila ni milimetar EU-i. Od kada radikali imaju vecinu glöasova, cak su i vize poostrili.

Ја сам видео ружног и затуцаног усташу како пени против Срба. Румунија и Бугарска кад су ушле у Еу нису уопште биле у бољем стању од Србије. Немаш појма о чему пишеш. Лидер Дс који је под земљом, је и сам признао да му запад само дао део обећаних пара. Лидер Дс не би могао ништа да ради и да је жив данас, једино као 1999 да иде по западу и да моли да се Срби бомбардују. Али сад би испушио. Русија је ојачала. Америка ослабила пуно ратом у Ираку. Приближавају се дани ослобаћања Српске Крајине и Косова.
 
svetolik trpkovic:
Pa poenta je da nasa zemlja priblizavanjem i eventualnim clanstvom u EU dostigne barem priblizno neki nivo standarda kakav postoji u EU a ne da ostanemo vukojebina kao do sada iz koje svi beze ko ovaj Sumadija da peru svabske klonje pa onda kukaju kako je tamo sranje .Bugarske i nije neki primer jer su oni i dalje siromasniji po platama od nas i krenuli su sa mnogo gorim startnim pozicijama .Nego kako bi ti sprecio kad bi nekim cudom Kosovo ostalo u Srbiji kako bi ti sprecio drzavljanina Srbije iz Djakovice da kupi kucu u Kursumliji ili Beogradu a podsecam te da je jedno od osnovnih ustavno garantovanih prava svakog stanovnika da sam bira gde ce ziveti i da se to ne sme ogranicavati?

pa to se nekada vodilo racuna, sad se vise ne vodi sad je za EU glavna stvar da pre svega obezbedi jeftinu radnu snagu za svoje firme a i geostrateski da te zemlje koje prima u svoje clanstvo stavi u svoju interesnu sferu a van ruske interesne sfere.

Sa tim razlogom su pre svega pogurane na silu Rumunija i Bugarska u EU i ako je Srbija danas spremnija da bude clanica EU i ekonomsski naprednija od tih zemalja.

Isto ce se desiti i sa nama, nece EU voditi racuna o nasim interesima nego o svojim - sto je naravno i normalno.

Ako bi Kosovo ostalo deo Srbije a Srbija van EU ti bi mogao raznim zakonima da ogranicis dalje sirenje Siptara kao sto je onaj Milosevicev zakon o zabrani kupoprodajnih ugovora izmedju albanaca i srba. A ako postanemo deo EU i ako zelimo da budemo deo EU takve zakone ne mozemo imati ni pod razno sto znaci da bilo Kosovo deo Srbije ili ne Siptari ce moci da kupe nekretninu u Srbiji - GDE GOD POZELE !!

To je cela sustina moje price.

Srbi imaju jako malo dece, plus se iseljavaju na zapad.

Siptari imaju jako puno dece, malo zemlje i logicno je i normalno da se prosire na nas racun.

Ja zelim da mi kao nacija i drzava smislimo neki mehanizam da ih u tome sprecimo. A ako postanemo deo EU, mi ni na koji nacin to necemo moci da uradimo , i mi cemo samo tako ubrzati kraj srpske drzave i nacije - a ja ne zelim da moja nacija i drzava nestanu. Za tebe ne znam.
 

Back
Top